Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Bo w końcu ze szczęścia zapłaczemy, kiedy Was spotkamy,
przytulimy...modlitwę i światełka zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko wokół się zmienia...a u mnie płyną łzy, zniknęły marzenia,
gdzie jest radość, która kiedyś u nas była? żyć, po co i dla kogo? nic
nie można zmienić Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 27.06.2026
Mama Marvinka ♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. -
✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. ●─ John V. Cheney
─● ✫•◥◣_ _◢◤•✫W MOIM NA ZAWSZE
PAMIĘTANIU...♨️♨️ ✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z
bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje,że kuedyś będziemy razem.
Spoczywaj w pokoju wiecznym, ..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
ACH JAK MI SMUTNO, cien mnie juz otacza, posepny grobu coeń, swiatełko dla
Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿ na ostatni czerwcowy weekend ✿ Odpoczywajcie w
Pokoju ✿
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
W pamiętaniu we wspomnieniu w rozmyślaniu w rozmodleniu W każdej chwili i w
oddechu W tańcu w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich w kwiatach w tęczy
i w tęsknocie która męczy wszędzie jesteś Krzyś♥
Zgłoś SPAM
Mama
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Będziemy odczuwać ból, tęsknotę i smutek, aż odnajdziemy ten promień,
który nas połączy i już zawsze będziemy razem...modlitwa i światełka dla
Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Modlitwą i ciepłem serca rozpalam Wam Najdrożsi jaśniutkie światełka,
niech nigdy nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą
się dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 26.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez
Was.... Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.