ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE KRZYSIU I TWEGO TATY, NIECH ZAWSZE SIĘ WAM
TLĄ..ღ♨️♨️ ღ
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
jasne, gorace swiatełko dla Krzysia i jego Taty, dziekuję za trwała pamiec o
Kamilku, również za swiatełko dla mojego ś,p. meża Wacława
Zgłoś SPAM
Mama
Nasze myśli wciąż biegną do Was Kochani...dlaczego nie widzicie, dlaczego
nie słyszycie?...i smutek i gorycz nasze serca przybija...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
A lato takie piękne i kwiaty kolorowe...a Was nie ma i nie ma...modlitwa i
światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Patrzę na Wasze zdjęcia z utęsknieniem, żyję w swoim świecie bez Was, ja
tu, Wy tam...to nie ma sensu...pustka w duszy i w sercu...Najdrożsi Moi kocham
i tęsknię niezmiennie
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 20.06.2026
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Smutne światełko dla
Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć, słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰŚwiatełko dla Ciebie
Krzysiu i Twego Taty...Śpijcie spokojnie.ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak wiatr - tak zmienny jest los człowieka...
☀️❤️ Sobotnio- Niedzielne Światełko Pamięci ❤️☀️ dla Krzysia
i Jacka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Twe oczy jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia.
Więc ja chciałbym twoje serce
ocalić od zapomnienia.♥️♨️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa
zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni...coraz bliżej
spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Gdybyście tu byli, z nami, tak blisko, prostsze byłoby wszystko...modlitwa i
światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Kimże jestem bez Was wciąż pytam siebie bez skutku, bez Was jestem jedynie
mała kropelką smutku, słoną łzą samotności co po policzku spływa i
oceanem tęsknoty, która Wasze imiona wciąż wzywa
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 19.06.2026
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Łaskawości Nieba Krzysiu na wieki całe
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpijcie spokojnie Krzysiu i Jacku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.