Obłokiem zawsze Bądźcie... słońcem, które nigdy nie zachodzi... otulajcie
mnie nadzieją ... miłością, która nie odchodzi....
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Za te niebiańskie bramy przez pomyłkę zostaliście zabrani....zostawiam
modlitwę i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...smutno, pusto, tęskno, a przecież miało być
inaczej...Skarby Moje Jedyne
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 22.06.2026
Mama Marvinka ♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Byłeś światełkiem i ostoja dla rodziny a gdy odszedłeś światełko
zgasło, pozostał ból
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NAJJAŚNIEJSZE
ŚWIATEŁKO MOJE PAMIĘCI DLA WAS KOCHANI˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
- ♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥ - Nasza pamięć i światełko dla Was Krzysiu i
Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle
otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są
oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota,na zawsze ❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Taki fizyczny ból ciągle czuję...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
W sercu ból, w sercu żal, bo nie ma z nami Was Kochani...modlitwę i
światełka zostawiam
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy odszedł Ktoś Kochany i pustkę zostawił po sobie...pamiętaj...śmierć
to tylko zmiana formy, a Kochana Osoba wciąż jest blisko...Bądżcie jak
najbliżej mnie Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 21.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko dla Was Krzysiu i
Jacku
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
................. ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą.
Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.. Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i
Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.