♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
niechn z serc naszych płynie do Ciebie, Twej duszy wszelkie dobro i imiłośc
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wspomnienia..wspomnienia…i ból.. Niech to czerwcowe światełko rozjaśni
ten smutny dzień…♨️♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kilometry głuchych słów między nami...i choć dzisiaj tak daleko nam do
siebie wiem jedno na pewno zobaczę Was znów...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Zły bez Was ten świat, smutno, cicho...czas bólu i tęsknoty nie
zmniejsza...wspomnienia powracają...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Nasze życie było inne, tak promienne, tak rodzinne...każdy dzień był
wspaniały, lecz niestety to już marzenia, pozostały mi wspomnienia, teraz
łzy goryczy płyną, świat wokoło się rozpłynął...Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 25.06.2026
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.-
[❤] - Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.”
●─ Honoré de Balzac ─● ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI…
ODPOCZYWAJCIE W POKOJU...❤♨️ ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
pamieć to pokarm dla umysłu ,duszi i serca, badzmy razem
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Jesteś tak daleko ode mnie, nie widzę Cię, choć pragnę ujrzeć. Spada mi
pierwsza łza potem druga i trzecia a mą duszę ogarnia pustka i smutek i
zadaje sobie to pytanie czemu nie ma Ciebie blisko tutaj
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli,
jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Odeszliście, ale tylko z oczu, w sercach nadal Jesteście i zawsze będziecie,
aż do spotkania...modlitwę i lampeczki zostawiam Wam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Wiem, że czekacie na mnie w błękicie nieba i może mi dane będzie Was
wziąć w ramiona, Boże wybacz mi grzechy, daj pokuty ile trzeba, byśmy mogli
razem być...Najdrożsi Moi tulę Was do serducha
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 24.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko to, Twoje życie: każdy dzień, okruch zdarzeń i Twój śmiech -
zbieram i chowam gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać,
pamiętać...Waszej pamięci Krzysiu i Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.