Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657479
Zapalone dnia 26.06.2026
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
niechn z serc naszych płynie do Ciebie, Twej duszy wszelkie dobro i imiłośc
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wspomnienia..wspomnienia…i ból.. Niech to czerwcowe światełko rozjaśni ten smutny dzień…♨️♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kilometry głuchych słów między nami...i choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno na pewno zobaczę Was znów...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Zły bez Was ten świat, smutno, cicho...czas bólu i tęsknoty nie zmniejsza...wspomnienia powracają...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Nasze życie było inne, tak promienne, tak rodzinne...każdy dzień był wspaniały, lecz niestety to już marzenia, pozostały mi wspomnienia, teraz łzy goryczy płyną, świat wokoło się rozpłynął...Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 25.06.2026
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.- [❤] - Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.” ●─ Honoré de Balzac ─● ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI… ODPOCZYWAJCIE W POKOJU...❤♨️ ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
pamieć to pokarm dla umysłu ,duszi i serca, badzmy razem
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Jesteś tak daleko ode mnie, nie widzę Cię, choć pragnę ujrzeć. Spada mi pierwsza łza potem druga i trzecia a mą duszę ogarnia pustka i smutek i zadaje sobie to pytanie czemu nie ma Ciebie blisko tutaj
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli, jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Odeszliście, ale tylko z oczu, w sercach nadal Jesteście i zawsze będziecie, aż do spotkania...modlitwę i lampeczki zostawiam Wam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Wiem, że czekacie na mnie w błękicie nieba i może mi dane będzie Was wziąć w ramiona, Boże wybacz mi grzechy, daj pokuty ile trzeba, byśmy mogli razem być...Najdrożsi Moi tulę Was do serducha
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 24.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wszystko to, Twoje życie: każdy dzień, okruch zdarzeń i Twój śmiech - zbieram i chowam gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...Waszej pamięci Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010