Jaki był "rzepka"- to każdy, kto go znał wie. Ogrom jego humoru i dowcipu pomagał w wielu sytuacjach.
Marzenia?!..... oj to wiedzieli nieliczni-chciał być DJ'em.... Pewnie byłby jednym z lepszych. Wiem to stąd, że słyszałem jego muzykę...
wiele godzin spędzonych przed komputerem i programami do tego
przeznaczonych dawało pożądany efekt. Dla kogoś kto lubi muzykę klubową, utwory "rzepki" były czymś wyjątkowym.
Robił to z wielkim sercem i oddaniem nie raz narażając rodziców na przymusowe słuchanie- ale taka jest droga do osiągnięcia sukcesu ;-)
Nadal ciężko nam jest pogodzić się z tym niespodziewanym odejściem....
muzyka ucichła...stanowisko i mixer DJ'a pusty... nowych nagrań nie będzie :-(
"RZEPKA"... na zawsze w mej pamięci- JUNIOR JACEK RZEPECKI UR.06.05.1961 - ZM. 17.09.2020 wspaniały tata Krzysia i mąż, skromny człowiek wrażliwy na krzywdę innych, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy, odszedł niespodziewanie podobnie jak Syn, dla obydwu najważniejsza była rodzina...teraz już są razem, pozostawili mi cudowne wspomnienia i ogromną tęsknotę
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec
Ciocia Hania
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-28
Bo w końcu ze szczęścia zapłaczemy, kiedy Was spotkamy, przytulimy...modlitwę i światełka zostawiam dla Was Kochani
Mama
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-28
Wszystko wokół się zmienia...a u mnie płyną łzy, zniknęły marzenia, gdzie jest radość, która kiedyś u nas była? żyć, po co i dla kogo? nic nie można zmienić Najdrożsi Moi
Mama Marvinka ♨️❤️♨️
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-27
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-27
rodzice Michała Ruta
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-27
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. - ✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was Krzysiu i Jacku.
Mama Katrin
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-27
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. ●─ John V. Cheney ─● ✫•◥◣_ _◢◤•✫W MOIM NA ZAWSZE PAMIĘTANIU...♨️♨️ ✫•◥◣_ _◢◤•✫
żona śp.Henia Dobrońskiego
zapalił(a) znicz dnia 2026-06-27
❤️⭐☘️⭐❤️ Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje,że kuedyś będziemy razem. Spoczywaj w pokoju wiecznym, ..❤️⭐☘️⭐❤️
Nieważne czy rok minął Dzień miesiąc czy też lata Gdy odszedł ktoś na zawsze To tracisz cząstkę świata I cząstkę samej siebie Bo żyjesz już inaczej Choć wstajesz co dzień rano Choć śmiejesz się i płaczesz Świat wygląda tak samo Choć tyle się zmieniło Nic już się nie powtórzy Nie będzie już jak było.... Cóż zostało nam dzisiaj? Wspomnienie... ten czas te chwile To dużo... Czy może niewiele.... Aż tyle czy tylko tyle.....
HALINA GÓRSKA
15 rocznica - 12.03.25 2025-03-12
"Pytasz, skąd tyle nieszczęść? Świat Twój pogrążył się w cierpieniu? Dlaczego nieraz Anioł Stróż Zasypia na ramieniu? Dlaczego Bóg, nasz dobry Pan Prowadzi nas przez drogi kręte? I jaki ma na życie plan? To wszystko niepojęte. I cóż odpowiedzieć mam Gdy pytasz o sens gorzkiej łzy Tak mało wiem, tak mało Być może nawet mniej niż ty". *** Gosiu, sercem jestem z Tobą, pozdrawiam serdecznie.♥. - Halina
Mama Bartka Ciszek 2024-08-27
Zamknięte oczy, uśmiech na twarzy Tak jakby właśnie się rozmarzył A On już odszedł, już daleko Tam gdzie się tęcza styka z rzeką A On już w domu, już u Pana Radośnie śpiewa każdego rana A On już sobie z Panem wędruje nic go nie boli, nie popłakuje Już jest szczęśliwy, już jest radosny Jak promień, szelest, jak oddech wiosny. Światełko pamięci na wtorek Krzysiu ......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.............♨️♨️ ❀•* ❀ *`•` * ❀ * `•`* ❀ *•* ❀
HALINA GÓRSKA 2024-04-12
Gdy lampion życia gaśnie zbyt wcześnie, niespodziewanie... ból w sercu pozostawia na życie całe... Dla Tych, co odeszli w nowy, lepszy świat, płomyk pamięci niech kołysze wiatr... KU WASZEJ PAMIĘCI KOCHANI ะะ]]★[[ะะ
HALINA GÓRSKA 2024-03-30
Światło dla dusz Waszych, pamięci światełka, smutek, serca udręka... Wysyłam ciepłe myśli, do Was kochani, na te Wielkanocne Święta... Choć jesteście oczom na zawsze zabrani, w tym co pozostało szukajmy pokrzepienia: w tych cichych myślach, które się wysnuwa z cierpienia; W tej wierze, co poza śmierć patrzeć umie...[(¯♥¯)][(¯♥¯)] *** Gosiu, zdrowia i spokoju serca życzę, pozdrawiam serdecznie, Halina
Święta...kiedyś celebrowane, kilka dni przygotowań, uroczyście, rodzinnie, wesoło, zawsze w gronie życzliwych, bliskich osób...teraz najchętniej pomijane, zasnąć, przespać, nie myśleć, przecież z grona kilkunastu osób nie ma prawie nikogo i to nawet tych dużo młodszych...dziś niespodzianka, spędziliśmy cudowny dzień z ludżmi, którzy pochowali czworo swoich dzieci, dwóch zięciów, pozostał zięć ( bardzo dużo mi pomaga ) i wnuki no i oczywiście Hania. Ludzie obecni w naszym życiu od zawsze, nie rodzina, wspominaliśmy Was wszystkich Tam , tyle zabawnych historii, każdy coś dołożył od siebie. Piękny dzień, który na długo pozostanie w mej pamięci, nawet nasze zwierzaki, których już nie ma, uczestniczyły w tych wspomnieniach. Myślę, że dla P.P. mimo tylu przeżyć też był to dzień pełen wzruszeń. I po raz kolejny wiem, że na pseudo- siostry nie ma co liczyć. Tak jak garstka nas tu, tak Wy Tam wspierajcie się, czekajcie na nas, kocham Was i tęsknię ogromnie.
Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpie(...)
Mama
zapalił(a) dnia 2022-06-27
Tak brakuje Kogoś, kto szedł wspólną drogą...pozostała tęsknota niewyobrażalna i piękne wspomnienia...to tak mało...tylko Was Najdrożsi miałam i Wam serce oddałam...do spotkania...(...)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.