Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657485
Zapalone dnia 28.06.2026
Mama
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Bo w końcu ze szczęścia zapłaczemy, kiedy Was spotkamy, przytulimy...modlitwę i światełka zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko wokół się zmienia...a u mnie płyną łzy, zniknęły marzenia, gdzie jest radość, która kiedyś u nas była? żyć, po co i dla kogo? nic nie można zmienić Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 27.06.2026
Mama Marvinka ♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. - ✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. ●─ John V. Cheney ─● ✫•◥◣_ _◢◤•✫W MOIM NA ZAWSZE PAMIĘTANIU...♨️♨️ ✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje,że kuedyś będziemy razem. Spoczywaj w pokoju wiecznym, ..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
ACH JAK MI SMUTNO, cien mnie juz otacza, posepny grobu coeń, swiatełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿ na ostatni czerwcowy weekend ✿ Odpoczywajcie w Pokoju ✿
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
W pamiętaniu we wspomnieniu w rozmyślaniu w rozmodleniu W każdej chwili i w oddechu W tańcu w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich w kwiatach w tęczy i w tęsknocie która męczy wszędzie jesteś Krzyś♥
Zgłoś SPAM
Mama
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Będziemy odczuwać ból, tęsknotę i smutek, aż odnajdziemy ten promień, który nas połączy i już zawsze będziemy razem...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Modlitwą i ciepłem serca rozpalam Wam Najdrożsi jaśniutkie światełka, niech nigdy nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 26.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez Was.... Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3   4   5   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010