nie otarte łzy ,wspólnie przzyte dni trwaja w pamieci, i nasze swiatełka
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Życie nam tyle smutku daje, że na radość już nie ma
miejsca..[ԑ̮̑♦̮̑ɜ][ ԑ̮̑♦̮̑ɜ] Niech te płomyki mojej pamięci
zawsze będą blisko Was...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota. Spokój już
odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy
kiedyś przygaśni,.trochę się oddali? Kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Gorzkie słowa szeptane w codzienności, modlitwie, ranią nawet wspomnień
piękny ślad, jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia
szukamy w nadziei...na spotkanie Ukochani
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Jedna mała chwila...i życie stało się tęsknotą...modlitwa i lampeczki
pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknota...Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje...bo jak cisza pełna szelestu, tak
pełna wspomnień jest pamięć, tak daleko Jesteście, a ja czekam...do
spotkania Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 23.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
"Niech miłość ta, która wśród
nas żyła, nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa".
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jest jeszcze pamięć, wdzięczna pamięć o Tobie co nie więdnie jak kwiaty,
nie obsycha jak łzy. - Pamięć trwalsza niż kamień... Waszej pamięci
Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Smutne światełko w Dniu Ojca
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Krzysiu i Jacku ❤️ ☀️ Słoneczne Światełko Pamięci ☀️ ❤️ dla
Was
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
miłości i pamieci wymaga ból i tesknota , to czyńmy dla was kochani
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już
odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy
kiedyś przygaśnie, trochę się oddali? Pamiętam.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Jak udźwigać ten ciężar
Jak iść co dzień przed siebie
Jak pogodzić się z losem
Żadna z matek nas nie wie
Zbyt mało sił by wrócić do codzienności
w której Ciebie brak
Światełko pamięci Krzysiu❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Obłokiem zawsze Bądźcie... słońcem, które nigdy nie zachodzi... otulajcie
mnie nadzieją ... miłością, która nie odchodzi....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.