Przetwarzanie...
Witamy w wirtualnym nekrologu, złóż kondolencje,
zapal wirtualny znicz, lub założ Stronę Pamięci osoby zmarłej.

Skorzystaj z naszego poradnika pogrzebowego, czytaj i pisz opinie na temat
poziomu świadczonych usług przez domy pogrzebowe, oraz wiele więcej...
Stwórz stronę pamięci
Do dzisiaj założono 7007 stron pamięci i zapalono 3014533 zniczy.

 Opinie

"Z calego Serca chcę podziękować Administratorowi Strony Pamięci. Jak bardzo pomaga w utracie bliskiej osoby. Na stronie jest wszystko co chcemy umieścic o naszych najbliższych."

"Pomaga ogromnie - to tak jakby była łączność wirtualna z Tamtą stroną. Można też zlożyć kondolencje znajomym i widzieć jakie są cierpienia innych ludzi, którzy też stracili bliskich. Jest to bardzo smutne a zarazem piękne, piękne wspomnienia i pamięć o tych których już nie ma wśród nas."

"Doskonały pomysł, godny polecenia i korzystania, należy tylko bardziej rozpropagować. Gratuluję !"

"Dziękuję także za możliwość zapalenia wirtualnego znicza. To trochę pomaga, zwłaszcza gdy nie można zapalić prawdziwego."

"...chyle czola przed Państwem, którzy wpadliście na pomysl o takim wirtualnym zniczu; jest już kilka portali podobnych w tresci; ten uznaje za najlepszy... I obyśmy ci, którzy stworzyli dotychczasowe miejsca - jak najdłużej NIE POJAWIALI się tam....... Dziękuje za to, że jesteście..."

"Wyrażam słowa najwyższego uznania za pomysł i funkcjonowanie serwisu poświęconego Pamięci Osób Zmarłych - Naszej Pamięci ...."

"Serwis KuPamieci.pl jest bombowy, po prostu wspaniały, łatwy w obsłudze, na "6+"."

"..strona jest bardzo, bardzo dobrym pomysłem.. jest piękna, nastrojowa i bardzo użyteczna zwłaszcza dla młodych ludzi.. co prawda odkryłam ją przy okazji największej tragedii jaka może spotkać kobietę i matkę, ale wszystkie wpisy są dla mnie wielkim pocieszeniem.. chciałabym dodać jeszcze, że jestem pod dużym wrażeniem uprzejmości i taktu oraz sprawności działania i otwartości na sugestie Administratora tej strony..

"Dziękuję za serwis Ku Pamięci. Muszę przyznać, że pozwala mi lepiej przeżywać śmierć dziadka, bo pozwala odczuć wsparcie innych osób, usłyszeć (przeczytać) ciepłe słowo wspomnień o dziadku, często od osób których ja nigdy nie poznałem, ale które znały dziadka."

"Chcę bardzo podziękować za stworzenie tej właśnie stronki jet ona bardo potrzebna osobom które stracily kogoś bliskiego ale i nie tylko.Jeszcze raz dziękuję z całego serca i pozdrawiam."

"Bardzo nam się podoba! To znakomity pomysł, by ludzie mieli takie "miejsce" w sieci, gdzie będą mogli porozmawiać o swoim bólu, podzielić się odczuciami, pocieszyć... Gratulujemy pomysłu i realizacji - czytelna strona, doskonała kolorystyka."

"Odeszli na zawsze nasi bliscy, odlecieli na białych skrzydłach za Złotą Bramę, wprost na Wyspę Snów, a my zostaliśmy osieroceni i bezradni w morzu łez, czekając na dzień, kiedy dostaniemy znak do dołączenia do naszych ukochanych - bo przecież miłość nie umiera w godzinie ludzkiej śmierci. Strona pamięci jest miejscem, gdzie codziennie mogę się wyciszyć, spotkać mojego najukochańszego męża, popatrzec w jego oczy na fotografii, napisać o tym jak bardzo go kocham, zamknąć w słowa swój żal i tęsknotę......Dzięki tej stronie moja rozpacz odchodzi, chociaż na tę chwilę, kiedy odwiedzam tutaj męża, chciałabym wierzyć w to, że On wie, co do niego piszę............"

"Nigdy i nikomu nie życzę, aby się na tej stronie znalazł, ale naszym, tych co pozostali, obowiązkiem jest pilnować ogniska pamięci. To jedyne, co nam pozostało................"

"Kochani, dziękuje wam bardzo za założenie strony "Ku Pamieci". Ja mieszkam daleko od rodziny, i nie mogę odwiedzać grobów moich bliskich, w ten sposób mogę złożyć hołd moim zmarłym, których tak mi brakuje. Bóg zapłać za wszystko i za pomoc w problemach zrobienia strony."

"Gratuluje administratorom serwisu pełnego profesjonalizmu. Są bardzo uprzejmi, dyspozycyjni, błyskawicznie reagują na najrozmaitsze prośby i sugestie. Serwis czytelny, przyjazny użytkownikom i estetyczny w formie. Wart polecenia ludziom cierpiącym po stracie bliskich."

"Dziękuję za stworzenie takiego pięknego miejsca upamiętniającego naszych kochanych zmarłych. Serwis jest wspaniale pomyślany. Pomaga najbliższym przetrwać trudne chwile, a później wyrazić pamięć nie tylko z okazji świąt i rocznic."

"Po pierwsze - samo istnienie takiego serwisu robi na mnie wrażenie. Dowiedziałm się o jego istnieniu dwa miesiące wczesniej i ... jak widać, skorzystałam z mozliwości, jakie Państwo stworzyliście. Nie znam historii tego serwisu, ale pomysł jego stworzenia to, mówiąc potocznie "strzał w dziesiątkę". Daje możliwość przekierowania naszych smutnych doświadczeń i uczuć w coś co przynosi ulgę i daje upust tym uczuciom. Nie chowamy ich gdzieś tam głęboko, lecz przelewamy i tworzymy most pomiedzy nami a tymi, co odeszli. Jestem pod dużym wrażeniem samej koncepcji jak i możliwości, jakie daje ten serwis. I ciśnie mi sie na usta - "dziękuję"."

"Szczególnie dziękuję za utworzenie takiej strony, sam pomysł i jego realizację. Jesteście przykładem, że w tych trudnych, bardzo komercyjnych czasach można się zatrzymać, pomyśleć o tych, którzy już odeszli. Długo by jeszcze chwalić, ale jeżeli mogę w imieniu wszystkich korzystających DZIĘKUJE za DOBROĆ, ktora za tym stoi."

"... w maju straciłam Synka i ta strona najbardziej mnie pociesza w tym cierpieniu, inni rodzice, którzy też cierpią, napiszą coś, zapalą znicz, bo nikt tak tego nie zrozumie jak ktoś kto to przeżył, nawet rodzina i przyjaciele, nawet się niektórzy odwracają, a nam potrzebne jest mnóstwo wsparcia i zrozumienia [....] Strona jest wspaniała. Zrobiliście bardzo dobrą robotę."

"Gratuluje pomysłu i wykonania tej strony, jest taka ciepła i przyjazna, a ponadto pozwala m.in. takim ludziom jak ja /po operacji - niepełnosprawnym fizycznie/, zachować pamięć o osobach bliskich, zapalić znicz, szczególnie jak ich stan zdrowia nie zawsze pozwala na uczynienie tego osobiście..."

"Bardzo serdecznie dziękuję za utworzenie tej strony. Naprawdę czuję się jakby bliżej mojej najbliższej osoby, która odeszła. Wielkie dzięki jeszcze raz, za profesję, takt, ciepło, życzliwość."

"Portal jest świetny, dla mnie, która mieszkam daleko od moich kochanych grobów, to tlen w smutne dni."

"...Ta strona ..kupamięci wiele mi dała i pomogła w tych najgorszych chwilach... pozdrawiam serdecznie... i dzięki.."

"Moim zdaniem jest to najlepsza Strona Internetowa na której można "spotkać się z drogimi nam Zmarłymi Osobami". Bardzo za to dziękuję i jednocześnie proszę kontynuujcie pielęgnację pamięci o Zmarłych. To nam żyjącym tu, w doczesności pomaga przetrwać trudny okres czasu."

"Wyrazy podziękowania za taką stronę, gdzie często wracamy do naszych najbliższych nie tylko 1 listopada."

"The webpage jest tez bardzo przydatne azeby poszukiwac przodków, specjailnie dla obcokrajowców z pochodzenia polskiego jest wielka pomoca. Gleboko dziekuje."

"Dziękuję za ten portal.Jednoczymy się w bólu w całej Polsce i łatwiej nam jest nieść krzyż naszej żałoby, a pamięć o naszych bliskich jest ciagle podtrzymywana."

"Serwis "Ku pamięci" spełnia rolę ogromną,
Dzięki niemu Goście o niczym nie zapomną,
Można tu zapalić znicz dla Osoby Bliskiej,
Czy nawet zamieścić wspomnienia swoje wszystkie ...

Strona jest taka przyjazna oraz cieplutka,
Patrząc na nią - przeżywasz, lecz nie toniesz w smutkach !
Administrator - uczynny, zawsze pomoże,
I za tę WIELKĄ SPRAWĘ ... Szczęść Mu, Dobry Boże ..."

"Dziekuje za utworzenie tej strony.Codziennie tu dzien zaczynam i tutaj koncze.Moge byc obok bliskiej sercu osoby,choc pochowana jest bardzo daleko."

"Bardzo dziękuję za ten portal. Jest to duże udogodnienie dla osób które nie zawsze mogą być na Cmentarzu, a tu w każdej chwili można zapalić wirtualny znicz."

"Po stracie mojego trzy letniego syna Kacperka szukałam w necie miejsca dla siebie i znalazłam Waszą stronę. Czułam się bardzo samotna ale tu mogłam pisać i wspominać mojego maluszka. Teraz w sierpniu minie już 10 lat jak Kacperek odszedł ale wiem że dzięki tej stronie było mi lżej. DZIĘKUJĘ Sabina"

"Dziękuję za stworzenie miejsca , dzięki któremu pamięć o naszych najbliższych będzie trwać .Wspaniale stworzona strona , gdzie oprócz fotografii można dodać podkład muzyczny bądż ulubioną melodię bliskiego."


Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami kliknij tutaj

Facebook