PS.Droga Gosiu, dziękuję za pamięć o mojej córeczce Katrin, za wspólne
trwanie i pełne ciepła słowa otuchy. Z życzeniami dużo sił na dalsze lata
i serdecznymi pozdrowieniami. Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Czy słyszysz szelest skrzydeł w wielkiej ciszy. To Anioły sfruwają na
ziemię, by nas strzec..Nad każdym z nas się pochylają. Nad każdym z nas
czuwają..”♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✿❤️☘️❤️✿ Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach
róż, nie widzę cię już,szukam, szukam i znajdę Cię, bo moja miłość
jest silniejsza niż śmierć.Zostawiam modlitwę..❤️✿☘️❤️✿
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zostają tylko wspomnienia,
sekretne miejsca,
do których nikt już nie zagdląda...
Zostają tylko fotografie, na fotografiach twoje piękne oczy,
a w tych oczach nie pojawi się już iskra,
paląca się ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, tęsknota w sercu
zawsze ta sama...niech Bóg otacza Was Kochani nieskończoną miłością...a
światło niech Wam świeci...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność...modlitwę i
światełka zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Na zawsze Jesteście w sercu mym, jak gwiazdy na niebie, każda myśl i każdy
szept wszystko przypomina Was...bardzo kocham, okrutnie tęsknię, czuwajcie
Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 18.06.2026
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
+ Światełko Pamięci dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
pamiec i swiatełko
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Pamięć, to jedyna wieczność, jaką my żyjący możemy podarować
Tym,
Którzy odeszli już do Innego świata ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywajcie w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Wspomnienia...to ostatnie co mi pozostało, kiedy Was zabrakło, tylko to tak
niewiele, nic...nie mogę Was dotknąć, poczuć, nie mogę dosięgnąć...żeby
tak przeszłość odwrócić, cofnąć czas...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Wieczorami zamykamy oczy i błądzimy po niebie, pomiędzy gwiazdami widzimy Was
Kochani...modlitwę i światełka zostawiam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.