Myślę o Was, wokół cisza i deszcz za oknem, karmiona wspomnieniami
odległych ale szczęśliwych dni czekam...smutno i tęskno Najdrożsi, nie
umiem żyć bez Was Krzyniu i Jacku...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Tak blisko a Was nie ma,
Wszystkie marzenia rozwiał wiatr,
A z Wami odszedł cały świat.
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego? ♥◡♥◡♥◡♥ Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭕♨️⭕
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym
świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, kochani.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKA KOLOROWE SERCEM ZAPALONE DLA CIEBIE KRZYSIU I TWEGO TATY
NA TEN WIELKI TYDZIEŃ PRZEDWIELKANOCNY... ♨️ ♨️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, moja pamięć i światełko.♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
I przyszła wiosna....po czystym niebie szybują złociste promyki słońca, z
świergotem życie się budzi....bez Was....Chłopaki Ukochane...tęsknię...
Zgłoś SPAM
Mama
Śpijcie Najdrożsi...o miłości mojej śnijcie, o tęsknocie za swą wiosną,
za przeszłością tak radosną...zazdroszczę moim myślom, bo tylko one mogą
być blisko Was...na dobranoc Krzyniu i Jacku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.