❤️ **** Na Palmową Niedzielę 2023 r.**** zapalam dla Ciebie Krzysiu i dla
Twojego Taty ❤️ **** Światełko mojej pamięci❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Palma wielkanocna jest symbolem triumfu
Chrystusa oraz męczeństwa wprowadza nas w Wielki Tydzień.Na Nedzielę
Palmową,zostawiam światełka i modlitwę Was
kochani..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
LAMPECZKA KOLOROWA W NIEDZIELĘ PALMOWĄ DLA CIEBIE KRZYSIU I TWEGO TATY
ORAZ MOJA PAMIĘĆ... (¯`♨️´¯) (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Mama
W odwiecznej krainie uczuć zgasło słonce, które swoimi promieniami
przepełniało moje serce radością, opuściła mnie jasność, pogrążyłam
się w chaosie nocy..smutek wypełnił moje serce..tęsknię Najdrożsi
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma; ___
Światełko z modlitwą na dziś i na jutro Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, Zawsze pamiętam.❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Smutne sobotnie światełko [*] dla Was Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Wspomnienie, wiosenne kwiatki i modlitwa dla Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lampeczke pamięci zapalam..niech płomień jej dotrze do Ciebie Krzysiu i
Twego Taty ...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedyś nadejdzie taki czas...tylko miłość i radość wypełnią nasze
myśli, nasze serca...nadejdzie taki czas...z Wami Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Wy Najdrożsi wiecie że kocham, wiecie że tęsknię, wiecie wszystko, a ja na
razie nie wiem nic...i tak na razie musi być...Byliście Jesteście i
Będziecie Najukochańsi, Niezastąpieni, Najważniejsi
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.