W pustej przestrzeni melancholia maluje
świat, yco już dawno stracił swe kolory...
Przeszłości wizje wciąż do nas wracają... Pamięć zachowa je w sercu
na zawsze...•*ღ ♥ ღ*•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....Światełko z modlitwą Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny.Zostawiam swiatełko i modlitwę,kochani.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...ja przyzwyczaiłam
się do smutku, tęsknoty i bólu...brakuje Was Kochani tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie mogąc inaczej tęsknotą Was sięgam...każdej chwili myśli wciąż przy
Was, w łzach oczy sen odbierają, nie dając nadziei, że choć mi się
przyśnicie...Najdrożsi Moi...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
●✨● Światełko Pamięci ❤️●✨●
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku....śpij
spokojnie.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj w pokoju a puste mniejsce przy stole bedzie bolało
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Od świecy płomienia delikatnie popłynęły łzy.Jesteśmy tacy zagubieni w
tęsknych marzeniach,wciąż wspominamy. Drogi Kruysiu i Jacku, jesteście
wciąż w mojej najczulszej pamięci...♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego
dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią
Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Dzieli nas czas, dzielą nas kilometry, dzieli nas granica zimnych ścian i
drzwi zamkniętych - to nic, łączą nas nasze serca kochające....
Zgłoś SPAM
Mama
Myślę o Was, wokół cisza i deszcz za oknem, karmiona wspomnieniami
odległych ale szczęśliwych dni czekam...smutno i tęskno Najdrożsi, nie
umiem żyć bez Was Krzyniu i Jacku...na dobranoc Chłopaki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.