Nie mam już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a ja nigdy nie
przestanę cierpieć, przyzwyczaiłam się do bólu...i jeszcze ta
bezradność...Najdrożsi bądżcie szczęśliwi..do spotkania Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✬❤️✬ ((_,»*¯**¯*«,_ ❤️ ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI KRZYSIU
❤️ _,»*¯**¯*«,_))✬❤️✬
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Przedświąteczne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty.
❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Rozpoczynamy Święte Triduum.Razem z bolejącym Panem oddajemy gorycz naszych
cierpień Miłującemu Ojcu; ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i
dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣ Światełko Pamięci na Wielki Czwartek
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣ zapalam dla Was Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
LAMPECZKA KOLOROWA DLA WAS W ZIELONY CZWARTEK I MOJA PAMIĘĆ..(¯`♨️
´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Oni z nami byli wsparciem, pomocą.I mieli serca pełne miłości.
Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka..⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Niech Cie Bóg utuli w swojej chwale na wieki
Zgłoś SPAM
Mama
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli moje ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*)) Bądź... najjaśniejszą gwiazdą na niebie
Tęczą na tle nieba...
Bądź pamięcią w naszych sercach...
Bądź dobrym duszkiem, co czuwa nad Nami...
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem
Zgłoś SPAM
Mama
Żadne słowa nie wyrażą mojej tęsknoty...słowa są płaskie, tęsknota
wyrasta górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim...kocham Was Najdrożsi Moi tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Każdy dźwiga swój krzyż,ale nie każdy spotyka Szymona czy Weronikę i bez
pomocy upada.Niech Twój krzyż zamieni Bóg na radość wieczną
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.