Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657614
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Zapalam mnóstwa wielkanocnych światełek.Życzę zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych. Wyjeżdzam nie będzie mnie kilka dni..♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Bóg wyszedł z grobu w strumieniu jasności, sam jeden odwalił głaz naszych grzechów i wezwał nas za sobą..." Panie Jacku i Krzysiu wielkanocne światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już „Zając“ w drodze zbliża się powoli a nasze serca rozterką wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie.I radość i tęsknota za Wami nasi kochani.Jaśniutką Lampeczkę na Wielką Sobotę zapalam.◒♨️◒
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
ღ✿ღ.(♥).ღ✿ღ (♥).ღ✿ღ ŚWIATEŁKO I GORĄCA MODLITWA... ღ✿ღ.(♥).ღ✿ღ (♥).ღ✿ღ Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych Małgosiu ściskam mocno ❤
Zgłoś SPAM
Mama
Piszę do Was wiersze, dzielę się wspomnieniami, a wszystko po to abyście wiedzieli, że pamiętam i kocham...Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście moimi Aniołami, co noc do poduszki przytulacie moje łzy i głaszczecie zniecierpliwienie...Jesteście moimi Aniołami, tymi, które czuwają...w tłumie ciągle szukam twarzy moich Aniołów
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
◕ڿڰۣ◕ •*`*• ◕ڿڰۣ◕ Tak blisko a Was nie ma Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, A z Wami odszedł cały świat ◕ڿڰۣ◕ •*`*• ◕ڿڰۣ◕
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️W Wielki Piątek światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku❤️ __ Gosiu z serca dziękuję za pamięć o Michałku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Niech pamięć tego dnia da nam nadzieję.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Stacja XIV złożenie Pana Jezusa do grobu .Nie ma chyba gorszego bólu niż ból matki po stracie dziecka.Nasza nadzieja w Bogu,że obdarzy naszych kochanych radością nieba.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zamyśleniu serca, w ciszy przedpołudnia posyłam płomyczek jaśniutki mojej Lampeczki na Wielki Piątek do Ciebie Krzysiu i Twego Taty...❤ ♨️ ❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨❤️♨❤️♨♨️Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem,zapalam znicze wiecznej pamięci na Wielki Piątek, dla Was kochani.♨️♨❤️♨❤️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Przytul nas Boże i okaż miłosierdzie, nas i naszych Aniołków Ukochanych, utul w ramionach, daj wytchnienie, daj siłę...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie mam już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a ja nigdy nie przestanę cierpieć, przyzwyczaiłam się do bólu...i jeszcze ta bezradność...Najdrożsi bądżcie szczęśliwi..do spotkania Chłopaki
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   711   712   713   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010