♨❤️♨ Zapalam mnóstwa wielkanocnych światełek.Życzę zdrowych i
pogodnych świąt Wielkanocnych. Wyjeżdzam nie będzie mnie kilka dni..♨
❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Bóg wyszedł z grobu w strumieniu jasności, sam jeden odwalił głaz
naszych grzechów i wezwał nas za sobą..." Panie Jacku i Krzysiu
wielkanocne światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już „Zając“ w drodze zbliża się powoli a nasze serca rozterką
wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie.I radość i tęsknota za Wami nasi
kochani.Jaśniutką Lampeczkę na Wielką Sobotę zapalam.◒♨️◒
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
ღ✿ღ.(♥).ღ✿ღ (♥).ღ✿ღ ŚWIATEŁKO I GORĄCA MODLITWA...
ღ✿ღ.(♥).ღ✿ღ (♥).ღ✿ღ Zdrowych i spokojnych świąt
Wielkanocnych Małgosiu ściskam mocno ❤
Zgłoś SPAM
Mama
Piszę do Was wiersze, dzielę się wspomnieniami, a wszystko po to abyście
wiedzieli, że pamiętam i kocham...Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście moimi Aniołami, co noc do poduszki przytulacie moje łzy i
głaszczecie zniecierpliwienie...Jesteście moimi Aniołami, tymi, które
czuwają...w tłumie ciągle szukam twarzy moich Aniołów
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
◕ڿڰۣ◕ •*`*• ◕ڿڰۣ◕
Tak blisko a Was nie ma
Wszystkie marzenia rozwiał wiatr,
A z Wami odszedł cały świat
◕ڿڰۣ◕ •*`*• ◕ڿڰۣ◕
❤️W Wielki Piątek światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie
Jacku❤️ __ Gosiu z serca dziękuję za pamięć o Michałku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Niech pamięć tego dnia da nam nadzieję.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Stacja XIV złożenie Pana Jezusa do grobu .Nie ma chyba gorszego bólu niż
ból matki po stracie dziecka.Nasza nadzieja w Bogu,że obdarzy naszych
kochanych radością nieba.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zamyśleniu serca, w ciszy przedpołudnia posyłam płomyczek jaśniutki mojej
Lampeczki na Wielki Piątek do Ciebie Krzysiu i Twego Taty...❤ ♨️ ❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨❤️♨❤️♨♨️Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce
żal się wlewa Bólem i cierpieniem,zapalam znicze wiecznej pamięci na Wielki
Piątek, dla Was kochani.♨️♨❤️♨❤️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Przytul nas Boże i okaż miłosierdzie, nas i naszych Aniołków Ukochanych,
utul w ramionach, daj wytchnienie, daj siłę...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie mam już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a ja nigdy nie
przestanę cierpieć, przyzwyczaiłam się do bólu...i jeszcze ta
bezradność...Najdrożsi bądżcie szczęśliwi..do spotkania Chłopaki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.