Powstaną kiedyś zmarłych dusze i zapytają- czy mnie jeszcze pamiętasz,
pamięci wrócą choć okruszek, droga na cmentarz już nie będzie kręta....do
spotkania Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Czemu życie jest takie tragiczne, tak bardzo przypomina wąski skrawek
ścieżki nad przepaścią...czemu Wasze oczy nie jaśnieją ziemskim
blaskiem...tak bardzo boli Wasza nieobecność Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
mama Roberta i Wiesia
❤️*❤️ WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤️*❤️
.... ⭐ Odpoczywajcie w spokoju ⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie
Jacku......Gosiu życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.Pozdrawiam
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Posyłam WAM od serca mego świąteczny,gorący promyczek.Niech on płonie przez
Święta Wielkanocne i ogrzewa Wasze dusze.◒♨️◒ Bliskim życzę
zdrowych,pogodnych i spokojnych Świąt,pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne wielkanocne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣڿ Moja Pamięć dla Was Kochani, w Dniu Wielkiej
Nocy...ڿڰۣڿ((*))ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wielkanocne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochani...w sercu trwajcie , przy mnie bądźcie na zawsze...inni cieszą się
Świętami, a u mnie poza masą wspomnień nic się nie zmienia, najlepiej
przespać ten czas..kocham i tęsknię tak bardzo Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama
Tęskno, smutno, cicho....tęsknota mnie wszędzie dopada, a serce z sił
opada...jedna myśl pociesza i w` głowie wszystko miesza...czy spotkamy się
Najdrożsi???przytulam Was Chłopaki
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wielka Sobota...Krzysiu,Jacku...pamiętam o Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿۰̮̑✿۰̮̑✿ Wielkanocne Światełko Pamięci ✿۰̮̑✿۰̮̑✿
Bliskim życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszystkiego
dobrego na każdy kolejny dzień. Pozdrawiam serdecznie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.