Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657592
Zapalone ponad rok temu
Mama
Powstaną kiedyś zmarłych dusze i zapytają- czy mnie jeszcze pamiętasz, pamięci wrócą choć okruszek, droga na cmentarz już nie będzie kręta....do spotkania Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Czemu życie jest takie tragiczne, tak bardzo przypomina wąski skrawek ścieżki nad przepaścią...czemu Wasze oczy nie jaśnieją ziemskim blaskiem...tak bardzo boli Wasza nieobecność Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
mama Roberta i Wiesia
❤️*❤️ WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤️*❤️ .... ⭐ Odpoczywajcie w spokoju ⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku......Gosiu życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.Pozdrawiam
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Posyłam WAM od serca mego świąteczny,gorący promyczek.Niech on płonie przez Święta Wielkanocne i ogrzewa Wasze dusze.◒♨️◒ Bliskim życzę zdrowych,pogodnych i spokojnych Świąt,pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne wielkanocne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣڿ Moja Pamięć dla Was Kochani, w Dniu Wielkiej Nocy...ڿڰۣڿ((*))ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wielkanocne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochani...w sercu trwajcie , przy mnie bądźcie na zawsze...inni cieszą się Świętami, a u mnie poza masą wspomnień nic się nie zmienia, najlepiej przespać ten czas..kocham i tęsknię tak bardzo Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama
Tęskno, smutno, cicho....tęsknota mnie wszędzie dopada, a serce z sił opada...jedna myśl pociesza i w` głowie wszystko miesza...czy spotkamy się Najdrożsi???przytulam Was Chłopaki
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wielka Sobota...Krzysiu,Jacku...pamiętam o Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿۰̮̑✿۰̮̑✿ Wielkanocne Światełko Pamięci ✿۰̮̑✿۰̮̑✿ Bliskim życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszystkiego dobrego na każdy kolejny dzień. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   710   711   712   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010