☀️ Jaśniutkie Światełko Pamięci ☀️☘️☀️ na słoneczny,
ostatni piątek kwietnia ☘️☀️
☀️ posyłam do Nieba ☀️☘️ dla Krzysia i Jacka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie chcę się skarżyć na swój los. Nie proszę więcej, niż dać możesz. I
ciągle mam nadzieję, że _ że chyba wiesz co robisz Boże. E.Geppert
„Zamiast” _ Zostawiam moją pamięć i modlitwę Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się moja zatapia
powoli Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę, Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Zapalam światełka i zostawiam modlitwę.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
NADZIEJA GINIE OSTATNIA A MY NADZIEJĘ TĄ MAMY ŻE PRZYJDZIE KIEDYŚ TEN CZAS I
WSZYSCY SIĘ KIEDYŚ SPOTKAMY. DLA WAS ANIOŁKI KOCHANE ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknota...zbyt bolesne do opisania uczucie...tęsknota...to jest wtedy, kiedy
zabierają Ci połowę serca...tęsknota...to wtedy, kiedy boli,
niewyobrażalnie boli...tęsknię Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Poczuć ciepło bijące od Was, bicie Waszych serc, Wasz blask, pogodny i
radosny uśmiech...kocham Was Najdrożsi w miejscu, gdzie czas i przestrzeń nie
istnieją, kocham mocno i na zawsze Chłopaki Moje
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
* *•ڰۣڿ ❤️ •ڰۣڿ ❤️
Zapalam znicz - światełko nadziei.,, * *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°* *
Zapalam znicz dla Tych, co na zawsze zasnęli.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ile to bólu...Ten tylko się dowie, kto stracił tak wiele...w kochanych
osobach. ღ...█((*))█...ღ
...Płomyk mojej nieustannej Pamięci, dla Was kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Odpoczywajcie w pokoju, niech Wasze dusze zaznają Miłosierdzia
Stwórcy....Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności..." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam codzienną
modlitwę.Kochani.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności..." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam codzienną
modlitwę.ochani.♨️♨♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.