❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Słoneczne światełko [*] Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty.
♨️❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech WAM anielskie chóry śpiewają..Dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty, moja
pamięć..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.Bo
w naszych sercach,Twoje serce bije.Pamiętam.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście teraz tak daleko ale Jesteście...we wspomnieniach i tkliwej pamięci
Będziecie w moim sercu do końca Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Ciągle czuję ból, taki fizyczny ból...za Kimś Bliskim, za Waszą
obecnością...za wspólnym spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym
spojrzeniem, za rozmowami, za wspólnym życie, za Wami Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - Jesteście ciągle w naszych myślach i sercu. ..•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•.. Światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie światełko [*] Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
*ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI* DLA WAS, KRZYSIU I JACKU, SPOCZYWAJCIE *W *POKOJU *❤
♨️ ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Biech Bóg wynagrodzi Twej duszy Twa dobroc na ziemi
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ ♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ ❤️ Twe serce
wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób.Pamiętam Kochani...❤️ ♥
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Was pozostanie...bo zawsze myślami i
sercem wszyscy będą przy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Być może Tamten Świat jest bliżej niż myślimy, a odwiedziny w snach są
przekazem nastrojów i myśli Tych, którzy przychodzą...odwiedzajcie mnie
Najdrożsi jak najczęściej...kocham i tęsknię niezmiennie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨ Nadzieja i wątpliwość na zmianę sercem miota
✨ Pozostały nam tylko wspomnienia i tęsknota
✨✨Światełko Pamięci niech Ci wiecznie płonie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.