Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656852
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka Wiśniewskiego
spoczywaj u Pana , niech Cie duch świety prowadzi
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
╠♨️╣ NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS, KRZYSIU I JACKU ╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Wieczory gorzko pachnące samotnością, spłakane wspomnieniami, zagubione radość i szczęście...tęsknię Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama
Namaluję dla Was białą łódkę...popłyniemy nią daleko, pożegnamy się ze smutkiem i będziemy podziwiali te niebiańskie krajobrazy, i będziemy się cieszyli, ze jesteśmy wszyscy razem Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pod powieką smutek ukryty piecze, gniew nie pozwala wydrzeć się łzom i ulżyć sercu. Tak trudno żyć bez Was. ___ Nasza pamięć i światełko Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Życie jest tylko chwilką i czy spotkamy się w wieczności? Pokój Twej duszy.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty,Lampeczka i moja pamięć..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dla Was ten Płomyczek do Nieba ☀️ i moja pamięć ❤️ Odpoczywajcie w Pokoju Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi. Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi... Krzysiu _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Zgłoś SPAM
Mama
Mijają dni...i to ciągłe czekanie, że coś się zdarzy, że boleć przestanie, czekanie na to, że Wrócicie, czekanie na jakiś znak, czekanie na spotkanie z Wami Chłopaki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama
Za morze łez, za wielką górę smutku, skąd się nie wraca, los zabrał mi Was Najdrożsi, tak bez litości jak w złym śnie...została mi tylko miłość bezgraniczna, tęsknota ogromna i piękne wspomnienia
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   698   699   700   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010