Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656689
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
..  ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ ..      BEZ WAS NASZE ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨✨✨ ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach. -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.- Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lampeczka otulona smutkiem i tęsknotą zaWami, Krzysiu i Jacku..(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✬❤️✬ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie, Kochani..✬❤️✬
Zgłoś SPAM
Mama
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu, w każdej chwili i w oddechu, we łzach, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy...wszędzie Jesteście Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Niedługo znów spotkamy się, powróci radość, głośny śmiech, przez chwile cały świat będzie nasz, potokiem słów powitacie mnie, spojrzeniem, gestem jak we śnie....z miłością odmierzam czas Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Światełko Pamięci niech Wam zawsze płonie Niech do nieba sięga jego płomień ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maryjo pocieszycielko strapionych módl się za nami i za Krzysia i Jacka
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
*°☀️°***.. PAMIĘTAM..***•°*❤️*°•. i Światełko do Nieba ślę dla Krzysia i Jacka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli. Nikt, kto nie przeżył tak smutnej rozłąki, nie wie jak ona boli. ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jaśniutką Lampeczkę z głębi serca Tobie Krzysiu i Twemu Tacie zapalam.. ❤ ♨️ ❤
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   684   685   686   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010