Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656679
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć... ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️14
Zgłoś SPAM
HALINA G.
_✽_PŁACZEMY NAD TYM CO JUŻ PRZEMINĘŁO I NAD TYM CO MOGŁOBY SIĘ ZDARZYĆ_✽_TĘSKNIMY ZA WAMI... LAMPECZKA KU PAMIĘCI ✽«(((*)))»✽
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
POLECAM tWA dusze miłosierdziu bożemu
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Ogrzejmy tych co na zawsze odeszli płomyczkiem pamięci, bo choć zniknęli w niej pozostaną nietknięci.✿ ❤ ♨️ ❤ ✿
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨♨️♨♨️ Światełka pamięci na cały weekend."Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza. W serce żal się wlewa. Bólem i cierpieniem, zapalam znicz wiecznej pamięci.Pamiętam kochani♨️♨♨️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Czas...żaden czas nie pomoże, nie ulży w cierpieniu, nie ukoi bólu i tęsknoty okrutnej...jasne światełko i ciepłe myśli dla Was Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko skończyło się...tęsknię za Wami dzień i noc, w krainie serc jestem sama, tysiąc uczuć, milion łez, nieprzespana noc, stracony dzień...bo nie ma Was ze mną Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
❤♨️Dziękuję Krzysiek❤♨️Twojej mamusi za Pamięć o moim synku w tym smutnym dniu Małgosiu pozdrawiam serdecznie ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
..  ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ ..      BEZ WAS NASZE ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨✨✨ ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach. -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.- Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   683   684   685   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010