Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656670
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Maryjo ,Królowo Wniebowzięta w niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego zanoszę modlitwy za naszymi kochanymi zmarłymi, niech radują się słońcem niebieskim, jak my dziś ziemskim.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zostawiam światełko pamięci niech dotrze hen..do Ciebie Krzysiu i Twego Taty z promykami słońca...╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście mnie usłyszeli, jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama
Niewyobrażalny smutek i żal, że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknię, tak bardzo tęsknię...Jesteście w moim sercu na zawsze Najdrożsi...na dobranoc Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❀♨❤️♨❀ Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....❀♨❤️♨❀
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Są telefony, które już nie zadzwonią i ludzie, którzy nie wrócą... R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko WAM, Krzysiu i Jacku zostawiam.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️❤️☀️ Sobotnie Światełko Pamięci zapalam dla Was Krzysiu i Jacku ☀️❤️☀️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Życie to układ z nut, raz to tonacja moll, za chwilę dur...dla Tych co odeszli czas się zatrzymał, nam zabrał wszystkie marzenia, jedynie wspomnienia zostawił....i tęsknotę ogromną
Zgłoś SPAM
Mama
Zawsze będę Was kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie...zawsze będę myśleć i marzyć...i tęsknić będę...i płakać za Wami...będę tulić Wasze rzeczy Najdrożsi....Krzyniu, Jacku na dobranoc
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   682   683   684   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010