❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi ? Pamiętam kochani.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Czasem spoglądam w niebo...widzę tę nieskończoność...wiem, że tajemnicy
Waszego odejścia tu nie zgłębię...pozostaje nadzieja, że Tam czekacie
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Wiecie Najdrożsi, ja poczekam, będę cierpliwa, wierzę, że Tam Wam dobrze,
że Jesteście szczęśliwi..czekam w tęsknocie na nasze spotkanie, gdy
wieczność naszą wspólną drogą się stanie Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Rob3erta i Wiesia
Wczoraj w Częstochowie ksiądz powiedział "Kiedy umiera dziecko,umiera
część matki, bez względu na wiek."I to prawda.Żyjemy tylko po to, aby
pamięć o Was dzieci nie umarła.Odpoczywaj w pokoju.
Minęło szczęście, nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko wspomnienie.
___ Światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
majowe swiatełka wraz kwileniem ptactwa i modlitwa dla Ciebie Krzysiu
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
╠♥╣ WIRTUALNE ŚWIATEŁKO DLA WAS KRZYSIU I JACKU ZAPALAM...
╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
16 maj -Panno prześliczna Maryjo i św. Janie Pawle II módlcie się za nami i
za naszymi nieodżałowanymi zmarłymi i prowadźcie ich do radości niebios
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy
przywołane Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba
z Modlitwą i Wspomnieniem,kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
W najjaśniejszej z gwiazd, jak najdroższy skarb ukrył Was nasz Pan. Odtąd
już w blasku dnia, każdy cień jest jak noc w ciszy słów, a każdy dżwięk
sprawia mi ogromny ból i serca lęk, bo nie Wracacie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
'•.,.•'
[░ ⋰⋱ ░] .Życie nie kończy się u bram śmierci
Wy żyjecie w naszych sercach i w naszej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Może Tam jest bardziej dostojnie, macie więc wreszcie więcej
spokoju...Bądżcie szczęśliwi wśród Aniołów...więcej nie mogę...więc
tylko tyle...Krzyniu, Jacku kocham i tęsknię niezmiennie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.