Dlaczego czujemy wciąż smutek? I ból w sercu nie chce ustąpić? Dlatego że
tutaj na ziemi, nikt nie jest WAS w stanie zastąpić. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
OD SERCA POSYŁAM WAM...♨️♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Tam... jest mieszkań wiele, gdyby tak nie było to bym wam powiedział,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♣❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki.Pamiętam Kochani.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Tam daleko pośród gwiazd jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza, kiedyś odnajdziemy się tam...i będziemy spacerować razem pośród
gwiazd Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsca przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla Was Najdrożsi...bo kocham, bo pamiętam, bo
tęsknię okrutnie...na dobranoc Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Robe4rta i Wiesia
❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️
Nadzieja i wątpliwość na przemian sercem miota
Pozostały nam tylko wspomnienia i tęsknota ❤️
-•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.-....Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Krzysiu
i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nadejdzie czas, że spotkamy się, gdzieś w tej Anielskiej Krainie. Wówczas
wtulimy się w Wasze ramiona. Wyszeptamy, jak bardzo Was kochamy.
(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Gdzie nie ma łez, gdzie cierpień kres
i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba bram spotkamy się, gdy
przyjdzie czas.Wieczny odpoczynek
kochani.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Moje serce tak bardzo do Was tęskni...niech moja miłość otula Was każdego
dnia, aż do spotkania Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Czas pędzi, dzień za dniem mija, godzina za godziną...ciągle tu Jesteście,
o każdej porze...bo przecież widzę i oglądam Was co dzień...w pamięci, w
sercu i w myślach Jesteście Najdrożsi ciągle ze mną
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° Nic miłości nie pokona - trwamy
tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje
wierna pamięć... ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.