Niedzielne światełko Krzysiu i Jacku [*] Małgosiu dziękuję za pamięć o
rocznicy Karola.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć jest tym, co mogę Ci ofiarować.
Pamiętam i ślę dla Ciebie Krzysiu i dla wojego Taty Płomyczek do Nieba,
na dziś i na kolejne kilka dni ☀️☀️☀️☀️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Nie zdążyłeś zbudowac swego szczęścia na ziemi, niech Cie święci
prowadzą do jasnosci Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko niedzielne otulone smutkiem i moją pamięcią zapalam WAM..
(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach. Bóg
chciał, abyśmy nigdy nie byli sami..."
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, światełko na smutną niedzielę.
❤❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia
powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Spoczywaj w pokoju wiecznym.Zostawiam modlitwę.♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych....rozum mówi, że Was nie ma, ale
serce ciągle woła....
Zgłoś SPAM
Mama
Smutno księżycowi bez gwiazd na niebie, a mi smutno bez Was
Najdrożsi....kocham Was i tęsknię tak bardzo....na dobranoc Krzyniu i Jacku
światełka pełne miłości niech Was otulą...Bądżcie blisko
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....Śpijcie w spokoju Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Jesteśmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjdą po nas.
A między nami zawsze jest światło wiecznej tęsknoty...”
Światełko Pamięci dla Ciebie ☀️❤️ Krzysiu i dla Taty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⭐ะ̭̌«̭ ✞ »̭̌ะ⭐ KU WASZEJ PAMIĘCI ⭐ะ̭̌«̭ ✞
»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na sobotę [*] Krzysiu. Za oknem słońce, w sercu mrok.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.