Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656586
Zapalone ponad rok temu
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Niedzielne światełko Krzysiu i Jacku [*] Małgosiu dziękuję za pamięć o rocznicy Karola.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°* Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć jest tym, co mogę Ci ofiarować. Pamiętam i ślę dla Ciebie Krzysiu i dla wojego Taty Płomyczek do Nieba, na dziś i na kolejne kilka dni ☀️☀️☀️☀️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Nie zdążyłeś zbudowac swego szczęścia na ziemi, niech Cie święci prowadzą do jasnosci Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko niedzielne otulone smutkiem i moją pamięcią zapalam WAM.. (¯`♨️´¯)  
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach. Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami..."
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, światełko na smutną niedzielę. ❤❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.Spoczywaj w pokoju wiecznym.Zostawiam modlitwę.♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych....rozum mówi, że Was nie ma, ale serce ciągle woła....
Zgłoś SPAM
Mama
Smutno księżycowi bez gwiazd na niebie, a mi smutno bez Was Najdrożsi....kocham Was i tęsknię tak bardzo....na dobranoc Krzyniu i Jacku światełka pełne miłości niech Was otulą...Bądżcie blisko
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i jedyni - tak bardzo Was brak.....Śpijcie w spokoju Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Jesteśmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjdą po nas. A między nami zawsze jest światło wiecznej tęsknoty...” Światełko Pamięci dla Ciebie ☀️❤️ Krzysiu i dla Taty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⭐ะ̭̌«̭ ✞ »̭̌ะ⭐ KU WASZEJ PAMIĘCI ⭐ะ̭̌«̭ ✞ »̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na sobotę [*] Krzysiu. Za oknem słońce, w sercu mrok.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   677   678   679   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010