Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656508
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
Mama
Żyję pamięcią chwil radości, którymi dzięki Wam wypełnione było moje życie...dziękuję Najdrożsi za wspólną wędrówkę przez życie...za to jacy Byliście i za to, że Byliście..Jesteście i zawsze Będziecie
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI° ♡°♨️ °♡° NIECH WAM PŁONIE..° ♡°♨️ °♡°
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek,a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,opłakuje. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę..”.♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama
Tam, gdzie wschodzą zorze moje oczy szukają Waszych śladów Kochani...Tam, gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwam świat, który Was przytulił z miłością do serca...Tam, gdzie ja jestem tęsknię za Wami..
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy odeszli Najdrożsi, Najważniejsi i Najukochańsi, i pustkę pozostawili po sobie...śmierć to tylko zmiana formy, a Oni wciąż są blisko...wierzę w to, kocham, tęsknię i czekam na spotkanie Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci ... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni. ....  ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty, światełko na dobranoc. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze dusze Aniołki ukochane - Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą. ____ Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   675   676   677   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010