Żyję pamięcią chwil radości, którymi dzięki Wam wypełnione było moje
życie...dziękuję Najdrożsi za wspólną wędrówkę przez życie...za to
jacy Byliście i za to, że Byliście..Jesteście i zawsze Będziecie
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i
dla Ciebie Jacku.
♥❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek,a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię
kochał,opłakuje. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę..”.♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama
Tam, gdzie wschodzą zorze moje oczy szukają Waszych śladów Kochani...Tam,
gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwam świat, który Was przytulił z miłością
do serca...Tam, gdzie ja jestem tęsknię za Wami..
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy odeszli Najdrożsi, Najważniejsi i Najukochańsi, i pustkę pozostawili po
sobie...śmierć to tylko zmiana formy, a Oni wciąż są blisko...wierzę w to,
kocham, tęsknię i czekam na spotkanie Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci ...
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
.... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty, światełko na dobranoc. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze dusze
Aniołki ukochane - Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą.
____
Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.