WSZYSTKO CO KOCHANE JUŻ W GROBIE SIĘ MIEŚCI, BÓG ZABRAŁ CIEBIE,
NIE ZABRAŁ BOLEŚCI.. ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE DLA WAS ZOSTAWIAM..5♨️
♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, uśmiech zgasł,
bezsilność, smutek i płacz, zostało tak niewiele...miłość, tęsknota,
wspomnienia...Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Co dzień dalej od rozstania, co dzień bliżej do spotkania...nie wiem ile i co
jeszcze przede mną, ale tęsknota zawsze będzie za Wami Najdrożsi Moi...tulę
Was na dobranoc Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało;
__ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wisniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W każdym strapieniu i o każdej porze czuwa nad nami miłosierdzie
Boże." Miłosierdziu Boga polecam w modlitwie o radość wieczną Was
Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Uleciały Wasze dusze do domu Pańskiego...oprócz modlitwy i pamięci nic Im
już nie potrzeba. Wędruję radośnie po ścieżkach nieba...Tylko nam jest
tęskno i smutno...Pokój Im na wieki...♨[*][*]♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jesteś zawsze, zawsze będziesz, moja pamięć z Tobą wszędzie. Lampeczkę
pełną smutku zostawiam Tobie Krzysiu i Twemu Tacie w
zadumie˜”*°•ڰۣڿ♨️´ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wspomnienia o Tobie niech zyja na zawsze, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Świeci słońce, świecą gwiazdy na niebie, a ja...ja wciąż tęsknię do
Was...nie chcę bogactwa, ziemi i nieba...mi tak bardzo Was Kochani potrzeba...
Zgłoś SPAM
Mama
Szczęście, miłość, marzenia...zobaczyć siebie w Waszych oczach, usłyszeć
bicie Waszych serduszek, poczuć Wasz dotyk, gdy jest żle, usłyszeć jak
mówicie- nie martw się...Najdrożsi tęsknota serce rwie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.