(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i
dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
O jakże cicha jest przestrzeń, która otacza duszę człowieka. O jakże
piękne są ludzkie wspomnienia, które zostały w pamięci. Wirtualna, pełna
smutku Lampeczka dla WAS..od serca mego..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤❀ڿڰۣڿ.♨❤️♨Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie z Tobą
płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będę ja przy Tobie
,Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.(*)❤❀ڿڰۣڿ.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się Pamięć nazywa...pamiętam Kochani,
pamiętam zawsze i wszędzie...kocham, tęsknię, nie umiem inaczej
Zgłoś SPAM
Mama
Powiedzcie, ach powiedzcie czy mogę się w Waszych ramionach schować, a w
skrzydłach osuszyć łzy, w niebiosach łatwiej jest oddychać i
żyć...Bądżcie Najdrożsi blisko...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wisniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿۰̮̑✿۰̮̑✿. ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿ NA DZIŚ
i na kilka kolejnych dni zapalam dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty
Odpoczywajcie w Pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Pamietamy, wspominamy, światełka zapalamy, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są oczy, które już nigdy nie spojrzą... są usta, które do nas nigdy nie
przemówią... pomimo wszystko są nadal z nami w naszych sercach i pamięci...
R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨Świat płacze za oknem Łzy lecą nieprzerwanie Razem ze światem
tak moknę Nic po mnie nie zostanie Świat płacze nade mną Nad moim
cierpieniem Kiedy nocą ciemną Czekam na wytchnienie❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Zatrzymaj upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętaj o
pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie....kocham, tęsknię,
wspominam i zawsze pamiętam Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama
Mam Was Najdrożsi teraz w moich snach, w moich marzeniach prostych tak...w moim
sercu zimno, pada deszcz, chcę wykrzyczeć jak bardzo kocham Was, czy
usłyszycie mnie Krzyniu i Jacku???
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.