Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Krzyniu, Jacku,
Serduszka Moje Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
W gronie anielskich duszyczek wiedziesz wieczne, szczęśliwe życie... Choć w
bólu dziś drogi nasze się rozeszły, Wiemy, że to tylko na moment doczesny.
† ◥◣❤️◢◤ † ❤️ Ześlij nam ciepły promyk
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc Najdrożsi...płyną dni bez Was, nieważne, niezauważalne, dzień,
noc...smutno, tęskno i do kitu...wiem tylko, że kocham Was bardzo, bardziej
już chyba nie można...reszta nie ma znaczenia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Są chwile, które w pamięci zostaną i choć czas mija, one nie
mijają"
___ Niegasnące Światełko Pamięci Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie
nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go
nieszczęściem.Zapalam światełka i zostawiam
modlitwę.Pamiętam..❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wisniewskiego❤️*❤️
Dzień dobry Krzysiu i Jacku [*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W małym kamyku szczęścia, ukryte są nasze marzenia, nosząc go zawsze przy
sobie, silniej znosimy cierpienia..Światełko pamięci od serca WAM zapalam..
♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... śmierć tak punktualna, że zawsze w nie porę... ( ks. J. Twardowski)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
nasze smutki i tesknoty niech zaniosa swiatełka pamieci tam gdzie mozecie czuc
sie szczesliwi Krzysiu
Zgłoś SPAM
Mama
Jeśli kochasz...pamiętasz każdy gest, każdy szept, jeśli kochasz...chowasz
w sercu skarb, którego nikt ci nie skradnie...kocham i tęsknię Chłopaki
Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
Tak bardzo tęsknię za Wami Najdrożsi...zamykam oczy i wołam Was w moich
marzeniach, chwytam Wasze dłonie, lecz Wy oddalacie się w dal, coraz dalej i
dalej, nieuchwytni i wolni jak ptaki....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨❤️ Światełko Pamięci ❤️♨❤️
Tysiące światełek i promieni słońca,
niech Wam świecą w Krainie szczęścia bez końca....
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie
Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO
Smutny swiat nas otacza po Twoim odejściu, tak musi byc
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
WSZYSTKO CO KOCHANE JUŻ W GROBIE SIĘ MIEŚCI, BÓG ZABRAŁ CIEBIE,
NIE ZABRAŁ BOLEŚCI.. ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE DLA WAS ZOSTAWIAM..5♨️
♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.