❤️✞♣✞❤️ Światło nadziei,które płonieUkoić może to rozstanie,
I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.
Zostawiam światełka i codzienną modlitwę,Spoczywjcie w
pokoju.❤️✞♣✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zamknęły się kochane oczy, przestało bić najdroższe serce, my z Tobą
rozdzieleni, rozłąka rozrywa nam serce". Lampeczkę Pamięci zostawiam
WAM w zadumie˜”*°•ڰۣڿ♨️´ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy, jedną nadzieją żyjemy,
że kiedyś będziemy z Wami...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Niech wieczne szczęście i spokój otulają Was Najdrożsi, a światełko
pamięci przypomina, że dobre myśli są blisko...dobranoc Krzyniu, dobranoc
Jacku...kocham i tęsknię niezmiennie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy.
_____
Smutne światełko i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wciąż nie pojmuję czemu tak się dzieje, że człowiek musi poznać smak
cierpienia? Szczęście, dostaje tylko na chwilę, a potem ono w słoną łzę
się zmienia...KU WASZEJ PAMIĘCI KOCHANI...[♡][♡]
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
bYŁES KOCHANY I TAK BEDZIE, SPOCZYWAJ WIECZNIE U Pana
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"To Matka ukoić może twe serce, Przytulić tak mocno, jak tuli Jezusa,
Wziąć wszystko co Twoje we własne Swe ręce".Zostawiam światełko w
kolejną smutną niedzielę
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wisniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją,Kochani..❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Krzyniu, Jacku,
Serduszka Moje Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
W gronie anielskich duszyczek wiedziesz wieczne, szczęśliwe życie... Choć w
bólu dziś drogi nasze się rozeszły, Wiemy, że to tylko na moment doczesny.
† ◥◣❤️◢◤ † ❤️ Ześlij nam ciepły promyk
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.