⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne
miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka,pamiętam kochani⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE KRZYSIU I JACKU, NIECH ROZŚWIETLA WAM
NIEBIANSKIE PRZESTRZENIA .(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
W sercu został smutek i wspomnienia tamtych dni, gdy cieszyliśmy się ze
spędzonych razem chwil, słów Waszych już nie słyszę, tylko wspomnieniami
żyć będę Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Tak bym chciała Was przytulić Najdrożsi...tak bym chciała moje serce w Wasze
kochane złożyć ręce...tak pragnęłabym Was dotknąć, w otchłań strącić
mą samotność...lecz mi tylko tęsknić wolno Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przestrzenią jesteśmy oddaleni,lecz miłością jesteśmy złączeni.Takich
więzów nawet śmierć nie może zerwać; - św.Jan Chryzostom...
Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA Wisniewskiego
pamiec jest miłoscxia i oczekiwaniem
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️DZIĘKUJĘ
Z CAŁEGO SERCA ZA PAMIĘĆ I MODLITWĘ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
O jakże źle człowiekowi, kiedy łza gorzka i słona po policzku spływa.
Cichym serca wspomnieniem Światełko Wirtualne zostawiam WAM..♡♨️♡
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym
świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, kochani.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy na niebie świeci gwiazda tęsknień, tam spojrzenie swe chcę schować, by
odnaleźć sobie miejsce, tam gdzie biją Wasze serca Ukochani....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Jesteś pamięcią w moim sercu ❤️❤️ Po wszystkie dni naszego istnienia
☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ Jaśniutkie
Światełko ☀️ dla Ciebie zapalam ❤️ Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
Mama
Ku wiecznej pamięci Najbliższym mi osobom, ku niezapomnieniu...a za co
pamiętać? za wszystko co czynili, za dobro i miłość, za uśmiech i łzy, za
życie wytrwałe, za troskę o rodzinę...Najdrożsi
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.
-•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.-
Światełko Pamięci i modlitwa Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️☘️ Smutna Lampka Pamięci na ostatni lipcowy czwartek ☘️☀️ dla
Krzysia i Jacka
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.