Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655934
Zapalone ponad rok temu
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jesteście w sercu i pamięci, niech opiekują się Wami wszyscy święci.Zapłakane deszczem światełko dla Was Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabłysnąłeś jak słońce jak promienie złote. Odszedłeś zostawiłeś ból, łzy i tęsknotę. Światełko pamięci od serca Tobie Krzysiu i Twemu Tacie zapalam.. .╠♨️╣
Zgłoś SPAM
Mama
Wspomnienia...płynące z głębi serca, zapiane do końca życia, to najcenniejsze co mi pozostało...na zawsze w moim sercu Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Gdyby można było cofnąć czas i wszystko odwrócić...tyle marzeń nie spełnionych, tyle rzeczy nie poznanych, tyle słów nie wypowiedzianych, tyle nas ominęło...Najdrożsi kocham, cierpię, tęsknię
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Człowiek umiera....znowu za szybko Człowiek umiera....razem z Nim wszystko Tylko wspomnienia po Nim zostają Których tak wiele....jednak za mało....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy. Jest takie miejsce w sercu, gdzie mocno kocha się w ciszy" _✿✰✿_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Krzysiu,Jacku...lipcowa smutna pamięć ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko pamięci pełne smutku Tobie Krzysiu i Twemu Tacie zapalam, niech WAM jasno płonie..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wisniewskiego❤️*❤️
Krzysiu i Jacku, z powodu wyjazdu zapalam dla Was światełko na najbliższe 10 dni ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych którzy odeszli.Już nigdy ich nie zobaczymy,już nigdy nie przytulimy.❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Pamięć nasza świeci Wam jak złota łuna, która między światami określa granicę, a blask światełek niesie wspomnienie i zadumę...ważny jest każdy pamięci płomyczek....
Zgłoś SPAM
Mama
Przyszłość inna niż wyśniona, plany jutra przekreślone...Żyliście szybciej, zegar nie dał Wam wskazówek, ale liczył czas...i nie pozostało nic oprócz pięknych wspomnień i ogromu tęsknoty Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️❤️෴☀️෴❤️❤️ Zamykamy oczy i patrzymy w nieznane, Tam, gdzie nasze serca ukochane. ❄️෴☀️෴❄️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   641   642   643   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010