Miłość jest życiem, jego największą wartością, jest sercem
całości...gdy odchodzi Ukochana Osoba umiera wszystko inne, serce staje,
wszystko staje się zbędne, bezużyteczne...Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Tam na dnie serca miłość została,
ta szczera najlepsza, która wciąż żyje
i tak wiele tęsknoty kryje.....❤️ Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu
i Twojego taty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko ☀️⭐na wieczór ostatniej lipcowej niedzieli ⭐☀️ dla
Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Tu jesteśmy tylko pielgrzymami, mieszkanie mamy w wieczności, gromadźmy
skarby dla Nieba...ono nas przyjmie z radością, bo dobrych duszyczek Tam
trzeba...KU WASZEJ PAMIĘCI KOCHANI..♡♡ Gosiu, dziękuję.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niedzielne światełko..pełne żalu od serca mego WAM zapalam •✿•♨️
•✿•
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Was kochani .⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W ostatnią niedzielę lipca (jak ten czas leci dla nas żyjących,"czas
ucieka, wieczność czeka ") zostawiam światełko wraz z modlitwą.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Samotność, smutek i żal boli...w myślach błądzę po wspomnieniach, łzy z
moich oczu płyną i dawne szczęście w smutek zamieniam, bo z Waszym
odejściem szczęścia czas minął(...)
Zgłoś SPAM
Mama
oczy...przytulam Was Najdrożsi na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama
Bezradność we mnie krzyczy, słowa z hukiem spadają tam, gdzie nikt nie
słyszy, opuszkami stęsknionych dłoni ogrom tęsknoty dotykam, wypełniam
pustkę ciszy nocnej, rano widzę Wasze twarze nim otworzę
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.