Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655905
Zapalone ponad rok temu
Mama
Miłość jest życiem, jego największą wartością, jest sercem całości...gdy odchodzi Ukochana Osoba umiera wszystko inne, serce staje, wszystko staje się zbędne, bezużyteczne...Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Tam na dnie serca miłość została, ta szczera najlepsza, która wciąż żyje i tak wiele tęsknoty kryje.....❤️ Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i Twojego taty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko ☀️⭐na wieczór ostatniej lipcowej niedzieli ⭐☀️ dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc. ___ Pamięć i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Tu jesteśmy tylko pielgrzymami, mieszkanie mamy w wieczności, gromadźmy skarby dla Nieba...ono nas przyjmie z radością, bo dobrych duszyczek Tam trzeba...KU WASZEJ PAMIĘCI KOCHANI..♡♡ Gosiu, dziękuję.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niedzielne światełko..pełne żalu od serca mego WAM zapalam •✿•♨️ •✿•
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Was kochani .⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W ostatnią niedzielę lipca (jak ten czas leci dla nas żyjących,"czas ucieka, wieczność czeka ") zostawiam światełko wraz z modlitwą.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Samotność, smutek i żal boli...w myślach błądzę po wspomnieniach, łzy z moich oczu płyną i dawne szczęście w smutek zamieniam, bo z Waszym odejściem szczęścia czas minął(...)
Zgłoś SPAM
Mama
oczy...przytulam Was Najdrożsi na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama
Bezradność we mnie krzyczy, słowa z hukiem spadają tam, gdzie nikt nie słyszy, opuszkami stęsknionych dłoni ogrom tęsknoty dotykam, wypełniam pustkę ciszy nocnej, rano widzę Wasze twarze nim otworzę
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   639   640   641   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010