♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️
♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡° ❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°
♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
♥◡♥◡♥◡♥
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŻYLIŚCIE TYLKO „CHWILE „ A BRAKOWAĆ WAS. BĘDZIE PRZEZ
WIECZNOŚĆ.DLA CIEBIE KRZYSIU - ANIOŁKU I TWEGO TATY, JAKO ZNAK MEJ
PAMIĘCI..♨️♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
tesknota utula Cie wśród jasnosci gwiazd i pokoju wiecznym, spoczywaj
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”.......Sierpniowe światełko Pamięci dla
Ciebie Krzysiu i Twoje taty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Mijają dni, i to ciągłe na coś czekanie, że coś się zdarzy, że boleć
przestanie. Czekanie, może na to, że wrócicie, po schodach wbiegniecie
wesoło. Czekanie na telefon, na jakiś znak, na spotkanie…
Zgłoś SPAM
Mama
Brakuje mi Was Najdrożsi, tak bardzo tęsknię...świat bez Was jest taki
ponury, beznadziejny i smutny...przyjdżcie tu do mnie Kochani i ze mną
trwajcie wbrew tak zwanej ironii losu....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty... (¯`•.•´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do moich snów, by choć przez moment
znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane oczy...Chłopaki
Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Miłość jest życiem, jego największą wartością, jest sercem
całości...gdy odchodzi Ukochana Osoba umiera wszystko inne, serce staje,
wszystko staje się zbędne, bezużyteczne...Najdrożsi Moi
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.