Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655888
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Można odejść na zawsze lecz zawsze być blisko..Światełko pamięci od serca WAM zapalam.. .♡♨️♡
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja,dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni Kochani.❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
mija postac tego swiatadla tych co odeszli, teraz wraz z Aniołami uwielbiaja Pana
Zgłoś SPAM
Mama
Bądźcie światłem co mnie prowadzi, lekarstwem, co ból łagodzi, pocieszeniem w cierpieniu, ciszą w milczeniu, łzą we wzruszeniu, pamięcią we wspomnieniu...po prostu Bądźcie moim Aniołem Stróżem
Zgłoś SPAM
Mama
Serce moje krwawi, gdy Was nie widzi, serce moje tylko dla Was bije, serce moje płacze, gdy tęskni, serce moje kocha Was Najdrożsi...niezmiennie do końca moich dni Krzyniu i Jacku...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia wracają, jak ptaki do gniazd..znów serce wzruszają obrazy z przed lat..i wyrywa się z piersi ciche westchnienie..a w sercu ciągle milczące cierpienie...(,)(,)Ku Waszej Pamięci Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Modlitwa i serca wzruszenie to nasza bron, pomagajaca na drodze do Nieba nam, wszystkim Krzysiu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama
Dwóch serc trzeba mi na ziemi, żeby z łez otarły oczy moje, bym zasypiała spokojnie, marząc o szczęściu...Serc Waszych Najdrożsi...tak mało mi trzeba, a jednak...żądam za wiele...
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko, co dla mnie szczęściem było zniknęło...nie wróci to, co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem moich szarych dni...wspomnień cień...w sercu na zawsze Wy Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ JUŻ SIERPNIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM DLA CIEBIE ❤️ KRZYSIU
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   637   638   639   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010