Można odejść na zawsze lecz zawsze być blisko..Światełko pamięci od
serca WAM zapalam.. .♡♨️♡
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą
zadawać ból, i nadzieja,dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą
towarzyszyć nam do końca naszych dni Kochani.❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
mija postac tego swiatadla tych co odeszli, teraz wraz z Aniołami uwielbiaja
Pana
Zgłoś SPAM
Mama
Bądźcie światłem co mnie prowadzi, lekarstwem, co ból łagodzi,
pocieszeniem w cierpieniu, ciszą w milczeniu, łzą we wzruszeniu, pamięcią
we wspomnieniu...po prostu Bądźcie moim Aniołem Stróżem
Zgłoś SPAM
Mama
Serce moje krwawi, gdy Was nie widzi, serce moje tylko dla Was bije, serce moje
płacze, gdy tęskni, serce moje kocha Was Najdrożsi...niezmiennie do końca
moich dni Krzyniu i Jacku...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i
dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia wracają, jak ptaki do gniazd..znów serce wzruszają obrazy z przed
lat..i wyrywa się z piersi ciche westchnienie..a w sercu ciągle milczące
cierpienie...(,)(,)Ku Waszej Pamięci Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Modlitwa i serca wzruszenie to nasza bron, pomagajaca na drodze do Nieba nam,
wszystkim Krzysiu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama
Dwóch serc trzeba mi na ziemi, żeby z łez otarły oczy moje, bym zasypiała
spokojnie, marząc o szczęściu...Serc Waszych Najdrożsi...tak mało mi
trzeba, a jednak...żądam za wiele...
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko, co dla mnie szczęściem było zniknęło...nie wróci to, co takie
piękne było...żal i smutek towarzyszem moich szarych dni...wspomnień
cień...w sercu na zawsze Wy Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ JUŻ SIERPNIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM DLA CIEBIE ❤️ KRZYSIU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.