Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655741
Zapalone ponad rok temu
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej postaci. Zostawiam codzienną modlitwę kochani.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama
Smutno Kochani...Jesteście wśród Aniołów, szczęśliwi jak ze snów, w Boskim domu, bez łez, smutków, żalów....wiem, że kiedyś odejdę Tam, odnajdę Was....znów będziemy razem, na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama
Nieme słowa gasnące na zbolałych wargach daremnie usiłują wykrzyczeć swój ból...żadne słowa, żadne gesty nie mogą mi pomóc, żyję jak ptak nad zniszczonym gniazdem...Najdrożsi Moi tulę Was na dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wszystko przemija...kiedyś była radość, teraz tęsknota i płakanie...Lecz słońce dwa razy nie wstanie, i chociaż nie był to czas..przyszło rozstanie..i serca wielki żal.().().
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
…♥ Światełko i modlitwa dla Was za wczoraj i na dziś... Śpijcie spokojnie Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
JAK CIĘŻKO JEST ŻYĆ...GDY SERDUSZKO TWOJE PRZESTAŁO BIĆ...!!! BĄDŻCIE SZCZĘŚLIWI ANIOŁKI..BĄDŻCIE RAZEM, CZEKAJCIE NA NAS...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Boża Zielna módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi ,oby cieszyli się słońcem niebieskim. Zapalam światełko w święto Wniebowzięcia Najś.Maryi i wielkie narodowe święto
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Kilometry głuchych słów między nami...i choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno na pewno zobaczę Was znów...Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Gdyby tak można było...klepsydrę czasu odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć stracone lata...nie można...tyle nas Najdrożsi ominęło...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♥¸•*•¸♥¸•*•¸♥ __❤️_ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI_❤️__ ♥¸•*•¸♥¸•*•¸♥
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wczoraj szczęście było blisko. Wczoraj śmiał się cały świat. Dzisiaj raptem przeszło wszystko. Całe szczęście rozwiał wiatr...Pokój WAM w tym lepszym, dalekim dla nas świecie..( ╬ )
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   629   630   631   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010