Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
655760
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Dobry Anioł czuwa nad Twa duszą w ciszy anidelskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Poniedziałkowe światełko pamięci Krzysiu i Jacku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek ,ból i tęsknota w sercu zawsze ta sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a światło niech Wam świeci Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama
Ze ściśniętym z bólu sercem budzę się i zasypiam, tęskniąc za Wami Najdrożsi, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia...czekam Chłopaki...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci na niedzielę dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Gdy odejdzie ukochana osoba, życie traci cały blask i nic nie zastąpi tego, którego kochało się prawdziwie.Zapalam Ci niedzielne światełko,a moja modlitwa codziennie obejmuje Twoją duszę.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Zostawiam modlitwę.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama
Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni zawsze są z nami...Jesteście Ukochani ze` mną na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama
Gdyby tęsknota miała skrzydła i odfruwała z lękiem ptaka....kocham Wasze oczy, kocham tak mocno, kocham cierpliwie, kocham najmocniej jak tylko możliwe Najdrożsi Moi...przytulasy na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ * ❤️ Teraz niebo jest Waszym domem A nam pozostały wspomnienia ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️.... Krzysiu i Jacku odpoczywajcie w Pokoju
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐❤⭐
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   630   631   632   ...   3900   3901    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010