Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jesteś zawsze, zawsze będziesz, moja pamięć z Tobą wszędzie..Lampeczka
wirtualna dla WAS Krzysiu i Jacku, na „ Dzień dobry” ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się moja zatapia
powoli Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę, Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Zapalam światełka,zostawiam modlitwę.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie, tęsknota serce
wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie
samo...światełko mojej pamięci dla Was Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzieś tam...gdzie dzień dotyka nocy...tam myśli moje Was
przytulają...Jesteście w nich...tak bardzo bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia ciągle powracają...Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨️❤️
Tak blisko a Was nie ma,
Wszystkie marzenia rozwiał wiatr,
A z Wami odszedł cały świat.......❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Spoczywaj w pokoju re
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą.
___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty ♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pani Gosiu dziękuję za codzienną pamięć...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach. Tak
Bóg chciał, abyśmy nie byli sami... Panie Jacku i Krzysiu upalne światełko
mojej wakacyjnej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Krzysiu i Jacku ♥️*♨️*♨️*♥️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować
przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej
postaci. Zostawiam codzienną modlitwę kochani.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama
Smutno Kochani...Jesteście wśród Aniołów, szczęśliwi jak ze snów, w
Boskim domu, bez łez, smutków, żalów....wiem, że kiedyś odejdę Tam,
odnajdę Was....znów będziemy razem, na zawsze
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.