Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657712
Zapalone dnia 06.06.2026
Ciocia Hania
Pamiętamy, wspominamy, kochamy, tęsknimy...tylko tyle nam pozostało...i czekamy na spotkanie...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni, coraz bliżej Was Najdrożsi....
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 05.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..... W zakamarkach duszy,w każdym serca biciu, Gdzieś w podświadomości,jesteście Wy w ukryciu. .....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿ........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Słowa miłości,słowa nadziei zakryła ciemność,pozostały tylko ból i cierpienie - Waszej pamięci Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...” Zapalam WAM światełko...od serca mego.. ♨️ ❤️‍♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
ukoimy ból rozstania modlitwa i świayekiem
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam .☘️❄️❤️⭐❤️❄️☘️
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy siądę gdzieś o zmroku, znów z oczu płyną łzy, w sercu drży niepokój...bo nie wrócą już te szczęśliwe z Wami Kochani dni...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Serce tak tęskni, a dusza woła...modlitwę i światełka zostawiam Wam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Już tyle dni bez Was Najdrożsi...cały czas niezmiennie, nieprzerwanie czekam, tęsknię, kocham...nic i nikt tego nie zmieni...w myślach, z sercu, zawsze i wszędzie Jesteście Najdrożsi ze mną
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 04.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
♨️ * ♨️ Światełko na Boże Ciało ♨️ * ♨️ .....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..... ,, Ślady na piasku znikają, Ślady w sercu na zawsze pozostają ....''
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
04. 06. 2026 r. Boże Ciało. - Światełko Pamięci i modlitwa dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
na Bże CiAŁO światełko dla Ciebie Krzysiu
Zgłoś SPAM
HALINA G.
„Non omnis moriar" - Nie wszystek umrę...i tak jest, wypełniacie myśli, mieszkacie w sercach...żyje wierna pamięć, zostały Wasze ślady na ziemi...zostały wspomnienia...[,][,]
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Bowiem wszystko, co istnieje pod słońcem ma jakiś cel”. ●─ Paulo Coelho ─● Lampeczka jaśniutka i moja pamięć..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   13   14   15   ...   3903   3904    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010