Pamiętamy, wspominamy, kochamy, tęsknimy...tylko tyle nam pozostało...i
czekamy na spotkanie...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa
zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni, coraz bliżej
Was Najdrożsi....
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 05.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.....
W zakamarkach duszy,w każdym serca biciu,
Gdzieś w podświadomości,jesteście Wy w ukryciu.
.....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿ........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Słowa miłości,słowa nadziei zakryła ciemność,pozostały tylko ból i
cierpienie - Waszej pamięci Krzysiu i Jacku.
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam
.☘️❄️❤️⭐❤️❄️☘️
Zgłoś SPAM
Mama
Gdy siądę gdzieś o zmroku, znów z oczu płyną łzy, w sercu drży
niepokój...bo nie wrócą już te szczęśliwe z Wami Kochani dni...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Serce tak tęskni, a dusza woła...modlitwę i światełka zostawiam Wam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Już tyle dni bez Was Najdrożsi...cały czas niezmiennie, nieprzerwanie czekam,
tęsknię, kocham...nic i nikt tego nie zmieni...w myślach, z sercu, zawsze i
wszędzie Jesteście Najdrożsi ze mną
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 04.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
♨️ * ♨️ Światełko na Boże Ciało ♨️ * ♨️
.....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.....
,, Ślady na piasku znikają,
Ślady w sercu na zawsze pozostają ....''
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
04. 06. 2026 r. Boże Ciało. - Światełko Pamięci i modlitwa dla Was Krzysiu
i Jacku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
na Bże CiAŁO światełko dla Ciebie Krzysiu
Zgłoś SPAM
HALINA G.
„Non omnis moriar" - Nie wszystek umrę...i tak jest, wypełniacie
myśli, mieszkacie w sercach...żyje wierna pamięć, zostały Wasze ślady na
ziemi...zostały wspomnienia...[,][,]
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Bowiem wszystko, co istnieje pod słońcem ma jakiś cel”. ●─ Paulo
Coelho ─● Lampeczka jaśniutka i moja pamięć..♨️ ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.