❤️☘️❤️ŚWIATŁKA NA BOŻE CIAŁO❤️Zróbcie Mu miejsce: Pan idzie
z nieba,Pod przymiotami ukryty Chleba!Zagrody nasze widzieć wychodziI jak
ojciec dzieci swoje obchodzi.ŚwiateŁka dla Ciebie ♨️♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Całe piękno życia tkwi w ulotnych chwilach, które niczym mgła o poranku
zachwyca swym pięknem... Bądźcie szczęśliwi Kochani po tamtej stronie
tęczy...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Jak dobrze być przy Was chociaż tylko myślami....modlitwę i światełka
zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma już we mnie radości, marzeń, planów, nie mogę ich dzielić z Wami
Najdrożsi...niech Was otacza szczęście i miłość, a dopóki bije moje serce
nie dam o Was zapomnieć...kocham i tęsknię tak bardzo
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 03.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️ * ♨️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH WAM WIECZNIE PŁONIE.
NIECH DO NIEBA SIĘGA JEGO PŁOMIEŃ ♨️ * ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.- [❤] - Światełko Pamięci dla Was
Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Krzysiu, Jacku ⭐☘️⭐❤️ Światełka Pamięci ❤️⭐☘️⭐ dla
Was na dziś i na kolejne 9 dni ☀️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam Krzysiu I Jacku już czerwiec
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
radości Nieba dla TWEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia.”●- Joseph Sitting.●- Najjaśniejsze
światełko pamięci na dzisiaj...♡♨️♡
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Płomykiem jak dłonią...
Dłonią ciepłą i jasną
Wspominamy naszych bliskich
Których życie już zgasło
Światełko pamięci Krzysiu ♥️ ♨️
(♨) (♨) (♨) (♨) (♨) (♨)
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ☘️»̭̌ะ❤️❄️♨️❄️❤️ะ̭̌«̭☘️ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ̭̌«̭❤️»̭̌
Mija tylko czas, ból i smutek pozostają, Śpijci spokojnie Kochani...snem
wiecznym. Światełka Pamięci do Nieba posyłam, Zawsze
pamiętam.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Odeszliście fizycznie, ale w pełni nas nie Opuściliście, Otulacie światłem
dotyku wiecznej chwili...Pozostawiliście nasionka wspomnień, które wiecznie
kwitną...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Otulam Was szalem pamięci, szepczę modlitwę, tak bardzo brakuje Was
Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.