(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu i
dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Serce Jezusa zmiluj się nad Krzysiem i Jackiem
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamiętajmy zawsze o tych, którzy odeszli... Ku ich pamięci zostawiajmy
znicze, jako drogowskazy naszym duszom błądzącym po świecie...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie
z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy
Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy
zostawił.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Zabrał mi Bóg Was ze świata żywych, pozostawił wspomnienia, zdjęcia i
radość z tego, że Byliście ze mną...teraz mogę tylko Was kochać i
tęsknić Aniołki Moje Ukochane....
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
A gdy staniemy z Wami twarzą w twarz, powiemy jak bardzo nam Was
brak...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Błąka się samotny ptak, do gniazda trafić chce, jak me serce, które wciąż
i wszędzie szuka Was. I woła do Boga tęsknotą co skrywa najskrytsze
pragnienie - spotkać Was Najdrożsi i być razem na zawsze
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 06.06.2026
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
TYLKO WSPOMNIENIA POZOSTAŁY...PIĘKNE, CUDOWNE, MIŁE...TEGO MI NIKT NIE
ZABIERZE...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS , SPOCZYWAJCIE W POKOJU.
♨️ ❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czas wiele śladów zaciera Czas bywa bez litości Czas daje i zabiera Lecz nie
zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci Na coś Ci sił nie staje Na coś
po prostu brak chęci Lecz miłość w sercu zostaje ❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
żyć wspomnieniem, ofiarowac modlitwe i światełko , to nasza potrzeba serca,
to miłośc, która dajemy
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w sercu
Kochani na zawsze...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Pamiętamy, wspominamy, kochamy, tęsknimy...tylko tyle nam pozostało...i
czekamy na spotkanie...modlitwa i światełka dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa
zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni, coraz bliżej
Was Najdrożsi....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.