Napełnieni smutkiem,po policzku spływa kolejna łza
nieszczęścia...wspominamy te dni,gdy byliśmy razem,wspominamy te dni,gdy
byliśmy szczęśliwi...tęsknimy Aniołki tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Borelowskiego(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci,którzy Cię kochają na zawsze Cię zapamiętają ponieważ wyryłeś swoje
imię w ich sercach a nie na marmurze...pamiętamy Mariuszu,światełko za
wczoraj i dziś...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czy Tam też jest wiosna? Czy śpiewają ptaki, pachną kwiaty, świeci ciepłe,
jasne słońce? Chcieliśmy dla Ciebie tego, co na świecie najpiękniejsze
...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEŻELI BÓG ROZDZIELIŁ, TO POTEM POJEDNA...
NAJDŁUŻSZE TO ROZSTANIE, PO KTÓRYM SIĘ ŻYJE...ŚWIATEŁKO I
MODLITWA(*)(*)(*) SPOCZYWAJ W POKOJU (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Czas jest zbyt wolny dla tych co czekają Zbyt prędki dla tych, co się boją.
Zbyt długi dla tych, co cierpią. Zbyt krótki dla tych, co się cieszą. Lecz
dla tych co kochają, czas jest wiecznością(*)
Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez chwile
cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak
we śnie,… z miłością odmierzamy czas Mariuszu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
... I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !! Kochamy
Was *:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
W tęsknocie jest siła,która każe szukać tego co pragnie Serce i tego co
pragnie Dusza.Śpij Aniele w Pokoju Wiecznej Radości(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.