Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
135888
"Odnalazłam siebie w Tobie Nie potrafię Cię zapomnieć Bo jesteś obecny w każdej chwili, która mnie otacza Wciąż pamiętam tamte chwile W których tak mówiłeś tyle Ze kochasz, ze pragniesz bym była tylko z Toba tu na zawsze Już ponad rok, jak nie ma Cię Niewdzięczny los zmienia życia bieg Tak trudno jest zaczac nowy dzien Zatrzymam Cie w pamieci mej Chce poczuc jak, jak przytulam Cię Chce wierzyć, ze nic nie stało się Odnalazłam siebie w Tobie Nie potrafię Cię zapomnieć Bo jesteś obecny w każdej chwili,… "
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Dziś znów ktoś płacze i łzy wylewa. Dziś znów kolędy nikt nie zaśpiewa. Osiemset metrów - Tyle zabrakło. Ktoś Im pod ziemią już zgasił światło..."
Zgłoś SPAM
.....Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować Przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze Im jest i są z nami choć w innej postaci......
Zgłoś SPAM
Kim jestem bez Ciebie Wciąż pytam siebie bez skutku Jestem bez,Ciebie ogromną kropelką smutku Słoną lzą samotnosci Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty co Twe imię wzywa!!!!! To nic, że dzieli nas czas To nic, że dzielą nas kilometry , to nic, że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych.. .ponad całą ziemią łączą się nasze serca, nawet z daleka siebie słyszą :( I znów kolejne Święta bez Ciebie ... :( Odszedłes tak cicho bez pożegnania Tak jak ten co nie chciał Swym odejściem smucic A przecież nie tak miało być Mówiłeś że będziesz na zawsze!!!!!! ???????????????????? MÓWIŁEŚ !!!!!!!!
Zgłoś SPAM
"I zgasło słońce, kiedy jeszcze był dzień"... Kolejna Rocznica Twojej śmierci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
̭̌«̭❤️»̭̌ 05 05 2018r.
Majowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
19 04 2018r.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
A światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki
Zgłoś SPAM
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób
Zgłoś SPAM
21 02 2018r.
Bukiecik,światełko i modlitwa dla Ciebie Mariuszu.
Zgłoś SPAM
Brak słów, by opisać ból.
Brak sił, by go wykrzyczeć.
Pozostaje wspomnienie...
Zgłoś SPAM
31 01 2018r.
Śpieszmy się kochać ludzi,
Bo tak szybko odchodzą.
Zgłoś SPAM
16 01 2018r.
Tysiące światełek i promieni słońca,
Niech Ci świecą w Krainie Wieczności bez końca.
Zgłoś SPAM
05-01-2018 r
Deszczo­we dni, czar­ne chmu­ry. To wszys­tko kiedy Cię nie ma. Mam tyl­ko Twe zdjęcia - co wiele znaczą. Mam tyl­ko Nasze wspom­nienia. Wy­daje mi się , że jes­tem sa­ma. Choć wokół ty­lu jest ludzi. Smu­tek ocza­mi mi się wy­lewa. I gorzkie łzy po twarzy gu­bi. Chciałabym cho­ciaż na chwilę. Przytulić się do Ciebie. Powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brak. Jak tęskno mi do Ciebie. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
15 11 2017r.
***** i zostaje pamięć ,przetrwają wspomnienia i ten moment w życiu,co wszystko pozmieniał.
Zgłoś SPAM
30 10 2017r.
Boże ufamy Tobie,że dasz Duszom miejsce w niebie,
błogosławiony spokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
17 09 2017r.
*Są wspomnienia,które nigdy nie odejdą.
*Są rany,które nigdy się nie zabliźnią.
*Są ślady łez,które nigdy nie wyschną.

***************** Rocznicowe światełko ku Twojej pamięci

Zgłoś SPAM
17-08-2017 r
Wierzymy jednak bólem zajęci. Że Bóg Cię przyjmie w swoich włościach. Ugoszczą także wszyscy święci. Widząc miłego sercu gościa. Ciesz się w niebiosach zacnym gronem. Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone. To nie oznacza zapomnienia. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOIM BLISKIM
Zgłoś SPAM
W Dniu Urodzin
urodzinowy bukiecik pamięci....
Zgłoś SPAM
16 06 2017r.
Są łzy,których nikt nie osuszy.
Są serca ,które zawsze krwawić będą.
Zgłoś SPAM
02 06 2017r.
Idę do Was.
Zgłoś SPAM
"Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobraźni kraina, w niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, wrażenia,przeżycia,tęsknoty, które nas kiedyś wzruszały by nie zapomnieć o tym. Czasami w tej krainie przepiękne wizje tworzymy, tam przebywamy z Tymi, o których tylko marzymy...." Światełko nieustającej pamięci ....]*]...
Zgłoś SPAM
24 03 2017r.
***)) Codzienność wspomnieniami płacze...Jedno życie cały świat odmieniło.
Zgłoś SPAM
Pewnego dnia przemknę most między dwoma światami i zmyję wszystkie smutki w błękicie się zanurzę i w szczęściu rozpłynę końca mej drogi a początek wszystkiego! (...)
Zgłoś SPAM
smutna mysl Mariuszu....
najgorsze,ze czas nie goi ran....tylko przyzwyczaja do bolu...
Zgłoś SPAM
21-01-2017 r
Kto usłyszy gdy zawołam kto mi rękę poda. Wszystko we mnie w środku krzyczy łzy płyną jak woda. Więc ocieram łzę co spada i zaciskam dłonie. Nad mogiłą Twoją stanę i tam łzę uronię. I zapłaczę nad swym losem że sama zostałam. Teraz kiedy Ciebie nie ma wiem jak Cię Kochałam.
Zgłoś SPAM
13-01-2017 r
Morze płomieni,grób w kwiaty strojny. Słowa rozmowy z bliskim z za świata. A po policzku łza gorzka płynie. Cicha modlitwa do nieba wzlata. Przy grobie bliskich słowa modlitwy. Zapewnień ciche słychać rozmowy. Że kiedy na nas przyjdzie ta chwila. To się złączymy w ich świecie nowym. Jest początek i koniec musi być.
Zgłoś SPAM
Brakuje mi Ciebie i tak bardzo tęsknie... Gdyby tęsknota potrafiła płakać codziennie ulice opływałyby w strugach wody... Gdyby tęsknota potrafiła krzyczeć wszyscy którzy mnie mijają ogłuchliby natychmiast... Gdyby tęsknotę można było zobaczyć nikt nie odważyłby się zajrzeć w moje oczy......
Zgłoś SPAM
02 01 2017r.
Bukiecik Na Nowy Rok 2017 *+*+* światełko mojej pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Na Nowy Rok
Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc, i niech zostanie na 12 miesięcy z Wami nie tylko w tę Sylwestrową noc....do siego roku Kochani
Zgłoś SPAM
24.12.2016r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Zgłoś SPAM
24-12-2016 r
W Adwentowej ciszy czekamy na przyjście z nieba. Tego co kiedyś w żłobie dziś w białym opłatku chleba. Chociaż niepokój i trwoga serca i dusze ogarnia. Czekamy aż je oświetli betlejemska latarnia. Ona na zbawienie człowieka przyniesie nadzieję. Tam gdzie maleńka miłość nasze serca ogrzeje.
Zgłoś SPAM
23 12 2016r.
Za miłość,którą nam dali i tyle życiowych dróg.
Niech Ich niebem obdarzy Wszechmogący Bóg.
Zgłoś SPAM
KOLENDA DLA NIEOBECNYCH .....
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..... "
Zgłoś SPAM
"Gdybym miała taką moc, by choć w tą jedną noc przytulić na święta, tych których nie ma, a których kocham i o nich pamiętam...... "
Zgłoś SPAM
BOŻE NARODZENIE 2016.
Nadchodząca Wigilia to nie tyko okres radości,ale również zadumy nad tym,co minęło i nad tym co nas czeka.Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.Szczęśliwych Świąt.Niech nowo narodzony Chrystus obdarowuje wszelkimi łaskami w Nowym Roku.
Zgłoś SPAM
15 listopad 2016r.
Za spadającym liściem podąża myśl, uczucie, wspomnienie ... do Was Kochani, na nowy brzeg waszego życia, tak odległego od naszego, jak miliardy gwiazd na niebie, Mariuszu Kochany
Zgłoś SPAM
Pewnego dnia przemknę most między dwoma światami i zmyję wszystkie smutki w błękicie się zanurzę i w szczęściu rozpłynę końca mej drogi a początek wszystkiego! (...)
Zgłoś SPAM
2-11-2016
ZADUSZKI - Czym jest dzisiaj dla nas Dzień Zaduszny.Jak dawniej tak i dziś przychodzi w odświętnej szacie i niezmienionej porze.Nie mówi nic,a mówi tak wiele.Cichy pełen zadumy i pokory - tajemniczy DZIEŃ ZADUSZNY....
Zgłoś SPAM
2-11-2016
Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecone. Pyłki chryzantem wypełniają powietrze. Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą. Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób. Odżyją wspomnienia obraz ich życia powróci. Obraz którego zapomnieć nie sposób. Obraz który nas cieszył a dzisiaj smuci. Nie ma gorszego bólu niż świadomość. Że to co było, nigdy już nie wróci.
Zgłoś SPAM
Nie ma Ciebie wśród nas... choć tęskno nam za Tobą. Po tamtej stronie chmur, jest inny lepszy świat. Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu..... a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat..... spotkamy się wśród jasnych nieba łąk.. Spoczywaj w pokoju [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
1.11.2016r
Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta. Tych, co rozstali się z nami. Święto rozsnute mgliście. Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą, Zmiotą z grobu zeschłe liście, Położą kwiatek.Modlitwa połączona z miliomami światełek dla Ciebie Mariuszku ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
1-11-2016
Jest taki dzień w roku kiedy refleksja w serce się wkrada. Deszczowy zazwyczaj i zimny - to dzień 1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH nie ma wśród nas kochamy nadal, więc pamiętamy. DZISIAJ JEST TWOJE ŚWIĘTO MARIUSZU MYŚLAMI I Z MODLITWĄ JESTEŚMY Z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
1 Listopada
Przemierzamy aleje sercami usłane Tych, których nie ma już wśród nas, bo to są serca przez nas kochane, serca, które odeszły na wieczny czas. Zapachem kwiatów tęsknotę swoją, zniczami - pragnienie bliskości piszemy, miłość i pamięć korzeni są ostoją, więc Bliskim z serca cześć oddajemy. I choć odeszli, wciąż żyją w nas, w naszych sercach i wspomnieniach, zostaną tam przez cały czas naszego, ludzkiego istnienia....Mariuszku
Zgłoś SPAM
Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyję, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy, Wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota.... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy – wciąż się modlimy...
Zgłoś SPAM
"Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w Niebie? Czy uścisnę Cię, gdy spotkamy się w Niebie? Tak mocno chcę odmienić się, bym mógł iść, iść tam, gdzie Ty, hen, do Niebios. Czy przywołasz mnie, gdy spotkamy się w Niebie? Czy przytulę Cię, gdy spotkamy się w Niebie? A drogi kres nieznany jest. Jak mam żyć, gdy Ty masz być, hen, w Niebiosach. Czas złamać Cię chce, czas kolana Twe gnie. Czas serce Ci rwie, musisz pospieszyć się. Gdy trafię sam, do Raju bram, żadnych łez nie będzie już tam, łez w Niebiosach. Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w Niebie? Czy zatrzymasz mnie, gdy spotkamy się w Niebie? Tak mocno chcę odmienić się, bym mógł iść, iść tam, gdzie Ty, hen, w Niebiosa. "
Zgłoś SPAM
Jesteś w moim kochaniu
w sercu w głowie w mówieniu
w myślach w każdym oddechu
w każdym cichym westchnieniu...
Zgłoś SPAM
"Minuta za minutą Godzina za godziną... biegną, biegną...przeminą I my też przemijamy nikniemy jak te chwile Myśl tylko gdzieś zaświta to już...już...tylko tyle? A planów było tyle.... ....Tak [xxxxx]ś zaczęte coś w trakcie ...nieskończone coś napoczęte...w pąku jak jabłko nadgryzione jak róża w młodych latach jak wiosna wpół przerwana za wcześnie trzeba trzeba odejść w ramiona swego Pana..."
Zgłoś SPAM
Jak udźwignąć ten ciężar Jak iść co dzień przed siebie Jak pogodzić się z losem Żadn z nas nie wie Jak przekazać mam innym to co czuję, jak boli Jak mam żyć, jak powiedzcie Jak powstawać powoli Jak mam trwać, powiedz Boże Jak mam żyć, pomóż Panie Mój krzyk, moje łzy, moje serce weź w swe ręce, weź moje wołanie Jak mam płakać, gdy łez już zabrakło Jak mam cieszyć się innych radością ..
Zgłoś SPAM
"Minuta za minutą Godzina za godziną... biegną, biegną...przeminą I my też przemijamy nikniemy jak te chwile Myśl tylko gdzieś zaświta to już...już...tylko tyle? A planów było tyle.... ....Tak szybko...coś zaczęte coś w trakcie ...nieskończone coś napoczęte...w pąku jak jabłko nadgryzione jak róża w młodych latach jak wiosna wpół przerwana za wcześnie trzeba trzeba odejść w ramiona swego Pana..."
Zgłoś SPAM
Bo to czego mi potrzeba ,
co wypełni pustkę mą...
to Twój piękny uśmiech
Twój przenikający głos.
To Twoje słowa, To cały Ty.
I to .... to czego mi jest brak...
Jesteś moją miłością na zawsze...
Zgłoś SPAM
"Świat wciąż istnieje, choć Ciebie nie ma, Chociaż odeszłeś nadal jest ziemia I pory roku wciąż się zmieniają, Dni oraz noce wciąż uciekają, Bo one wiedzą, że wciąż jesteś z nami Choć nie dotkniemy Cię swymi rękami, I choć nie słychać już Twojego śmiechu… Ty jesteś z nami!..."
Zgłoś SPAM
" Jeszcze będziemy razem To pewne jak dwa razy dwa jeszcze będziemy razem tak myślę każdego dnia Jeszcze będziemy razem Od zawsze o tym wiem A mimo to nieraz płaczę I nieraz na jawie śnię Jeszcze będziemy razem I wtedy otworzą się oczy I gdy będziemy już razem To tamten mnie świat zauroczy Jeszcze będziemy razem Ta wiara trwać mi pozwala Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek oddala."
Zgłoś SPAM
Zawsze jedną drogą chcieliśmy iść Lecz nie udało się Życie nam pokazało, co jest dobre a co złe Miałeś wyjść tylko na chwile, nawet nie zamknąłeś drzwi Nie pożegnałeś się z rodziną, przecież miałeś zaraz przyjść Wszystko tam na Ciebie czeka, ciepłe łóżko, żona, dom Ale Ty już patrzysz z daleka, jesteś tak daleko stąd Ciągle patrzę w niebo zdziwiona, bardzo chcę odnaleźć Cię Tyle spraw niedokończonych, nasze życie jakby w śnie Chciałeś tyle w życiu zrobić, lecz twe skrzydła podciął los Tak bezdusznie nam Cię zabrał, Ciężko jest uwierzyć w to Tak wypełnić ciężko pustkę, a litości nie ma czas Zawsze będziesz w naszych sercach, tak jak nieba jasny blask
Zgłoś SPAM
Kiedy tracisz bliskiego człowieka Twoje serce się czuje samotne, widzisz jak życie szybko ucieka: jest kruche, delikatne, krótkie i ulotne. Twoja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży Ci niczym ogromny głaz. I choć wiesz, że to nic nie pomoże marzysz o tym by móc cofnąć czas..... KC :*
Zgłoś SPAM
,, Czy rozpoznasz mnie gdy spotkamy się w niebie, czy uścisnę Cię gdy spotkamy się w niebie, czy przywołasz mnie gdy spotkamy się w niebie, czy przytulę Cię gdy spotkamy się w niebie..." Kochanie Tęsknie....Kocham .... Czekam ..... !!!!
Zgłoś SPAM
26.03.2016r
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE (**) (**) Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły spokój oraz wzajemną życzliwość.Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Zgłoś SPAM
10.03 2016r
Pewnego dnia chłopak zapytał Boga ,, Dlaczego zabierasz tylko dobrych ludzi ??'', a Bóg mu odpowiedział: gdy masz ogród pełen kwiatów, które kwiaty zabierasz do domu ? Te, które są najpiękniejsze aby go rozświetlały i czyniły cudownym....Światełko PAMIĘCI Mariuszku (**)Dziękuję za pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
21-02-2016
Wołam Cię i szukam wśród gwiazd. Gdy patrzę w niebo nade mną. Na skrzydłach marzeń jestem przy Tobie. Widzę Twe oczy dotykam Cię ręką. Trzymam w swych dłoniach Twoje ręce. Czuję jak serce mocno mi bije. I nie wiem czy jest to wszystko na jawie. Czy może marzeniami tylko żyję.
Zgłoś SPAM
"Łza na policzku.. Otrzeć ją trudno niezmiernie.. Ta łza na policzku, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa.. Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa.. Łza na policzku i... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa..." KC
Zgłoś SPAM
*******
https://www.youtube.com/watch?v=Nw6dahvB9ms&feature=share&app=desktop "A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie... ... i choć przygasł świąteczny gwar, bo zabrakło znów czyjegoś głosu... ...Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci... "
Zgłoś SPAM
24.12.2015r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy z
Zgłoś SPAM
Wraz z Tobą odeszłą część tego świata... Odeszła radość, szczęście i kawałek historii, Nic nie wytłumaczy naszego smutku.. Bo nikt nam Ciebie nie zastąpi! Odszedłeś tak daleko.. Nie chcemy wierzyć w Twoją śmierć.. Wciąż widzimy Twój uśmiech i tą radość w oczach... Został nam tylko ból... Bóg bardzo Ci potrzebował, skoro nam Ciebie zabrał.. SPOCZYWAJ W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
Tęsknię za Toba, Tęsknie za twoim słowem i uśmiechem za radością ogromną bliskością namiętnymi nocami, delikatnym dotykiem. Tęsknie za zwykłą z Toba rozmowa za spojrzeniem, a nawet twoim krzykiem twoim cichym westchnieniem.
Zgłoś SPAM
(*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Modlitwa i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Czas pamięci i refleksji dzień palącego się znicza okres kwitnącej chryzantemy i naszego ludzkiego oblicza ...
Zgłoś SPAM
*******
Cały mój świat niewiele wart gdy nie ma Ciebie... :((((
Zgłoś SPAM
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Pewnego dnia pojawia się smutek, nieproszony przez nikogo. Oczy tracą swój dawny blask, jak drzewa liście. Wciąż jest kogoś brak, puste krzesło, miejsce przy stole. Wspomnienia... na starych fotografiach. Pewnego dnia linia życia, tak nagle się przerwała. Odchodzi ktoś, kto był całym światem, i nagle świat się kończy.[[*]]
Zgłoś SPAM
" Zawsze gdzieś jest moja róża " - Jakże często zakładamy maskę na twarz, uśmiechamy się, aby nikt nie miał dostępu do naszych myśli, naszego smutku. Nawet nikt się nie domyśla, jaki skarb nosimy w sercach. Patrzymy na ludzi wokół i myślimy, jacy oni są ubodzy, chociaż tyle mają. Brakuje im tylko jednego, takiej miłości, której nie sposób wyrazi słowami, niczym nie można Jej zmierzyć, z niczym porównać. KOCHAM CIĘ MARECZKU :***
Zgłoś SPAM
22 czerwca 2013
Przypadek sprawił, że dwa lata temu napotkałam jedną z takich stron pamięci. I też taką stworzyłam, bo straciłam swoje dziecko w pełni młodości. I od tej pory tworzę z Wami swoistą rodzinę, pełną bólu, rozpaczy, łez. Życie w tej rodzinie jest bardzo smutne, ale trwamy tak razem i wspieramy się wzajemnie, może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Znam Waszych bliskich z imion i nazwisk, powoli kojarzę już rocznice, czasem któreś z dzieci śni mi się. Dziękuję Wam za te lata wspólnego bólu, za pamięć, wszystkie dobre słowa otuchy, modlitwę i znicze.
Zgłoś SPAM
"Wszystko tam na Ciebie czeka, ciepłe łóżko, żona, dom Ale Ty już patrzysz z daleka, jesteś tak daleko stąd Ciągle patrzę w niebo zdziwiona, bardzo chcę odnaleźć Cię Tyle spraw niedokończonych, nasz życie jakby w śnie Chciałeś tyle w życiu zrobić, lecz twe skrzydła podciął los Tak bezdusznie nam Cię zabrał, Ciężko jest uwierzyć w to Tak wypełnić ciężko pustkę, a litości nie ma czas Zawsze będziesz w naszych sercach, tak jak nieba jasny blask"
Zgłoś SPAM
Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz Dusza ma krzyczy z rozpaczy ,Serce do Ciebie woła ..... Imię Twoje wciąż wołam a, rozum powtarza uparcie To nie jest Twoja droga Odszedłeś ode mnie......Dlaczego...???????
Zgłoś SPAM
"Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy w pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach które płyną I w czasie który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da... "
Zgłoś SPAM
"Panie !!! Zabierasz Ich z tego świata Czasem zupełnie nieświadomie Bez Ich woli Pragnęli żyć Pragnęli kochać Pragnęli po prostu być Odebrałeś Im to Najwspanialsze lata, które mieli przed sobą Najcudowniejsze chwile Ich życia Pozostawili po sobie tylko wspomnienia Cząstkę Ich samych Chwile spędzone z Nimi Chwile, które już nie wrócą..."
Zgłoś SPAM
"Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...."
Zgłoś SPAM
Gdybyś tu był...
choć na chwilę...
choć na chwilę był blisko
Prostsze by było życie
prostsze by było wszystko... KC
Zgłoś SPAM
Wiem, że tu jesteś… Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję w domu, w lesie, w mieście Jakby koło mnie serce czyjeś biło… Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy uważne i troskliwe nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie… Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele
Zgłoś SPAM
"Bukiet białych róż znicz zapalony smutek i żałość w sercu Przecież ty jeszcze chciałeś tu być ! A śmierć przecięła życia twego nić... Śmierć już czekała i cię zabrała Smutek i żal łezka się toczy na bukiet białych róż upadła Ciebie już nie ma ziemia otula cię czarna "|
Zgłoś SPAM
Krzycze... z rozpaczy. ;( Płacze... z bólu. Czemu Akurat Ty? Codzień zadaje sobie to samo pytanie i nie słysze odpowiedzi. Czasem czuję się winna wszystkiemu, że nie mogłam tego przewidzieć, że nie wyczułam że coś może się stać! ;( Nic już nie wróci Twojego życia. ;( Nie zobaczę więcej Twojego Pięknego uśmiechu... Nie usłyszę więcej Twojego głosu... Nie poczuję więcej Twojego silnego ramienia... Czemu to wszystko tak się skończyło? Dlaczego?! ;( nigdy tego nie zrozumiem! ;( Kocham Cię (*)♥(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę” W ten czas Wielkiej Nocy zapalam światełko mojej pamięci (*) Bliskim życzę zdrowych i pełnych nadziei Świąt... Niech Zmartwychwsały Pan umocni wiarę i nadzieję oraz pomaga przeżyć dany nam czas w tej chwili rozłąki z Bliskimi... Przyjdzie czas i znów spotkamy się... (*)
Zgłoś SPAM
MARIUSZKU !!!! "Ja zawsze będę Twoja tak jak dawniej ,pamiętasz ? Zawsze będę przy Tobie - w modlitwie,marzeniach i wierszach. Zawsze będę Cię kochać wspominać nasze dni zawsze będę żałować, że pierwszy odszedłeś Ty !!! Zawsze będziesz w mym sercu nawet za tysiąc lat! Zawsze na pierwszym miejscu Ty - cały mój świat !..... "
Zgłoś SPAM
Z dnia na dzień w mojej głowie wciąż myśli o Tobie, co robisz tam ? czy patrzysz na nas i z życia drwisz? Czy pragniesz tu być?! Czy nie cierpisz? Byłam dziś u Ciebie... Dlaczego w takim miejscu? Daj mi znak że dobrze Ci tam, A będzie mi lżej ....
Zgłoś SPAM
"Zamykam oczy, Myśli wracają do Ciebie. Twój śmiech... Radosne źrenice, Twe usta mówią do mnie... A każde słowo powoduje, Że moje serce zaczyna bić szybciej, Otwieram oczy Wspomnienia powoli odchodzą Tylko jedna, samotna łza, Spływa cichutko po smutnej twarzy..."
Zgłoś SPAM
"Co sprawiło Boże, że nam Go zabrałeś, Tak przecież chciał żyć a Ty Mu nie dałeś, Czemu los okrutny, rani nas tak srodze, Zabiera nam Ciebie, zostawia nas w trwodze. Przecież Go kochamy, chcemy by był z nami, Ale już go nie ma, Twymi decyzjami, Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy, Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy, Przytul nas do serca, otocz swą miłością, Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością, Powiedz że niedługo, będzie żył znów z nami, Po tamtej stronie, za Twymi bramami... ???? "
Zgłoś SPAM
"Chciałabym dotknąć twej dłoni. Poczuć puls Twojej skroni. Lecz jesteś taki daleki. W milczeniu spuszczam powieki. I choć w myślach wędrujesz jak chcesz. Choć jesteś tam Ty i ja jestem też. Choć to sen twa dłoń na mojej wciąż leży. Chcę śnić zawsze i bez ustanku. Nie chcę znów następnego poranku. Tyle w każdym dniu nie kończącej niedoli. Co w śnie uszczęśliwiło jutro zaboli. Choć na około zawsze będziesz wszędzie. Mnie obok Ciebie już nigdy nie będzie."
Zgłoś SPAM
Zapalcie na mym grobie znicz, Niech płonie on ku mojej czci, Nie zapomnijcie,że od Was odszedłem, Nie zapomnijcie, że Was kochałem, Że się bawiłem, że się śmiałem. Dziś pozostaje jedynie płomień, Który oświetla moje nazwisko, Został jedynie on, Czerwienią się kołysze, Na wietrze jego wielkość maleje. Zwykły płomień, Tak niewiele, A dla mnie to teraz wszystko co mam...[*]...
Zgłoś SPAM
"Jedna chwila wystarczy Żeby życie runęło Aby wszystko co mamy W nicość odpłynęło Zgubiło się w jednej chwili Odeszło do przeszłości... A co mamy zrobić Jeśli to było nasz ziarno miłości Jeśli serce patrzy naszymi oczyma Wspomnienie jeszcze żywe w swej pamięci trzyma Ciepłe bo wczorajsze A może z przed godziny Z przed chwili jeszcze gorące Usta w niemym błaganiu Zastygłe , drżące Twarz łzami zalana Jedna chwila nieokiełznana Przeszywa nasze życie na wylot Na strzępy je rozrywa Zostaje przy nas chwilę Pózniej poganiana następną odchodzi Zostawiając nas samych... Bez nadziei w duszy Jedna krótka chwila Najtwardsze mury kruszy " KOCHAM CIĘ MARECZKU :*
Zgłoś SPAM
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu W każdej chwili i w oddechu, W tańcu, w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy wszędzie jesteś, w każdym drgnieniu We mnie całej, w moim śnieniu Jesteś zawsze, zawsze będziesz moja miłość z Tobą wszędzie.. /Halina Surmacz/
Zgłoś SPAM
Dała bym wszystko byś był tu ze mną .Pragnę byś był szczęśliwy tam gdzie jesteś i nie martwił się nami . Kocham Cię i nadal tęsknię... Światełka do samego Nieba dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
"Wraz z Tobą odeszła część tego świata... Odeszła radość, szczęście i kawałek historii, Nic nie wytłumaczy naszego smutku.. Bo nikt nam Ciebie nie zastąpi! Odszedłeś tak daleko.. Nie chcę wierzyć w Twoją śmierć.. Wciąż widzę Twój uśmiech i twą radość w oczach... Został mi tylko ból..."
Zgłoś SPAM
Ty będziesz zawsze mą Miłością... Mym Skarbem... Mym Aniołem... Ty będziesz zawsze w mym sercu w mej pamięci... Gdy będę umierała... będę wiedziała... że przeżyłam najcudowniejsze chwile w moim życiu mając Ciebie... A teraz spotkanie już tylko razem w NIEBIE ⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Nie zostawię ci na grobie sianka ...pod obrusem bo śnieg go przysypie nie zostawię ci opłatka bo zwieje go wiatr zostawię serce ono i tak jest skostniałe i choinkę ubiorę i znicz zapalę kolędy nie zaśpiewam modlitwę wyszepczę ... może szybko skończą się te... wspaniałe święta... autor:/ Ewa Sznajder/
Zgłoś SPAM
Kolęda - Kolęda dla nieobecnych


https://www.youtube.com/watch?v=xZZG6CqRdIw
Zgłoś SPAM
...Czas wiele śladów zaciera, Czas bywa bez litości, Czas daje i zabiera Lecz nie zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci, Na coś Ci sił już nie staje, Na coś po prostu brak chęci Lecz miłość w sercu zostaje.... ŚPIJ SŁODKO ANIELE....
Zgłoś SPAM
Wszystkich Świętych i Zaduszki,znicze na grobach zapalamy, z wielką powagą i skupieniu w dniu tym Swych zmarłych wspominamy.Na krzyżu Ty---Dobry Panie ręce wyciągasz tak jak umiesz,choć cierpisz tulisz ich do Siebie i wiem,że bardzo chcesz powiedzieć;nie martwcie się są ze Mną w Niebie. Zmarłym jest dobrze, ja w to wierzę,wszystkim uwierzyć w to potrzeba,wiem,że codziennie spoglądają na nas na ziemię z wyżyn Nieba.Aniołku bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka, która nie daje żyć... Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecone. Pyłki chryzantem wypełniają powietrze. Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą. Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób Odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci Obraz którego zapomnieć nie sposób... Obraz który nas cieszył...a dzisiaj smuci... Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie wróci.. Modlitwa i światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Mieliśmy bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do które go wszyscy z naszego kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest naszym przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewne go dnia przeznaczenie zmieniło zdanie. ♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI MARECZKU KOCHANY ♥ Kiedy się po­jawiasz w moich snach, chciałabym, żeby czas się zwolnił a sen trwał wiecznie, a gdy od chodzi,nie mogę się doczekać następne­go razu.....
Zgłoś SPAM
Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy w pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach które płyną I w czasie który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da...
Zgłoś SPAM
Bardzo dziękuję za piękne wpisy światełka ,modlitwy dla Mojego Synka w czasie mojej nieobecności-nieobecności na stronce ale sercem byłam przy naszych Aniołkach.PAMIĘTAŁAM I PAMIĘTAM .DZIEKUJĘ JESZCZE RAZ I POZDRAWIAM -RENATA
Zgłoś SPAM
"Jesteśmy gośćmi ... tu na Ziemi, bo choć jest ktoś, kto na nas czeka, to wyruszamy zaraz w drogę, a podróż czeka nas daleka. Jesteśmy gośćmi ... tu na Ziemi, bo ktoś nam bilet podarował, na którym widniał napis "ŻYCIE" i między ludzi nas skierował. Jesteśmy gośćmi ... tu na Ziemi i wielkie układamy plany, jak szybko poznać tą planetę, gdyż czas wizyty nam nieznany. Jesteśmy gośćmi ... tu na Ziemi, przez wiele lat lub krótką chwilę i gdy nasz bilet ważność straci, znikniemy cicho, jak motyle. Jesteśmy gośćmi ... tu na Ziemi i trudno będzie odejść z niej, lecz wiedząc, że się wnet spotkamy, pożegnać się jest znacznie lżej ".
Zgłoś SPAM
Każda tęsknota spowodowana rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo bolesna. Ale zupełnie inaczej odczuwana jest ona, kiedy wiemy, że z ukochaną osobą możemy spotkać się już tylko w marzeniach i wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Gdybyś tu Był... Choć na chwile... Mam Ci do powiedzenia aż tyle... Gdybyś choć na chwile był blisko... Prostsze by było życie... Prostsze by było wszystko... Gdybyś wiedział jak jest ciężko żyć marzeniami... Lecz ja wciąż czekam na dzień kiedy się spotkamy.
Zgłoś SPAM
"Odszedłeś - po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie każdy! Każda łza wylana na pamięć twą Za każde twoje słowo zrobilibyśmy wszystko ( ... ) Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze pozostaniesz nie zapomnimy twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętam!! Aniołku !!"
Zgłoś SPAM
"Aniele stróżu czyjej teraz strzeżesz duszy. On sam już aniołem więc go więcej strzec nie musisz? Czasem mówię do niego głośno czasem płaczę myśląc o nim Ale czuję Go gdzieś blisko pewnie słyszy myśli moje. Bo gdy czasem mocno proszę by pomógł mi w trudny dzień Zawsze daje mi otuchy i pomaga zapaść w sen. Wiesz, zazdroszczę Ci aniele że Go możesz spotkać sam Bo ja, tylko fotografie i wspomnienia po nim mam. Lecz kochana mamo - rzecze na to Anioł Stróż To jest tylko chwilą czasu, byś tańczyła z Nim wśród róż."
Zgłoś SPAM
"Boże dodaj sił rodzinie, Ty wiesz, czym jest dziecka zgon, Niech Twa miłość na nich spłynie, W sercach zabrzmi wiary dzwon. Kiedyś znowu się spotkamy, Kiedy dla nas przyjdzie kres, Ciebie w swej pamięci mamy, W naszych sercach i otchłani łez. Ciało Twoje już w mogile, Wkrótce się obróci w proch, W myślach wspomnień z Tobą chwile, Oraz bliskich Twoich szloch. Ty podążasz w światła stronę, Gdzie na Ciebie czeka Pan, Tak Ci było przeznaczone, Dla nas zaś goryczy dzban. "
Zgłoś SPAM
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie ja szukam Ciebie we wiatru powiewie ja szukam Ciebie w promieniach słońca ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w dzień w nocy we śnie na jawie szukam bez końca i tak do końca i bez końca.
Zgłoś SPAM
Zbyt mało sił by zapomnieć,Zbyt mało sił by uwierzyć,Zbyt dużo uczuć, by tak po prostu odejść,wrócić do codzienności,w której Ciebie brak...[(*)]
Zgłoś SPAM
"♥ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!!" ♥ KOCHAM CIĘ ♥ DZIŚ ♥ JUTRO ZAWSZE ♥
Zgłoś SPAM
Zbyt mało sił by zapomnieć, ❤ ❤ ❤Zbyt mało sił by uwierzyć, ❤ ❤ ❤ Zbyt dużo uczuć, by tak po prostu odejść, ❤ ❤ ❤ wrócić do codzienności,w której Ciebie brak...[(*)] ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
MARIUSZKU ***♥***KAŻDY DZIEŃ ZACZYNAM PYTANIEM -DLACZEGO BÓG NIE DAŁ WAM SZANS DŁUŻEJ ŻYĆ-NIE CZEKAM ODPOWIEDZI -NIE ODPOWIE MI NIKT.***♥***ŚWIATEŁKA,MODLITWA ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI(*)(*)(*) DZIĘKUJE PIĘKNIE ZA ŚWIATEŁKA I PAMIĘĆ O MOIM SYNKU PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI.ZNOWU BĘDĘ NIEOBECNA KILKA DNI W ANIOŁKOWEJ RODZINIE -Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA DLA MOJEGO SYNKA....POZDRAWIAM.....
Zgłoś SPAM
♥ W jednej chwili serce pękło na miliony kawałków. Mam za małe dłonie, by je zebrać i posklejać....ANIOŁKU...♥
Zgłoś SPAM
♥ Kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć… …kolejne kropelki deszczu, nad zapalonym zniczem… …i nadal nie mogę uwierzyć… szukam wśród tłumu Twej twarzy Serce zadławione łzami. Rozdarcie i niemoc z nami.....♥
Zgłoś SPAM
Załzawione oczy, takie mokre aż się świecą. Wszedł we mnie smutek, ból, po twarzy łzy mi lecą. Wstrzymuję wtedy oddech, nie mówię żadnego słowa. Siła płaczu raz się zmniejsza, znów zwiększa się od nowa. I szeptem - Boże pomóż mi, po cóż ten płacz, łzawienie. Dałeś mi Panie nowy krzyż, dasz mi też ukojenie...
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie....MARIUSZU.... Bez Ciebie świat jest ciemny szary, i niepotrzebny wcale. Brak mi ochoty, werwy, wiary i smutna jestem stale. Bez Ciebie mina wykrzywiona, a w kącie radość klęczy. Na grochu biedna zamyślona, jak ja się pewnie męczy! Bez Ciebie pusty dzień, noc głucha i wiatr ze śniegiem pędzi. Ziąb przejmujący chłodzi ducha aż serce lodem będzie. Miłość pod śniegiem białym zaśnie, choć tyle w nim uroku. Ogień zmarzniętej wiary zgaśnie, łzą już ostatnią w oku.
Zgłoś SPAM
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ... Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą. Smutne światełko dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Modlitwa i Urodzinowe Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą.Dziś kochanie miałbyś 49 lat .... Strasznie Ciebie brak . To już prawie 21 lat jak odszedłeś... Dziękuję Ci za to że byłeś , że spędziłam z Tobą najpiękniejsze lata życia. Śniłeś mi się , dziękuję za każdy sen w którym jesteś a daje mi chwile szczęścia. ******************************************************* ♥ KOCHAM ♥ CIĘ ♥ DZIŚ ♥ JUTRO ♥ ZAWSZE...♥ [♥][♥] *******************************************************
Zgłoś SPAM
Ukochany nad życie pełen życia siły Spocząłeś snem wiecznym wśród cichej mogiły. Bolesna nam bez Ciebie będzie życia droga. Lecz kiedyś śmierć nas złączy u stóp Pana Boga.
Zgłoś SPAM
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje, że kiedyś będziemy razem...
Zgłoś SPAM
"Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Byłeś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nikt nie wierzy w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochałeś nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniowała z Ciebie. I ty zmieniałeś się pod jej wpływem. Mogę powiedzieć: "Dla mnie nie musiałeś być nieomylny, bez błędów ani doskonały, bo: Ja przecież i tak Cię kocham"
Zgłoś SPAM
"♥ Mówiłam o Tobie wiatrom Wzdychały♥ ♥ Mówiłam o Tobie deszczom Płakały ♥ ♥Mówiłam o Tobie śniegom Topniały ♥ ♥ Mówiłam o Tobie pąkom Rozkwitały ♥ ♥ Mówiłam o Tobie kwiatom Pachniały ♥ ♥ Mówiłam o Tobie listkom Drżały ♥ ♥ Mówiłam o Tobie morzu Szumiało ♥ ♥ Mówiłam o Tobie słońcu Grzało ♥ ♥ Mówiłam o Tobie rozstaniu Milczało ♥ ♥ Mówiłam o Tobie cierpieniu Bolało ♥ ♥ Mówiłam o Tobie wszystkim Rozumieli♥ ♥ Mówiłam, że za Tobą tęsknię Wiedzieli...♥ "
Zgłoś SPAM
13-07-2014
Kiedy mnie już nie będzie weź pióro papier kopertę. list napisz czułymi słowami i wyślij tam gdzie będę. Napisz że bywasz szczęśliwa i zdjęcie ze słońcem na twarzy. Wyślij na adres nieznany tam anioł mi go dostarczy. Tylko nie smuć się proszę smutku nie chcę od Ciebie. Napisz jeszcze że kochasz mnie będącego już w niebie.
Zgłoś SPAM
"Zaczekaj! Nie odchodź,spójrz raz jeszcze na mnie. I proszę,uśmiechnij się w śnie przywołuję Cię. Moje serce tęskni za Tobą, z moich oczu płyną łzy... Cóż pozostało w sercu mym wspomnienie dawnych pięknych dni... Jak się pogodzić z losem złym, co Ciebie zabrał mi. Czemu oczy moje smutne, czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy okrutne, wciąż na rzęsach moich lśnią? Czy wiesz,co to znaczy czekać, czekać na kogoś drogiego? Czy wiesz,co to znaczy tęsknić, myślą wołać do niego? Czy wiesz,co to ból samotności..zostały tylko wspomnienia. Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia... "
Zgłoś SPAM
JESTEŚ ANIOŁKU , KAŻDEGO DNIA W MODLITWIE I MEJ PAMIĘCI ... ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH [★][★][★][★][★] *************************************************************
Zgłoś SPAM
Wyszedłeś na chwilę po ciepłe marzenia, wyszedłeś po świeże spojrzenie na życie. Nie chciałeś bólu nikomu sprawić... ale zostałeś już TAM w zachwycie... Tam się marzenia inaczej spełniają, i nic już złego się nie zdarzy... i tylko miłość jest ta sama, i uśmiech dla nas na twej twarzy...
Zgłoś SPAM
Przechodniu...Zapal mi świeczkę ,bo przeminął mój czas Zapal mi świeczkę, niech jej blask rozświetli czas Zapal mi świeczkę niech pamięć trwa,niech przypomina,że byłem wśród Was Zapal świeczkę za tych,co w sercu i duszy,niech pamięci o nich nic nie wykruszy Pamiętaj, nigdy nie jesteś sam,mimo,że jesteś tu ,a my tam... Zapal mi świeczkę -nie na pożegnanie,lecz na dzień dobry, na powitanie.... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...
Zgłoś SPAM
On już spija nektar Bogów. Siedzi gdzieś wysoko - na Olimpie. A mi smutno samej. Bo nie ma go przy mnie. Dzisiaj mogę tylko wspomnieć. Zanieść znicze kwiaty. Już nie mogę się do niego przytulić. Odszedł w zaświaty.
Zgłoś SPAM
Podaruję dziś Ci różę w kolorze nieba. Chociaż barwa jej głęboka, piękniejszej nie trzeba. Blask księżyca w sobie skrywa, wśród gwiazd promienieje. Bo choć życie czasem smutne, trzeba mieć nadzieję. Że i dla nas dzień też przyjdzie, wśród słońca promieni. I ten smutek w głębi duszy w blask perły przemieni. DLA CIEBIE ...
Zgłoś SPAM
Jesteś w moim życiu bardzo ważny. Chociaż dzieli nas bardzo duża odległość. Ale łączy nas ogromny most, Któremu na imię miłość. Tyle miłości jest w moim sercu do Ciebie Kochanie, a droga życia, odkąd Ciebie nie ma, tak bardzo kręta się stała.
Zgłoś SPAM
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza. Los ogromne kłody pod nogi wciąż wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało. To co było skarbem na zawsze zabrało. Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota. Spokój już odpłynął, została tęsknota. Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali. Czy kiedyś przygaśnie trochę się oddali? Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości. Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości. Kiedy już zabrakło nadziei i słońca. Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca. Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie. Gdzie nasz święty Ojciec czekał już na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy. Smutek i cierpienie Bogu powierzamy.
Zgłoś SPAM
Zaczekaj! Nie Spójrz raz jeszcze na mnie I proszę, usmiechnij sie... W śnie przywołuję Cię. Moje serce tęskni za Tobą, z moich oczu płyna łzy... Cóż pozostało w sercu mym?... Wspomnienie dawnych, pięknych dni.... Jak się pogodzić z losem złym, Co Ciebie zabrał mi Czemu oczy moje smutne, czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy okrutne wciąż na rzęsach moich lśnią? Czy wiesz, co znaczy czekać, Czekać na kogoś drogiego? Czy wiesz, co znaczy tęsknić, Myślą wołać do niego? Czy wiesz.......
Zgłoś SPAM
** TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS !!! ** KOCHAM CIEBIE BEZ GRANIC !!!
Zgłoś SPAM
**ANIOŁKU ** ŚMIERĆ STAWIA NAS W OBLICZU BEZSILNOŚCI,KTÓRA NAS OBEZWŁADNIA I ZABIERA W NIEZNANE.... A KIEDY POJAWIA SIĘ , KRADNĄC UKOCHANĄ OSOBĘ, PRZESZYWA SERCE BÓLEM I OZNACZA W NIM PIĘTNO , PRZYPOMINAJĄC NAM JACY JESTEŚMY WOBEC NIEJ BEZSILNI !!! ** ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE **
Zgłoś SPAM
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe, Za Twoją czułość i zrozumiałość, I w trudnych chwilach pocieszenie, Za Twą cierpliwość i wytrwałość, Za Twych gorących ust rozkosz całą, Za ciepło Twego wtulonego ciała, Za to, że gdy ja się poddałam, Ty się nie poddałeś, A najbardziej dziękuję Ci za miłość którą mi okazałeś.... Prosiłam Boga by to się nigdy nie skończyło... BYŁEŚ JESTES ZAWSZE BĘDZIESZ W MOIM SERCU
Zgłoś SPAM
Widzisz mnie?! Cała jestem we łzach… Przyjdź do mnie! Choćby w niespokojnych snach. To wszystko to zły sen, nic się nie stało Jestem, żyję i na zawsze będę przy tobie!” Tak chciałabym… ale ty już leżysz w grobie… Teraz kopiec gęsto usypanej ziemi A pod spodem kres wszystkich mych nadziei Minęło już tyle pełnych zapomnienia lat Tak bardzo się zmienił ten okrutny świat A ja wciąż nie śmiem zapytać dlaczego. Dlaczego Boże zabrałeś właśnie jego.
Zgłoś SPAM
....Jak wiele krzyku może kryć milczenie... Milczenie zranionych serc...… W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie.. Śpij...Zostawiam światełko i modlitwę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje, że kiedyś będziemy razem...
Zgłoś SPAM
Nie ma mnie na łące pełnej kwiatów barwnych. Nie ma wśród żywych, ani wśród umarłych. Nie ma mnie także nawet w sercu własnym. Ale jestem przy Tobie w pudle ciemnym i ciasnym. Co go do ziemi ze łzami włożyłam. W wielkiej rozpaczy wtedy się wiłam. I choć czas mija, tęsknię ogromnie. Tego żalu nie da się zapomnieć.
Zgłoś SPAM
Jesteś dla mnie wspomnieniem,nieosiągalnym już...marzeniem. Teraz jesteś gwiazdką najjaśniejszą na niebie. Choć strasznie to boli tak bardzo kocham Ciebie!
Zgłoś SPAM
"Nikt nie potrafi powiedzieć DLACZEGO?. Do bram niebieskich zapukało dziecię, wiedząc że nie ma go już na swiecie. Po jego twarzy lezki spływały i szeptał przy tym...."Ja chce do mamy". Czy tak naprawdę stac się musiało?- w głowce zadawał sobie pytanie. Nagle brame otworzył Stróz Anioł Jego i głośno powiedział..."Nie placz kolego. Troszkę pobedziesz tu z nami i wkrotce spotkasz się z rodzicami. Dziecie spojrzało na Stróża swego wciąż nie mogąc pojąc Dlaczego. Bardzo chcialo wrócić do mamy i nie przechodzic przez próg tej bramy. Anioł wziąl wtedy dziecię na ręce pokiwal głową jakby w podzience, coś mu tłumaczył wyjasniał Dlaczego mówil tak cicho by nikt nie słyszał tego. Po krótkiej chwili dziecię na niego spojrzało, przetarlo oczka, plakac przestało. Wtuliło się mocno w Aniola ramiona szepczac do ucha...."Chodźmy do Boga". Gdy przechodzili przez wileką bramę dziecię spojrzało jeszcze przez ramię. Pomachało rączką na pożegnanie swojej jedynej, najdroższej mamie. Gdy się wrota za nim zamkneły synek wyszeptał jeszcze te słowa....." Każdego dnia przychodzil tu będę, by was powitać kochani rodzice. Będę sie modlil za Wami do Boga by nigdy wiecej nie spotkala was trwoga. Za mnie kochajcie moje rodzenstwo i pielęgnujcie swoje małżeństwo. Chociaz Wam nigdy nie powiedzialem- Kocham Was Bardzo- (a tak bardzo chcialem). I zanim Anioł się zorientował, dziecię zasneło w jego ramionach ze smutną minka, słonymi łzami, bo bedzie tęsknić za rodzicami.........."
Zgłoś SPAM
Odszedłeś stąd od nas... Odszedłeś, lecz przecież... Gdzieś w głębi serc naszych niezmiennie wciąż trwasz... I będziesz wciąż żywy, dopóki na świecie... Ślad będzie swój znaczyć, kto żywym Cię znał...
Zgłoś SPAM
Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski I cząstka Ciebie umiera z Nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, Struna rozpaczy gdzieś w głębi drży. Serce przebija Ci ostry sztylet, Rozpruwa oddech powietrza łyk, Wspominasz zmarłe, minione chwile, W gardło się wdziera żałosny krzyk. W morzu tęsknoty, pytasz – Dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny. Szczęście to tylko coś ulotnego - Mrok zawsze zdławi słoneczne dni. Choć czas lekarzem, jednak zabija Coś, co by mogło wciąż jeszcze trwać. Jak wąż się wokół szyi owija, Dusi nadzieję, rozsiewa strach.
Zgłoś SPAM
Przerwała się uwiędła nić; Tkanina życia cicho zdarta: Przestał ktoś kochać i przestał żyć, A zapisana, choć biała karta Ciągle wspomnieniem snuje się w krąg. Ktoś odszedł, cicho zniknął we mgle, Pozostawiając drżenie rąk; Pozostawiając odblask na szkle; Jeszcze łzy ciągle smutne, daremne I nie przebrzmiały wciąż jeszcze krzyk, I w sercu miejsca zbyt ciemne.
Zgłoś SPAM
Gdyby niebo miało dłonie, Które zabrałyby nas w błękit Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota miała skrzydła I odfruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z żalu już nigdy nie zapłakać.
Zgłoś SPAM
Wiara to potęga, która czyni cuda lecz kto jej doświadcza? komu się to uda? Czy Pan Bóg nas mierzy jakąś własną miarą? Co w życiu jest łaską a co będzie karą? Jedni mają życie usłane różami Inni zaś stąpają po drodze z cierniami. A gdzie jest normalne takie zwykłe życie - Ja ciągle go szukam marzę o nim skrycie. Mówią, kogo Pan Bóg kocha -temu krzyże daje Lecz na taki ciężar sił mi już nie staje. Proszę Cię mój Panie nie chcę więcej krzyży Bo to mnie do Ciebie wcale nie przybliży. I m większy ich ciężar tym mniejsza ma wiara. Ciągle jej ubywa choć bardzo się staram. Często mam wrażenie że żyje me ciało A co z moją duszą? Ty wiesz co się stało. Ona uleciała do aniołów w niebie I jednym pytaniem zadręcza wciąż Ciebie. Dlaczego zabrałeś właśnie Jego? Nie ma odpowiedzi, a czas dalej leci...
Zgłoś SPAM
Sielsko-Anielsko jest Tobie w niebie. A w pustym domu,brakuje Ciebie. Pytań tysiące-w zamian milczenie. W oczach mam rozpacz,w duszy zmęczenie. I tylko liczyć mi pozostało. Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą. Gdy poza czasem,poza przestrzenią, Gdzieś poza ciałem,gdzieś poza Ziemią, Gdy przerwać zdołam rozumu ramy. W pewnej miłości-znów się spotkamy.. Pytam po ludzku-Jak to się stanie? Ja jeszcze nie wiem,Ty wiesz KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę O jeden gest , o jedno Twe spojrzenie Wróć na chwilę , bądź przez chwilę życiem Nie bądź wiecznie straszną , martwą ciszą Odszedłeś tak nagle , zwyczajnie Zgasłeś jak dopalona świeca Tak wiele bólu przez to mi zadałeś Powiedź dlaczego tamten świat wybrałeś ? W potoku łez serce moje tonie Tęsknię do Ciebie w każdej jednej chwili Tak bardzo proszę, wróć na moment do mnie Utul me serce , rozpaczą rozdarte Szukam Cię wszędzie , pośród setek grobów Widzę mogiłę Twą i ten martwy spokój Głośny spazm z serca mego się wyrywa A drzewa w koło szumią , żeś nieżywy O jeden uśmiech tylko Ciebie proszę Przyjdź do mnie nocą i ze snu mnie obudź Przytul me serce , wygnaj z niego rozpacz I każdej nocy w snach moich pozostań
Zgłoś SPAM
Odeszłeś......... tak nagle. Bóg tak chciał Byłeś Nam światłem, dziś został dzień i te wspomnienia, co w sercu są.... Twoje ciepłe słowa wciąż w uszach mam nie potrafię zrozumieć dlaczego Bóg tak chciał........ Zawsze będziemy Cię kochać i pamiętać...[*]
Zgłoś SPAM
9-06-2014
Modlę się kroplami wspomnień. Modlę się kroplami łez. Odkąd los zabrał mi Ciebie. Więcej nie ogrzeje mnie. Pełne ciepła twe spojrzenie Zerwano życia nić Została mi po Tobie pustka Trudno mi bez Ciebie żyć Jak mnie słyszysz, to przyjdź...
Zgłoś SPAM
07-06-2014
Aniołowie zeszli z nieba objęli Cię swoimi skrzydłami Poprowadzili przez ostatnią drogę ku chmurom błękitnym, w bieli. A kiedy noc zapadła cicha, nowa gwiazda zalśniła na niebie, W niej będą Ciebie widzieli ci, co Cię znali, co kochali Ciebie. I w ciszy zebrali się przyjaciele w milczeniu trwali zadumani… Nad życiem nad istnieniem umieraniem i nad przemijaniem… Dni nadal swoim rytmem popłyną chociaż, każdy będzie bez Ciebie. Światełkiem jasnym pamięć zabłyśnie Ty jesteś już szczęśliwy, tam w niebie.
Zgłoś SPAM
Dwoje było nas pośród życia dróg, Świat był pełen łask, a wiódł nas Bóg. To był piękny czas, los dał co mógł: Pogodny dom, bliską dłoń, Dziecka śmiech, radosne dnie. I nadzieja z nami szła... Gdzie są tamte dni kolorowe tak? Co zostało z nich, gdzie jest ten świat? Już obeschły łzy, a pamięć trwa. I dobry Pan niesie nam wiary łut, Że wrócisz tu i powróci dawny czas... Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć, I Ty będziesz dla mnie żyć... Dobry Bóg nam śle z nieba swoich gwiazd Tę nadziei skrę, co tli się w nas. Przez świat idę z nią tam, gdzie chce los, Bo kiedyś Pan zwróci nam Tamten czas, twych oczu blask I pogodny świat bez trosk. Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć, Kiedy będziesz dla mnie żyć... Nic miłości nie pokona, choć niebo ciemnieje, Wiarę w sercu trzeba mieć. Wiem, że kiedyś wrócisz do nas, trzeba mieć nadzieję, Co silniejsza jest niż śmierć... :***
Zgłoś SPAM
Aniele mój Powiedz czy możesz schować mnie w ramionach? A w skrzydłach swych osuszyć znów moje łzy Niewiele powiem Ci Czujesz sam W niebiosach łatwiej jest trwać Oddychać niebiem Tam-zabierz nas Aniele mój Ty przecież mnie jedną masz i mnie ochronisz Za grzechy niech życie ukarze mnie Ty przy mnie zawsze bądź chociaż wiem Me niebo daleko jest więc nie wpuszczą jeszcze mnie Jeszcze nie W ciemną noc Modlitwy krzyk Zostałeś tylko ty i deszcz na twarzy mej W ciemną noc Nie wierzę już choć trzepot skrzydeł znów do snu kołysze mnie Aniele mój Czasem nie wierzę w Ciebie W samą siebie też wiary brak Zraniłam wiele serc lecz nie opuszczaj mnie Czuję strach że to nie ostatni raz Popłynie czyjaś łza Gorzka łza
Zgłoś SPAM
01-06-2014
Jak strasznie ciężko doświadcza nas los Wszystko w nas krzyczy i płacze w głos Zabiera, nie pyta, czy się zgadzamy Najdroższą Osobę którą kochamy Dlaczego świat jest tak ułożony Ze trzeba tracić najbliższe osoby Serce nas boli, strasznie cierpimy Nawet na płacz nie mamy już siły Na długo zostaje smutek i żałoba A w sercu naszym droga nam osoba Lecz taką jeszcze nadzieję mamy Że się tam w górze wszyscy spotkamy !
Zgłoś SPAM
Dobry Panie co przydzielasz duszom ziemski czas. Nie pozwalaj nam zapomnieć skąd przysyłasz nas. Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci. W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy. Dobry Panie pytam krzycząc aż po Nieba kres. Powiedz jak tam teraz w górze mojemu Mariuszowi jest ? Chociaż jedną daj odpowiedź na pytania me. I przypomnij mi skąd jestem w jednym krótkim śnie. Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą - ukojenie dają. Przecież ludzie nie odchodzą - oni powracają.
Zgłoś SPAM
28-05-2014
To dawno było,a pamiętam jakby to wczoraj się zdarzyło. Byłam szczęśliwa,to pamiętam potem się niebo zawaliło... Wtedy krzyczałam:Boga nie ma! Bo zabrał wszystko co kochałam. Przeżyłam potem kawał życia lecz Ciebie zawsze w sercu miałam.. Czas leczy rany-mówią ludzie lecz ja nie wierzę w takie słowa. Ten mnie zrozumie,kto to przeżył tę ranę w sercu swoim chowam. Tak było dawno,a pamiętam i nigdy Ciebie nie zapomnę! I proszę Boga żebym nigdy o Tobie nie zgubiła wspomnień...
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ciebie już nie ma. To nie prawda, że Jesteś już w grobie. Chociaż płacze dziś cała Rodzina. Cała Rodzina dziś jest w żałobie. Chociaż Ci serce w piersi nie bije. Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły. W naszych sercach jak żyłeś tak żyjesz. W naszej pamięci zostaniesz na wieki.
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ciebie już nie ma. To nie prawda, że Jesteś już w grobie. Chociaż płacze dziś cała Rodzina. Cała Rodzina dziś jest w żałobie. Chociaż Ci serce w piersi nie bije. Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły. W naszych sercach jak żyłeś tak żyjesz. W naszej pamięci zostaniesz na wieki.
Zgłoś SPAM
I teraz do Niej idę kochana – Ty wiesz, że TAM jest pięknie. Anioły na cytrach grają , Wśród nich jest moje miejsce. I może gdzieś w milczeniu gór, Lub wśród cmentarnej ciszy Muzyka słodka spłynie z chmur I wtedy mnie usłyszysz? Nie płacz kochanie, przecież wiesz – To tylko krótkie rozstanie... Piszę Ci teraz ostatni wiersz ... To chyba jest mój testament? I wiesz kochanie, że ja też Czasem w ukryciu szlocham - Teraz też w oczach pełno łez.. Tak bardzo Ciebie kocham.
Zgłoś SPAM
20-05-2014
Nie płacz bardzo Cię proszę. Przecież trzeba abym stąd odszedł. Pójdę aby się spotkać z Panem. W twojej pamięci już pozostanę. Nie płacz kochana że stąd odchodzę. Będę na ciebie czekał tam z Bogiem. Będę się modlił wspólnie z aniołami. Abyśmy się razem tu kiedyś spotkali. Odchodzę radosny i nic mnie nie boli. Sam Jezus przy śmierci mojej tu stoi. Mnie więcej niczego tutaj nie trzeba. Ja ufam że pójdę do nieba.
Zgłoś SPAM
MAJOWA CISZA.....
NIE ZAPOMNIMY...
Zgłoś SPAM
18-05-2014
W Twojej życia świecy ostatni płomień zgasł Dusza już do Boga uleciała...... Skończył się dla Ciebie ziemski czas Teraz dusza Twoja Boga pokochała.
Zgłoś SPAM
Proszę przerwij tę ciszę, ona jak noc mnie otacza. Myśli koszmarne w niej słyszę, niepokój do serca wkracza. Choć dzień jest, nie widzę słońca, spokoju znaleźć nie mogę. Szukam w nim ciebie bez końca, tłumiąc złe myśli i trwogę. Wszystko wokoło się wali, koszmarem stają się chwile, A miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle. Pragnienie bardzo gorące, marzy, że głos twój usłyszę I wtedy powróci słońce, proszę więc, przerwij tę ciszę. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Proszę przerwij tę ciszę, ona jak noc mnie otacza. Myśli koszmarne w niej słyszę, niepokój do serca wkracza. Choć dzień jest, nie widzę słońca, spokoju znaleźć nie mogę. Szukam w nim ciebie bez końca, tłumiąc złe myśli i trwogę. Wszystko wokoło się wali, koszmarem stają się chwile, A miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle. Pragnienie bardzo gorące, marzy, że głos twój usłyszę I wtedy powróci słońce, proszę więc, przerwij tę ciszę. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
15-05-2014
Czekam na ziemi- TY w niebie!! Nie wiem jak długa ma droga do CIEBIE. Wiem, że umierać nie będę się bała. Bo na mnie Ty będziesz czekał. Poznamy się razem, bez żadnego słowa. Co los nam przerwał- zaczniemy od nowa...
Zgłoś SPAM
13-05-2014
Co sprawiło Boże, że nam Go zabrałeś. Tak przecież chciał żyć a Ty Mu nie dałeś. Czemu los okrutny, rani nas tak srodze. Zabiera nam bliskich, zostawia nas w trwodze. Przecież Go kochamy, chcemy by był z nami. Ale już go niema, twymi decyzjami. Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy. Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy. Przytul nas do serca, otocz swą miłością. Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością. Powiedz że niedługo, będzie żył znów z nami. Po tamtej stronie, za twymi bramami... ????
Zgłoś SPAM
Witamy serdecznie Pani Jolu. Cieszymy się, że Pani do nas wróciła. Mamy nadzieję, że wszystko w porządku, życzymy dużo zdrowia i siły do trwania przy Naszych Aniołkach. Pozdrawiamy serdecznie.
Zgłoś SPAM
Kochani z całego serca dziękuję Wam za modlitwę i światełka pamięci zapalone Mariuszkowi . Jeżeli komuś zapomniałam podziękować na stronie bliskiej zmarłej nam osobie , robię to tutaj. Łatwiej mi było przez to wszystko przejść z Waszą pomocą i pamięcią . Jesteście kochani . Dziękuję ♥
Zgłoś SPAM
11-05-2014
Boże dodaj sił rodzinie. Ty wiesz, czym jest bliskich zgon. Niech Twa miłość na nich spłynie. W sercach zabrzmi wiary dzwon. Kiedyś znowu się spotkamy. Kiedy dla nas przyjdzie kres. Ciebie w swej pamięci mamy. W naszych sercach i otchłani łez. Ciało Twoje już w mogile. Wkrótce się obróci w proch. W myślach wspomnień z Tobą chwile. Oraz bliskich Twoich szloch. Ty podążasz w światła stronę. Gdzie na Ciebie czeka Pan. Tak Ci było przeznaczone. Dla nas zaś goryczy dzban. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
09-05-2014
Na ławeczce przysiadasz przy bliskich mogile, Powracają we wspomnieniach do Ciebie na chwilę, Znów Cię uśmiechem ciepłym witają, A może karcą i dobre rady dają… Patrzysz na znicz, który cicho płonie, Wspominasz ich oczy, włosy i dłonie, Ich głos powraca do serca Twego, Jak z filmu kiedyś dawno z nimi nagranego, Oni potrzebują żeby o nich pamiętano, I miłość do nich w sercu zawsze skrywano.” ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
BOZE DLACZEGO GO ZABRALES,BOZE DLACZEGO TAKI BOL NAM ZADALES,BOZE DLACZEGO TO ON ODSZEDL.BOZE PROSZE WEZ GO W SWE RAMIONA,NIECH JEGO DUSZA CZUJE SIE UTULONA,BOZE POWIEDZ MU ZE GO KOCHAMYI ZAWSZE PAMIETAMY,ZE KIEDYS SIE SPOTKAMY U WROT TWEJ NIEBIANSKIJ BRAMY..............
Zgłoś SPAM
07-05-2014
Z płatków róży zrobię Ci posłanie, I ułożę w moim sercu na dnie... Bo na zawsze w mym sercu zostaniesz Nawet niebo stamtąd Cię nie skradnie. Chyba że mi zechce wyrwać serce- Jak łódeczką wtedy pożeglujesz. Gdy dopłyniesz w Niebiańską Krainę Powiesz sercu zostań - ja Cię potrzebuję... Byłaś Skarbem-Perłą mego życia, Słońcem duszy-co rozjaśnia mroki Więc ten ból jest już nie do przeżycia. Zgasło Słońce,a ból wciąż głęboki. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
05-05-2014
Czasu nie było na pożegnanie,teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, lecz to po śmierci go doceniamy. Wtedy widzimy jaki był cenny, wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, jedno, co możemy - wciąż się modlimy. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
03-05-2014
Niech Bóg Cię okryje swoim płaszczem dobroci, niech Bóg swymi łaskami nieba Twą duszę ozłoci, Wierzę,że jesteś szczęśliwy,z tymi,co odeszli przed Tobą, wierzę,że spotkaliście się już wszyscy w niebie ze sobą. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
01-05-2014
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie. Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie. Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została. Zatrzymać by w chwilach smutku ciepłem swoim ogrzała. Pieścić ją czule myślami przytulać, w ramionach kołysać. By była wciąż razem z nami by mogła sobą zachwycać.
Zgłoś SPAM
29-04-2014
O, moje Słońce, gdzież Twoje promienie? Gdzie światłość Twoja skryła się przede mną? Wszędzie, ach wszędzie tylko smutku cienie. Wszędzie tak pusto, tak straszno, tak ciemno. Panie mój przebacz, że tak wołam śmiało, Przebacz, bo serce Ty mi sam zraniłeś. A teraz samo to serce zostało. Gdyś je tak zranił, czemu opuściłeś? Ale ja wołam i żebrzę i płaczę. Wszystko na próżno, bo Jezus mój miły. Słuchać mnie nie chce chociaż kołaczę. Jeszcze się jego drzwi nie otworzyły. I cóż ja zrobię? Czy pójdę od Niego. Szukać u stworzeń kropelki słodyczy. By ulgę znaleźć dla serca biednego. By nie czuć w duszy żalu i goryczy?''
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki
Zgłoś SPAM
Kanonizacja Jana Pawła II
Różne są w życiu pory roku...jeśli czujesz akurat, że zbliża się zima, chciałbym abyś wiedział, ze nie jest to pora ostatnia, bo ostatnią porą Twego życia będzie wiosna; wiosna Zmartwychwstania. Całość Twojego życia sięga nieskończenie dalej niż jego granice ziemskie ; czeka Cię Niebo...JAN PAWEŁ II...prosimy Ojcze Święty o opiekę nad całą Aniołkową Rodziną...
Zgłoś SPAM
27-04-2014
Gdy wspomnienia o Tobie nachodzą myśli, Bezgraniczną miłością serce zalewasz... Marzę, że kiedyś nocą mi się przyśnisz Powiesz jak tam jest Ci teraz... Na Tamtą życia stronę nijak dostępu nie mam. Z tęsknoty serce płonie jak długo?... Tego czasu nie znam... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
27-04-2014
Gdy wspomnienia o Tobie nachodzą myśli, Bezgraniczną miłością serce zalewasz... Marzę, że kiedyś nocą mi się przyśnisz Powiesz jak tam jest Ci teraz... Na Tamtą życia stronę nijak dostępu nie mam. Z tęsknoty serce płonie jak długo?... Tego czasu nie znam.. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
25-04-2014
Czasem odchodzą nasze ANIOŁY i nagle w miejscu staje czas. A z nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce, duszę wypełnia gesty mrok. Nikną nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok. Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co byli z nami przez lat wiele I próżno wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele. Lecz oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy nas pozostały tylko ich ciała zabrał czas ...
Zgłoś SPAM
Wyszedłeś na chwilę po ciepłe marzenia, wyszedłeś po świeże spojrzenie na życie. Nie chciałeś bólu nikomu sprawić... ale zostałeś już TAM w zachwycie... Tam się marzenia inaczej spełniają, i nic już złego się nie zdarzy... i tylko miłość jest ta sama, i uśmiech dla nas na twej twarzy...
Zgłoś SPAM
23-04-2014
Odszedłeś: - nagle mnie opuściłeś! Drzwi zamykając za sobą... Na drodze cmentarnej mnie zostawiłeś... Jak mam podążyć dalej za Tobą?! Cmentarna droga na Twej mogile Bramą do nieba jest zastawiona! Uchyl jej wrota chociaż na chwilę: Weź mnie do siebie w swoje ramiona! Cmentarną drogą do Ciebie chodzę, Tam grobu drzwiami droga się kończy! A ja otworzyć tych drzwi nie mogę! I z Tobą się połączyć... Dziś w myślach jeden pozostał plan: Plan tej cmentarnej drogi! I jedno w myślach marzenie mam: Dotrzeć do Ciebie! – lecz jak to zrobić?
Zgłoś SPAM
21-04-2014
Odszedłeś tak szybko- dlaczego ? Twa gwiazda błyszczała tak jasno, Nie możesz już nic nam powiedzieć, Kto kazał tak mocno Ci zasnąć ? Zaglądasz dziś z bardzo daleka, Ze snu już się zbudzić nie możesz, Czy Anioł otulił Cię skrzydłem? Kto zdoła zrozumieć to Boże? Ta rozpacz już oddech zapiera, I ciężar straszliwy jest w duszy, Tak bardzo mi Ciebie brakuje Jak mam żal w sercu zagłuszyć? My kiedyś się przecież spotkamy, I nie mów, że to pożegnanie, Twój uśmiech tak ciepły, serdeczny, Na zawsze w pamięci zostanie.
Zgłoś SPAM
„Słyszę, jak pytasz mnie głosem ściszonym. Co ty uczynisz, gdy mnie już nie będzie? To było tutaj... Tu z sercem wzruszonym rzekłam Ci wtenczas- Dla mnie jesteś wszędzie...” Moja pamięć na ten czas zwycięstwa Miłości nad śmiercią…. Bliskim składam życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Niech Zmartwychwstały Jezus ukoi ból i obdarzy wiarą oraz nadzieją na każdy kolejny dzień wędrówki do Domu Ojca. Pozdrawiam serdecznie - Monika
Zgłoś SPAM
19-04-2014
Światełko,płomyczek iskierka pamięci. Dla wszystkich co w niebie w anioły zaklęci. Światełko pamięci wciąż w sercu się iskrzy. Bo tam również trwają na zawsze nam bliscy. Światełko pamięci ktoś prosi cię o nie. Zapalasz je mocniej i kładziesz na dłonie. I niesiesz je w ciszy w spokoju w kochaniu. Światełko do nieba w modlitwie w rozstaniu. Zapalam je co dnia i w ciszy wspominam. Ten chłopak ta pani i tamta dziewczyna. I idę na palcach płomień ogrzewa mi ręce. Dla męża dla żony dla córki dla syna. Ogników wciąż więcej... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA. LUCYNA ŻYCZĘ CI JOLU SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.
Zgłoś SPAM
Czas milcząco zatrzymał wskazówki ja wciąż stoję i godzin nie liczę tylko w głowie się tłoczą wspomnienia oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją wieczór cieniem zadumy się ściele mały lampion płonący na grobie srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje a na ziemi ostatni znicz zgaśnie w sercach bliskich będziesz wciąż żywy póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
Czas milcząco zatrzymał wskazówki ja wciąż stoję i godzin nie liczę tylko w głowie się tłoczą wspomnienia oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją wieczór cieniem zadumy się ściele mały lampion płonący na grobie srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje a na ziemi ostatni znicz zgaśnie w sercach bliskich będziesz wciąż żywy póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
17-04-2014
I cisza i pustka i brak kogoś. Kto szedł wspólnym życiem.wspólną drogą… Bądź… najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, Tęczą na tle zachmurzonego nieba… Bądź pamięcią w naszych sercach, Po wszystkie dni naszego istnienia… Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad swoją rodziną… Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem
Zgłoś SPAM
Pani Jolu jesteśmy cały czas z panią i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiamy Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Pani Jolu jesteśmy cały czas z panią i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiamy Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
....
Pani Jolu jesteśmy z panią życzymy udanej operacji i jak najszybszego powrotu do zdrowia ...
Zgłoś SPAM
15-04-2014
Pamiętam.Wszystkie chwile. Pamiętam. One dały mi radości tyle. Pamiętam. Każdy Twój gest, każdy Twój ruch, Pamiętam. To wszystko rozprysło się w puch. Pamiętam. Oczu blask głęboki. Pamiętam. Barwę Twego głosu. Pamiętam. Każde Twoje słowo, Pamiętam. I wypowiadam je na nowo. Pamiętam. Bo byłeś jak cud wspaniały, Pamiętam. To anioły mi Cię dały. Pamiętam. Miłość z Twego serca tak szczerze płynącą, Pamiętam. Bo w mym sercu będziesz do końca..
Zgłoś SPAM
Kochani. Ponieważ idę do szpitala i będę miała bardzo poważna operację proszę na okres mojej nieobecności o pamięć o moim Mariuszku .
Zgłoś SPAM
"Chociaż odchodząc, jesteśmy dla świata przeważnie nikim, to dla bliskich nasza śmierć jest jednocześnie końcem wszystkiego co dzięki nam było najcenniejsze, ale i początkiem dni, które oni muszą jakoś przeżyć bez nas..." Moja pamięć i modlitwa na najbliższe dni.(*)(*)(*) Bliskim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech wraz ze Zmartwychwstałym Synem Bożym w nas umocni się ta wiara i nadzieja, że choć śmierć zabiera nam bliskich to tylko na chwilę, bo przecież śmierć nie wiem czym miłość jest. Miłość zwycięży wszystko, zwycięży śmierć i kiedyś znów wszyscy spotkamy się. Serdecznie pozdrawiam i otulam swoją myślą w tym świątecznym czasie.
Zgłoś SPAM
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.[*] ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
10-04-2014
Czas milcząco zatrzymał wskazówki ja wciąż stoję i godzin nie liczę tylko w głowie się tłoczą wspomnienia oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją wieczór cieniem zadumy się ściele mały lampion płonący na grobie srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje a na ziemi ostatni znicz zgaśnie w sercach bliskich będziesz wciąż żywy póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
08-04-2014
Ja czekam na Ciebie wśród marzeń. Samotnie się błąkam po nocy. Zasypiam pod liściem tęsknoty. Znów ciche wspomnienie nas łączy. Gdzie jesteś, tak bardzo mi smutno. I w gwiazdy zaglądam srebrzyste. Bo może się któraś uśmiechnie. Twoimi oczami zabłyśnie.
Zgłoś SPAM
06-04-2014
Na Twym niebie porozwieszam z łez tysiące gwiazd, By Ci Ziemię przypomniały, na niej - jedno z miast, Gdzie ktoś nie śpi, zawsze czuwa, aby płonął znicz, Kiedy wszyscy wokół krzyczą: "nie płacz, serce, milcz!". W Twoje niebo cisnę z siłą łez srebrzysty mak, By Twa wiosna szczodrą była, ukwiecony - sad, By w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci, Że gdzieś komuś pękło serce, w mak rozprysły łzy... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
06-04-2014
Na Twym niebie porozwieszam z łez tysiące gwiazd, By Ci Ziemię przypomniały, na niej - jedno z miast, Gdzie ktoś nie śpi, zawsze czuwa, aby płonął znicz, Kiedy wszyscy wokół krzyczą: "nie płacz, serce, milcz!". W Twoje niebo cisnę z siłą łez srebrzysty mak, By Twa wiosna szczodrą była, ukwiecony - sad, By w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci, Że gdzieś komuś pękło serce, w mak rozprysły łzy...
Zgłoś SPAM
05-04-2014
Kochana Jolu. Wiem, że Cię smucę mijają lata lecz Ja już nie wrócę… Dorośli też z domu odchodzą. Nie mogę Jolu,zawsze być z Tobą… Nie płacz już Jolu…tu, gdzie przybyłem już pozostanę… Znalazłem miejsce swe ukochane… Jestem szczęśliwy…tu odpoczywam… Każdy się cieszy, kto tu przybywa… Nie płacz więc Jolu… Wspominaj mnie dobrze,uśmiechaj się… Zapomnij o tym, co było złe… Czas szybko mija Jolu kochana… Wybierzesz się kiedyś w podróż nieznaną. Będę na Ciebie czekał cierpliwie… Zobaczysz krainę,też tu zostaniesz, Pokażę Ci swoje piękne mieszkanie. Gdy do mnie przybędziesz. Też już nie wrócisz… Myślę więc Jolu,że już się nie smucisz…
Zgłoś SPAM
02-04-2014
Tamtej nocy zapaliłam świecę, znów do życia ogień powołałam... Tamtej nocy zapaliłam świecę, zasnąć wśród blasku – tylko tego chciałam. Tamtej nocy zapaliłam świecę, tym zapachem otulona... Znaną mi twarz zobaczyłam, którą byłam zniewolona Kiedy tamtej nocy zapaliłam świecę... Do dziś nie wiem, czy wtedy śniłam... Spowita przez słodką mgłę Przy mnie jego zobaczyłam... Łzy po mym policzku spływały gdy tak blisko stałeś. Płacz zgasił nagle płomień Ty się znowu nie pożegnałeś
Zgłoś SPAM
31-03-2014
Gdy nadejdzie ten dzień Mariuszu kochany, Wtedy znów będziesz w moich ramionach trzymany. A ja Ci szepnę:Jesteś kochanie, Żyłam nadzieją, na to spotkanie..... A Ty odpowiesz ja wciąż czekałem;..... I łzy radości płynąć nie przestaną.....
Zgłoś SPAM
Jestem tego pewna,w głębi duszy o tym wiem. Że gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się. Mimo świata który,kocha i rani nas dzień w dzień. Gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się.
Zgłoś SPAM
Panie!!! Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół, że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach ich ich wciąż drży powietrze, że odeszli po to,by żyć i tym razem będą żyć wiecznie.[*]
Zgłoś SPAM
Są ludzie koniecznie potrzebni Bez których radość staje się goryczą Są ludzie po których miejsca krzyczą !!! Światełko i modlitwę zostawiam [[*]]
Zgłoś SPAM
Tyle spraw niezałatwionych...tyle nieodkrytych dróg. Tyle marzeń niespełnionych,ciągle pytam:gdzie był Bóg? Czemu swoją boską mocą,nie pochylił koron drzew... Czemu boskim swym oddechem,nie odgonił gęstych mgieł. Gdzie mam złożyć zażalenie.Gdzie mam skargę swoją wnieść. Gdzie zmartwiałe złożyć serce,kiedy już zabrakło łez? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Jesteś już po drugiej stronie Życia.., Zgasło życie.., Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr.., Nie ma Cię wśród nas.., Choć tęskno nam za Tobą.., Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat..,
Zgłoś SPAM
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
Zgłoś SPAM
"Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota. Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota.. Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez. Byłeś,a teraz Jesteś nie wiem gdzie...? Chciałabym móc Ci tyle powiedzieć... Lecz tak,żebyś mógł cokolwiek odpowiedzieć... Nie mam pojęcia jak skontaktować się z Tobą mam...? Nie wiem czy Wiesz jaki ból w sercu mam? Gdybyś tak mógł pomóc mi odrobinę... Chcę Cię zobaczyć... tylko na chwilę... Spotkanie z Tobą pomoże mi zaszyć ten w mym sercu ból ogromną szczelinę... Serce,dusza,przeszyte cierniami Spowodowane żalem,ogromnym cierpieniem. Moje życie jest teraz udręką i zwątpieniem... Bo przecież tyle mogliśmy jeszcze razem przeżyc... Tak trudno w to wszystko uwierzyć...!!! Dlaczego tak musiało się stać.?.?.? Poznałeś Kogoś, kto Ciebie szanował i naprawdę zdołał pokochać. Kto uwielbiał Twój uśmiech, Twój głos,spojrzenie, dotyk jak przytulałeś. Pokochał za to jakim po prostu Byłeś, nie za to co miałeś... Dlaczego tak szybko Aniele odejść musiałeś.? Teraz wszystko jest takie szare... smutków las... Gdzie ta radośc,co żyła kiedyś w nas????? Kocham... Tęsknię... Zawsze w pamięci i w sercu!!! Pozostaniesz MYM...KOCHAM CIĘ :*** " ************************************************************
Zgłoś SPAM
Boże dlaczego Go zabrałeś? Boże dlaczego nam taki wielki ból zadałeś? Boże dlaczego to on umarł? Boże proszę Cię weź Go w swe ramiona, Niech Jego dusza czuje się tulona. Boże powiedz Mu że Go kochamy i zawsze pamiętamy. Kiedyś się spotkamy u wrót Twej niebiańskiej bramy.
Zgłoś SPAM
Odszedłeś - po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie każdy! Każda łza wylana na pamięć Twą. Za każde Twoje słowo zrobilibyśmy wszystko, Ale niestety to koniec! Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze pozostaniesz nie zapomnimy Twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętamy! Kochamy.
Zgłoś SPAM
Za mną tyle nocy nie przespanych Z rozpaczy i bólu ocean łez wylanych A tęsknota?...nadal szarpie serce... I nie wiem jak długo jeszcze... Wiem...jesteś w niebie bezpieczny Tam...szczęśliwość jest wieczna... Aniołem mi jesteś teraz... Pomagasz i wspierasz mnie nieraz... Bym w ziemskim życiu nie zbłądziła Na spotkanie z Tobą w zaświatach zasłużyła
Zgłoś SPAM
"Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki... "
Zgłoś SPAM
"Gdybym nie wierzyła, że kiedyś się spotkam z bliskimi, którzy odeszli, to chyba nie potrafiłabym żyć..." Moja pamięć i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
Kochanie już wiosna znów kolejna wiosna bez Ciebie :((( Jakie to życie jest krótkie... Jedno tchnienie a potem pustka -w sercu, w domu, w powietrzu i nawet jest w Twoim grobie... To była chwila, sekunda, moment... jak Bóg odebrał Ci mowę... Jak przestałeś widzieć i słyszeć a teraz... ślady zostały... Twoich i naszych dróg, zakrętów i mrugnięć.......[*][*][*] KOCHAM CIĘ:*****
Zgłoś SPAM
Od kilkunastu lat tak tęskno mi, Tak tęskno mi za Tobą. Za oknem letni deszczyk mży, Od kilkunastu lat nie jestem sobą. Wciąż widzę gdzieś w wieczornej mgle Twe oczy ukochane, Wciąż widzę je, i znów mi źle W te noce nie przespane.
Zgłoś SPAM
"Zdarza się, że Anioły schodzą na ziemię… To Bóg je wysyła…. Zasypiają by otworzyć oczy przy matce…. Potem dorastają urocze, pogodne… Mało kto dostrzega ich skrzydła…. A mimo to zdobywają serca Uśmiechem…. I skromnością…. Niczego nieświadome znów zasypiają…. I budzą się w niebie, tak po prostu…..."
Zgłoś SPAM
*) Ty jesteś wielki i działasz cuda, tylko Ty jesteś Bogiem.
Zgłoś SPAM
"Pamiętam te wszystkie chwile, Pamiętam one dały mi radości tyle. Pamiętam każdy Twój gest, każdy Twój ruch, Pamiętam to wszystko rozprysło się w puch. Pamiętam oczu blask głęboki. Pamiętam barwę Twego głosu. Pamiętam każde Twoje słowo, Pamiętam i wypowiadam je na nowo. Pamiętam, bo byłeś jak cud wspaniały, Pamiętam to anioły nam Cię dały. Pamiętam miłość z Twego serca tak szczerze płynącą, Pamiętam bo w mym sercu będziesz na zawsze ..."
Zgłoś SPAM
Pamiętam śpiew ptaków radosne melodie i tamte chwile. Pamiętam tą radość,której wokół było tyle... Teraz Cię zabrakło,to jak zgasić wszystkie gwiazdy na niebie. Zostały tylko wspomnienia,jak bardzo jestem daleko od Ciebie. Pamiętam życie które snem było,jakże było krótkie,i tak szybko się skończyło. Pamiętam smutek i łzy,kiedy skończyły się sny,to wszystko pamiętać będę, dopóki moje serce bić nie przestanie,i kiedy słońce już więcej nie wstanie.
Zgłoś SPAM
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, każda noc bólem, godzina wiecznością, wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę, potem znów przychodzi: tęsknota... ból... i cierpienie...
Zgłoś SPAM
"Nie ma juz Ciebie na ziemi. Wędrówkę swoją ukonczyłeś. Zostawiłeś serca goryczą przepełnione. Chwile wspomnień, które wiele miłosci nam dały. Łzy bólu po twarzy spływają. Usta szepcą modlitwy błagalne, O siły, które są nam teraz odebrane. Krzyż cierpień do ziemi przygniata. Tyle dróg wspólnych miało być przed nami. Uśmiechów... Radości... Zmartwień, co rozwiązywać wspólnie miało byc nam dane... Wiatr, rozwiał moje marzenia... Rozsiał je po całej okolicy... Tylko w duszy pustka pozostała, Zabrane jest mi, To... Co najpiękniejsze, miało być dla mnie na ziemi. Widze Ciebie między Aniołami. Wśród pól, kwiatami usłanych. Ty.... Czekaj na mnie.. Bóg też kiedyś mnie powoła.. Znów bedziemy razem. I bedziemy cieszyć się, swoimi marzeniam "
Zgłoś SPAM
I znów płyną łzy- znów smutek na sercu szpony zaciska To dlatego że ktoś nagle odszedł- to osoba mi bardzo bliska. Minęło tyle czasu- lecz to nadal boli. Serce zaczyna goić się- lecz bardzo powoli. Trudno o tym pisać- wyrazić to co czuję. Lecz potrzeba wyrażenia tego jest tak wielka. Że sprawia że nawet rymuję. Nie rozumiem tego świata- jego chorych zasad i reguł. Nagle życie człowieka dramatycznie może zmienić jeden szczegół. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tam, za zamkniętymi oczami Jest naszej wyobraźni kraina. W niej zapisujemy chwile, Które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, Wrażenia, przeżycia, tęsknoty, Które nas kiedyś wzruszyły, By nie zapomnieć o tym... Czasami w tej krainie Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z tymi, O których tylko marzymy...[*]
Zgłoś SPAM
"Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu zawsze taka sama....Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cię na wieki."
Zgłoś SPAM
Miliony wypłakanych łez i szok dla tylu ludzi Tak młody chłopak już nigdy się nie obudzi. Jak to się stało wszyscy wkoło pytali. Inni nie mieli już sił i w kółko tylko płakali. Lecz świat się toczy dalej Choć już teraz bez Ciebie. Bo Ty już jesteś w niebie. Musimy pokonać słabość Nauczyć się żyć bez niego Chociaż dalej myślimy Boże jedyny dlaczego. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
DZIŚ !!!
PAMIĘTAMY !!!
Zgłoś SPAM
Kwiatuszki na Twoim grobie piją moje łzy. Dlaczego ja zostałam,a odszedłeś Ty. Gdyby te kwiatuszki powiedzieć umiały. Jakie smutne dni bez Ciebie mi tu pozostały. Twoje serce bić dla mnie teraz już przestało. Dlaczego mi tak ciężko,dlaczego tak się stało?!?!
Zgłoś SPAM
"Bądź aniołem co skrzydła ma Bądź aniołem co zasady zna... Bądź blisko i nie oddalaj się już Bo czuje się samotna Bo czuje chłód... Aniołku wróć... Bądź takkim co uśmiech zawsze ma na twarzy Bądź takim przy którym będę bezpieczna ja. Przecież wiem że umiesz Przecież wiem że możesz takim być... Możesz być obok Możesz ze mną być Możesz dawać mi nadzieje I możesz nocą do mnie się uśmiechnąć Proszę Cię aniołku Chciała bym zobaczyć Cię chociaż we śnie. Poczuć Twój oddech zobaczyć, Twój uśmiech...Przyjdż... Prosze...Czekam..Mareczku..."
Zgłoś SPAM
Odszedłeś tak nagle i płomień Twój zgasł Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie Okrutny los obudził gorzki smutek w snach Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie. Odszedłeś gdy uśmiech Twój radował duszę nieba A słońce z ogromną mocą blaskiem świeciło Twych słów i ciepła tak mocno teraz nam trzeba Wszystko co piękne zamilkło i tak szybko skończyło. Myślą i ze łzami Twą postać wspominam skrycie Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota. Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota.. Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez. Byłeś,a teraz Jesteś nie wiem gdzie...? Chciałabym móc Ci tyle powiedzieć... Lecz tak,żebyś mógł cokolwiek odpowiedzieć... Nie mam pojęcia jak skontaktować się z Tobą mam...? Nie wiem czy Wiesz jaki ból w sercu mam? Gdybyś tak mógł pomóc mi odrobinę... Chcę Cię zobaczyć... tylko na chwilę... Spotkanie z Tobą pomoże mi zaszyć ten ból w mym sercu ogromną szczelinę... Serce,dusza,przeszyte cierniami,tworzącymi bólu linę Synku... Spowodowaną żalem, ogromnym cierpieniem. Moje życie jest teraz udręką i zwątpieniem... Bo przecież tyle mogliśmy jeszcze razem przeżyc... Tak trudno w to wszystko uwierzyć...!!! Dlaczego tak musiało się stać.?.?.? Poznałam Cię, Szanowałam i naprawdę pokochałam. Uwielbiałam Twój uśmiech, Twój głos,spojrzenie, dotyk jak przytulałeś mnie. Pokochałam Cię za to jakim po prostu Byłeś, nie za to co miałeś... Dlaczego tak szybko Odejść musiałeś.? Teraz wszystko jest takie szare... smutków las... Gdzie ta radośc,co żyła kiedyś w nas????? Kocham... Tęsknię... Zawsze w pamięci i w sercu!!! Pozostaniesz MYM... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zbaw Boże dusze naszych bliskich zmarłych... I tych za których nikt się nie modli, a potrzebują naszej pomocy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen...[*]
Zgłoś SPAM
Bóg czasu dał nam tak mało, Choć pewnie mógłby więcej. Kilka wspomnień zostało i Twoje zdjęcie..
Zgłoś SPAM
Nigdy Cię nie zapomnę... Głowę przenikają zamglone wspomnienia. Bez jednej osoby cały świat się nam zmienia. Czas do przodu pędzi i się nie zatrzymuje. Jak mam Cię zapomnieć? Powiedz, to spróbuje. Śmierć się nie lituje, ofiar nie wybiera. Trudno po tym wszystkim myśli jest pozbierać. Jeszcze, gdy dociera do mózgu wołanie, Że to już ostatnie, nasze pożegnanie. Nie ma Ciebie obok, wciąż mijają lata. Wyschły nawet łzy na cmentarnych kwiatach. Nie czekam daru lata, godzin już nie liczę. Mogę tylko palić na Twym grobie znicze. Rozmyślać wspominać, no i mieć nadzieję, Że Twój uśmiech żywy wciąż się do mnie śmieje. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
MARIUSZKU "Chciałabym dotknąć Twej dłoni... Poczuć puls Twojej skroni. Lecz jesteś taki daleki. W milczeniu spuszczam powieki. I choć w myślach wędrujesz jak chcesz... Choć jesteś tam Ty i ja jestem też... Choć to sen, Choć to sen Twa dłoń na mojej wciąż leży... Chcę śnić zawsze i bez ustanku... Nie chcę znów następnego poranku... Tyle w każdym dniu nie kończącej niedoli... Co w śnie uszczęśliwiło jutro zaboli... Choć na około zawsze będziesz wszędzie... Mnie obok Ciebie nigdy nie będzie..."
Zgłoś SPAM
Życie bez Ciebie Mariuszu. Jest jak dzień bez słońca. Jak noc , co trwa i trwa bez końca ... A każda gwiazda na ciemnym niebie. Maluje światłem moją drogę do Ciebie... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Nie ma Cię i nigdy nie będzie, Tylko Twoją twarz widzę wszędzie, Boże na niebie Wysoki, Dlaczego dajesz takie wyroki, Czy obojętny jesteś na moje cierpienie, Po Moim Ukochanym Mariuszu Zostało mi tylko wspomnienie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
4 MARZEC 2014r.
Mariuszku,niech zapanuje CISZA nad tym światem...CZUWAJ !!!
Zgłoś SPAM
Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochasz, nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniuje z niego. I ty zmieniasz się pod jego wpływem. Jemu możesz nawet powiedzieć: "Dla mnie nie musisz być nieomylny, bez błędów ani doskonały, bo: Ja przecież Ciebie lubię!" — Phil Bosmans
Zgłoś SPAM
Spacerując po cmentarzu cicho szeptałam. Bo za nic na świecie Zmarłych obudzić nie chciałam. Niech śpią snem wiecznym i żyją w lepszym świecie, bezpiecznym. Tam gdzie nic im nie zagraża a z korytarza widzą blask Raju bram. A stamtąd niech nas w opiece mają niech nam łaski u Boga wypraszają; Niech proszą Boga by nie spotkała nas w życiu żadna trwoga. A dzisiaj stąd mówimy Wam że kiedyś się spotkamy Tam. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Gdy życie smutne daje tylko westchnienia, nie możesz nic zrobić, by dogonić swoje marzenia. Wszystkie zapasy sił są już wyczerpane, czekasz, aż lepsze chwile będą Ci dane. Chciałbyś usiąść w ciszy na odludziu ukryty w swoim cieniu, dać się zaspokoić do syta pragnieniu. Już wiesz, że większość słów jest pustymi sloganami mówionymi po to, by chociaż przez chwilę było lepiej między nami. Każdy wie, że nie da się uleczyć serca krwawiącego, nic nas nie powstrzyma od przekręcania faktów na korzyść swojego.
Zgłoś SPAM
"PAMIĘTAJMY O TYCH, CO OD NAS ODESZLI, BYLI POŚRÓD NAS,Z NAMI CZAS DZIELILI. I CHOCIAŻ DZISIAJ JUŻ ICH Z NAMI NIE MA, PAMIĘĆ PO SOBIE NAM POZOSTAWILI. PAMIĘTAJMY O NICH,NIECH ŻYJĄ W PAMIĘCI, BĘDZIEMY BOGATSI O ICH OBCOWANIE, A NASZA WĘDRÓWKA W ZAŚWIATY MNIEJ STRASZNA,KIEDY WYRUSZYMY BLISKIM NA SPOTKANIE. MOŻE GDY W PAMIĘCI BĘDĄ PRZYWOŁANI POPATRZĄ NA NAS ZE SWOICH ZAŚWIATÓW. NATCHNĄ NAS MYŚLĄ DOCZESNYCH POCZYNAŃ, ZWIĘKSZĄ NASZĄ WARTOŚĆ O KILKA KARATÓW. SKŁADAJĄC WIZYTY W MIEJSCU ICH SPOCZYNKU,ZAPALMY IM ZNICZE BY UCZCIĆ SPOTKANIE. NIE WIEMY CO DLA NICH BĘDZIE TO ZNACZYŁO.NAM SIĘ ODŚWIEŻY ŻYCIA WSPOMNIENIE. PRZYPOMNIJMY SOBIE RADOŚCI DOZNANE GDY ONI Z NAMI WŚRÓD ŻYWYCH BYWALI. POWRÓCĄ DO NAS RADOŚCI MINIONE I WIĘŻ POGŁĘBI Z TEMI CO ZOSTALI... " [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Odszedłeś do nieba, bo nie dostałeś tego, co było Ci potrzeba. Moja miłość grała główną rolę, lecz została gdzieś na ziemskim padole. Teraz wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione. Śnić po nocach będę wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie zawszę będę płakać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Jestem ... Choć mnie nie widzisz, jestem przy Tobie. W myślach i wierszu, pisanym słowie. W chmurach co płyną , cicho po niebie. W błękicie jego,słońcu promieni. Kiedy tak blaskiem wszystko się mieni. I śpiewem ptaków w konarach drzew. Melodią wiatru, i szumem liści. Jestem... gdy tylko o mnie pomyślisz...
Zgłoś SPAM
"Nie ma już gniewu - Wyczerpał się Nie ma już strachu - Oswoił się. Nie ma już łez- Zabrakło ich Nie ma już cierpienia-Zatraciło się w marzeniach Nie ma już melodii- Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słów- zapadły się w przepaść. Nie ma już słońca -Wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie- Reszta nie ma znaczenia..." Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
I ciągle mam go przed oczami. I ciągle stoi przy mnie żywy. Ja wiem, powiedzą mi niektórzy. On już teraz jest szczęśliwy. I ciągle widzę blask w jego oczach, I to jak bardzo szczęśliwy był. Jak czuły dla mnie był. I to jak bardzo mnie kochał. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Nie chciałeś być pierwszy lecz byłeś wybrany. Kochałeś całym swym sercem i byłeś kochany. Miałeś wielu przyjaciół dla Ciebie życzliwych, Pragnąłeś tak niewiele, żeby żyć i być szczęśliwym. A teraz.. Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Pamiętam każdy dzień, każde słowo, westchnienie I Twój uśmiech radosny i Twoje cierpienie. Pamiętam Twoją radość, kiedy mnie spotkałeś I każde następne lato, kiedy ze mną byłeś. Pamiętam nasze rozmowy, Twoje plany, marzenia. I strach, i ból, i nadzieję i słowa pocieszenia. Pamiętam każdą chwilę, każde Twoje spojrzenie To jest moja tęsknota, moja miłość, cierpienie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
ANIOŁKU JESTEŚ W MEJ MODLITWIE KAŻDEGO DNIA... JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI KAŻDEGO DNIA... (*) *** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie wartość życia inna,bez Ciebie dusza niestabilna. Bez Ciebie cisza inaczej brzmi,bez Ciebie Mariuszu już tyle dni. Bez Ciebie marzeń nie mam wcale,bez Ciebie świat okryty żalem. Dla Ciebie Mariuszu kwiaty układam do Ciebie jeszcze na głos gadam. Do Ciebie myśli moje lecą do Ciebie łzy się w oczach świecą. I tak bez końca i do końca bez Ciebie z Tobą…znów milcząca...
Zgłoś SPAM
"Melodia z tamtych lat" "ŚLUBNE zdjęcie wzięłam do ręki, zaszumiało mi w głowie, słowa starej piosenki, łzy spłynęły spod powiek. Tego chłopca już nie ma, ja - nie tamta dziewczyna, obudziłam ten temat, znów wróciły wspomnienia. Przeszłość w mgłę się zamienia, lecz pamięci nie grzebie, by szanując wspomnienia, mieć szacunek dla siebie. Nasze plany w łeb wzięły, w miłość wkradły się lęki i jak w sny odpłynęły z tamtych lat piosenki" KOCHANIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ci których kochamy odchodzą za wcześnie, a z Nimi marzenia i sny, Dla Nich kwiaty i Miłość, a dla nas ból i łzy................
Zgłoś SPAM
Odszedłeś. Dlaczego tak nagle? Dlaczego bez ostrzeżenia? Dlaczego zwinąłeś żagle? W mym sercu pełno cierpienia. Odszedłeś. Płakałam, czekałam. Że przyjdziesz, że mnie pocieszysz. Przyszedłeś. Już Cię widziałam. Już czułam, że przy mnie Jesteś. Przyszedłeś lecz nie umiałam. Dotknąć, przytulić, zatrzymać. Przyszedłeś tak Cię kochałam. Pozostało mi tylko wspominać. Dlaczego okrutna śmierci? Dlaczego zabrałaś mi szczęście? Dlaczego z tą swoją podróżą? Musiałaś trafić w to miejsce? Dlaczego właśnie Jego? Dlaczego właśnie to Serce? Dlaczego to Jemu wieko zamknęłaś? Choć Chciał żyć jeszcze.
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Pamiętamy.....
Zgłoś SPAM
Panie, Boże Wszechmogący, ufając Twemu wielkiemu Miłosierdziu zanoszę do Ciebie moją pokorną modlitwę: wyzwól duszę Twego sługi od wszystkich grzechów i kar na nie. Niech święci Aniołowie jak najprędzej zaprowadzą go z ciemności do wiekuistego światła, z karania do wiecznych radości. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.
Zgłoś SPAM
Biegasz Mariuszu oglądając łąki zielone. A mi Mariuszu zostały łzy słone. Ty mnie pocieszyć w potrzebie chcesz. Lecz jak ból mój ukoić nie bardzo wiesz I choć spotkamy się u bram św.Piotra. Nikt nie wie jak długo to potrwa. Została mi pamięć po Tobie wciąż żywa. I nikt nie zdoła mi jej już wyrwać. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ WALENTYNKOWE NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO OTULONE MIŁOŚCIĄ I TĘSKNOTĄ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zaczekaj! Nie Spójrz raz jeszcze na mnie I proszę, usmiechnij sie... W śnie przywołuję Cię. Moje serce tęskni za Tobą, z moich oczu płyna łzy... Cóż pozostało w sercu mym?... Wspomnienie dawnych, pięknych dni.... Jak się pogodzić z losem złym, Co Ciebie zabrał mi Czemu oczy moje smutne, czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy okrutne wciąż na rzęsach moich lśnią? Czy wiesz, co znaczy czekać, Czekać na kogoś drogiego? Czy wiesz, co znaczy tęsknić, Myślą wołać do niego?
Zgłoś SPAM
Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła dobiega mnie śpiew. Unika mojego wzroku boi się moich łez. Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła dobiega mnie szept. Unika mojego wzroku unika moich łez. Spoglądam w niebo wysoko skąd anioła nie dobiega już głos. Pozostała już tylko nadzieja że odwiedzi mnie jak co noc ... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Jak mam wyrazić ból i rozpacz,jak mam opisać to co czuję. Kiedy tęsknota wciąż poraża,kiedy bezsilność paraliżuje. Jak mam uśmiechać się do ludzi,kiedy mi wcale nie do śmiechu. Jak mam rozmawiać,jak pracować,tak bardzo chciałabym się schować. Tak czasem chciałabym gdzieś zniknąć,i nic nie musieć,nie udawać. Ale najbardziej to bym chciała z Tobą Mariuszu porozmawiać... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Jest mi ciężko,jest mi źle Ciebie nie ma obok mnie... W chmurkach biegasz,śmiejesz się Bóg przytula mocno Cię... Z Aniołkami bawisz się Mnie zostałeś tylko w śnie... Dziś nie mogę cieszyć się bo Ciebie nie ma obok mnie! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tak szybko nadeszła chwila rozstania nie pytam dlaczego Nie pytam też po co. Lecz proszę o jedno odwiedz mnie we śnie nocą. Opowiedz mi proszę jak dobrze Ci tam że jesteś szczęśliwy że nie jesteś sam. Że spotkałeś wszystkich którzy wcześniej odeszli. Gdy odszedłeś świat się zasmucił nie mógł uwierzyć że już nie wrócisz. Nie mógł uwierzyć że już Cię nie ma że pozostały tylko wspomnienia. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
PRZYCHODZISZ CIEMNĄ NOCĄ,SERCE ROZRYWASZ NA STRZĘPY, BÓL POTWORNY MNIE TOCZY…. O TĘSKNOTO OKRUTNA! CZEMU MNIE TAK DRĘCZYSZ…? CZEMU BÓL ZADAJESZ NIEUSTANNIE? KRWIĄ ZALEWA SIĘ MOJE ROZDARTE SERCE… KRZYCZĘ Z BÓLU, LECZ NIKT NIE SŁYSZY…(...) To była jedna chwila.... Nagle czas stanął w miejscu.: Nastała głucha cisza, ktorą przerwał ogromny huk. To była jedna chwila.... Usta milczały, a dusza krzyczała. Straciłam Cię na zawsze. Wystarczyła jedna chwila... i zamieniła moje życie w koszmar.. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Co mam robić, gdy nie ma Cię? Co mam robić, gdy o Tobie śnię? Twoje oczy raz ujrzane. Były jak gwiazdy rozbłyskane. Dotyk Twych dłoni i uśmiech na Twarzy. Był taki jak każdemu się marzy. Byliśmy razem krótką chwilę a ja pamiętam aż tyle. Twe oczy, Twój uśmiech, Twój zapach cudny. Lecz coś nas rozdzieliło- to czas okrutny. Ten uśmiech, błysk w oku i pamięć o Tobie. Pozwolą mi zawsze być myślami przy Tobie. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla zaciska się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało... Tak trudno zrozumieć tajemnice mroku. Płaczą trawy, drzewa i płaczą kamienie. które choć raz jeden spotkały się z Tobą. I miejsce, gdzie oddałeś swe ostatnie tchnienie... Łzawią moje oczy i chmury nad głową. . ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
BYŁEŚ SŁOŃCEM KSIĘŻYCEM POWIETRZE MOIM ŻYCIEM ODSZEDŁEŚ SŁOŃCE ZGASŁO KSIĘŻYC W CHMURACH ZASNĄŁ ZOSTAWIŁ CIEMNĄ NOC ODSZEDŁEŚ KOCHANY CHOĆ NIE BYŁ TO JESZCZE TWÓJ CZAS ODSZEDŁEŚ A DLA MNIE W MIEJSCU STANĄŁ CZAS I SERCE WCIĄŻ Z BÓLU KRZYCZY ALE KIEDYŚ NADEJDZIE TEN CZAS I ZNOWU SIĘ SPOTKAMY DO SERCA SWEGO PRZYTULĘ CIĘ I USŁYSZĘ TWE SŁOWA KOCHAM CIĘ TERAZ TY MLECZNĄ DROGĄ WŚRÓD GWIAZD STĄPASZ TAK DALEKO OD NAS OD DOMU ZA DALEKO KOCHANY TY POWINIENEŚ BYĆ TU Z NAMI JEST MIŁOŚĆ KTÓRA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY KTÓRA Z CHWILĄ ROZSTANIA NIE MIJA TO MOJA MIŁOŚĆ DO CIEBIE MOJE KOCHANE [*]
Zgłoś SPAM
Jeszcze będziemy razem,to pewne jak dwa razy dwa. Jeszcze będziemy razem,tak myślę każdego dnia. Jeszcze będziemy razem,od zawsze o tym wiem. A mimo to nie raz płaczę i nieraz na jawie śnię. Jeszcze będziemy razem i wtedy otworzą się oczy. I gdy będziemy już razem to tamten mnie świat zauroczy. Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala. Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek oddala. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą,niech Cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem"(LB 6, 23)
Zgłoś SPAM
Tak wiele smutku Tyle bólu i cierpienia Które nam ciągle serce rozdziera Zostawia blizny i wspomnienia Których się w żaden sposób nie da ukoić Ból powstały nigdy nie zniknie Lecz wypali płonący w nas ogień nadziei Ogień na nadejście lepszego jutra Na czas radości który nie nastanie Pozostawiając pustkę i brak sensu istnienia Czasem są dni, których w ogóle nie powinno być są chwile, w których chciałoby się krzyknąć `nie`! Dzień w dzień łza po policzku się toczy, Gdy patrzę na zdjęcie, zamieram powoli, Ciebie już nie mam, lecz zdjęcie zostało, Z osobą którą bardzo mocno się kochało..
Zgłoś SPAM
Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany”, nie mówcie, że „oni już nie cierpią”. Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)
Zgłoś SPAM
31 .12.2013.
Niech Nowy Rok niesie blaski Bożej chwały, Bożej łaski, a blask gwiazdy betlejemskiej świeci wśród wędrówki ziemskiej.
Zgłoś SPAM
31.12.13 r.
Kolejny rok za chwilę minie... Kolejny rok będzie już historią.. Nowa liczba starą przegoni i datę w kalendarzu zmieni. Każdy z nas jest o rok starszy. Nie jednemu poleci łza, że tak szybko mija czas... Sentyment w tym dniu wszystkich ogarnie. Coś się kończy, coś zaczyna... Tego, co już było nie da się zatrzymać. Przyszedł dzień na podsumowanie. Co dobrego się zdarzyło, a co złego nas spotkało. Z nowymi postanowieniami i czystymi myślami robimy do przodu krok... Z nadzieją, że będzie to dobry rok... Tego, z całego serca życzę Państwu...
Zgłoś SPAM
Boże,wysłuchaj proszących Ciebie. Obdarzaj zdrowiem chorych, wdzięcznością zadowolonych, zgodą kłócących się, pociechą smutnych, nadzieją zniechęconych. Obdarz wszystkich Twoim błogosławieństwem w nadchodzącym 2014 roku. A tej duszy daj wieczny odpoczynek [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijmy wraz Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas. Silni Wiarą i Nadzieją Miłość nieśmy w świat Dni nam lepsze zajaśnieją i każdy będzie z tego rad. Składam najserdeczniejsze dla Państwa życzenia noworoczne,aby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy pod każdym względem od pozostałych życzą Sylwia z meżem i naszymi Aniołeczkami.
Zgłoś SPAM
29.12.2013
Zawsze ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać, zawsze kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, zawsze kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym, zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze jak bardzo znikome są Twoje możliwości i jak wielka jest Twoja słabość, zawsze ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie- ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE. ( Matka Teresa z Kalkuty). Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
TEN MOMENT....ta chwila...
PAMIĘTAMY...modlitwa i MODLITWA...światełko...
Zgłoś SPAM
Boże Narodzenie
Niech przy żywicznym zapachu strojonej choinki, upłyną piękne chwile polskiej Wigilii: ze wspólnie śpiewaną kolędą, z upragnionym gościem przy stole i w rodzinnym, pełnym radości gronie. Przytulam Najbliższych! Życzę rodzinnych, ciepłych Świąt...
Zgłoś SPAM
Boże Narodzenie
Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, o tych którzy są u Pana życząc im spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek są...
Zgłoś SPAM
23grudzień
Niech nasi ukochani zmarli w dzień narodzin naszego Pana zasiądą do stołu wigilijnego razem z Bogiem w niebie .Niech w naszych domach zagości pokój,radość ,miłość i nadzieja ,którą przynosi nam na świat sam Bóg z niebios .Niech Pan błogosławi nasze domy ,abyśmy jak pasterze i aniołowie chwalili Ciebie Panie na wieki wieków .Amen.
Zgłoś SPAM
Wigilie siadam do stolu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę sie z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta oplatek trzymam w drżącej rece,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. http://www.youtube.com/watch?v=ZpGC7zKq7lI
Zgłoś SPAM
Boże, Ty widzisz z jaką wiarą oczekujemy świąt Narodzenia Pańskiego, Jaki to trudny i smutny dla nas czas Spraw, abyśmy przygotowali nasze serca i z radością mogli obchodzić wielką tajemnicę naszego zbawienia. Zbaw naszych kochanych zmarłych Aniołów. Światełko i gorąca modlitwa . Spoczywajcie w pokoju . Bliskim naszych Aniołów życzę Zdrowych Spokojnych Świąt wytrwałości i nadziei. Szostek Jola
Zgłoś SPAM
Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu usmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadzieji na lepsze jutro w chwilach niepokoju.......Ludzie żyją tak długo jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając . Mimo ogromnego bólu i smutku w Waszych sercach życzymy spokojnych Świat Bożego Narodzenia
Zgłoś SPAM
TU I TERAZ....
Ostry wiatr,wieje huragan,ale naszej pamięci i naszej miłości nie zniszczy...śpij spokojnie Mariuszku....
Zgłoś SPAM
Wybrzeża pełne ciszy... Dalekie wybrzeża ciszy zaczynają się tuż za progiem Nie przefruniesz tamtędy jak ptak. Musisz stanąć i patrzeć coraz głębiej i głębiej, aż nie zdołasz już odchylić duszy od dna. Tam już spojrzeń żadna zieleń nie nasyci, nie powrócą oczy uwięzione. Myślałeś, że cię życie ukryje przed tamtym Życiem w głębiny przechylonym. Z nurtu tego – to wiedz – że nie ma powrotu. Objęty tajemniczym pięknem wieczności! Trwać i trwać. Nie przerywać odlotów cieniom, tylko trwać coraz jaśniej i prościej. Tymczasem wciąż ustępujesz przed Kimś, co stamtąd nadchodzi zamykając za sobą cicho drzwi izdebki maleńkie j – a idąc krok łagodzi - i ta ciszą trafia najgłębiej. / Jan Paweł II/
Zgłoś SPAM
Kończy się Listopad.....
Znicz,światełko i modlitwa...oraz piękna róża...
Zgłoś SPAM
25.10.2013
„Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."..
Zgłoś SPAM
Tak bardzo mi do ciebie Blisko Ta cisza zrozumiała Wszystko Poprowadziła Nas Od gniewu Ku drzewom W ptaków śpiew Wśród listków Nie trzeba nam słów Słowa ranią Znów anioł Ciszy jest Jest przy nas Położył nam Swój palec chłodny na głodne usta Wypełniła się pustka Ucichł zgiełk Co rósł w nas Ta cisza jest Jak łza Łza co trwa U powiek Człowiek W słowie Gubi ją łatwo Żyć bez łzy Nie warto.... Kofta Jonasz
Zgłoś SPAM
17 WRZESIEŃ 2013r.
Mariuszku-pamiętamy,ofiaruję modlitwę,śliczne światełka wraz z różyczką...
Zgłoś SPAM
21.07.2013
Pragnę podziękować za zapalone światełka w czasie mojego urlopu dla mojego synka Marcinka. Dla Ciebie aniołku światełko do samego nieba. Jeszcze raz bardzo Pani Jolu, Pani dziękuję.
Zgłoś SPAM
15 LIPIEC 2013r.
Urodzinowa lampeczka wraz z modlitwą dla Ciebie Mariuszku-śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Mówiłam o Tobie wiatrom - wzdychały. Mówiłam o Tobie deszczom - płakały. Mówiłam o Tobie śniegom - topniały. Mówiłam o Tobie pąkom - rozkwitały. Mówiłam o Tobie kwiatom - pachniały. Mówiłam o Tobie listkom - drżały. Mówiłam o Tobie morzu - szumiało. Mówiłam o Tobie słońcu - grzało. Mówiłam o Tobie rozstaniu - milczało. Mówiłam o Tobie cierpieniu - bolało. Mówiłam o Tobie wszystkim - rozumieli. Mówiłam jak bardzo Cię kocham- wiedzieli.. Modlitwa i Światełko Pamięci Mareczku (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
"Bez Ciebie wartość życia inna bez Ciebie dusza niestabilna bez Ciebie cisza inaczej brzmi bez Ciebie już tyle dni bez Ciebie marzeń nie mam wcale bez Ciebie świat okryty żalem bez Ciebie kwiaty układam do Ciebie jeszcze na głos gadam do Ciebie myśli moje lecą do Ciebie łzy się w oczach świecą i tak bez końca i do końca bez Ciebie z Tobą…znów milcząca..." (...)bo nie umrze nigdy ten kto trwa w pamięci żywych'' . ...Byłaś... ...Jesteś... ...Będziesz... Na zawsze w moim sercu i pamięci...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Każdy na świecie swój płomyk ma, Każdemu się palą życia drwa. Lecz losu zrządzeniem czasem jest tak, Że gasną płomyki, kończą się tlić drwa. Czym, że jest życie, tak krótko trwa, Śpieszmy się kochać zanim w oku zakręci się łza. Śpieszmy z bliskimi rozmawiać co dnia, Aby nie szukać węgla przez łzy, Aby daremnie nie żałować minionych dni.
Zgłoś SPAM
MAJ 2013r.
Mariuszku niech piękne światełka płoną Tobie na wieki.Ofiaruję modlitwę oraz swą pamięć a najbliższych Twemu Sercu przytulam!!!
Zgłoś SPAM
Jesteś choć Cię nie ma Jesteś jak mgła której dotykam. a ta rozpływa się. Jesteś jak ten biały puch na błękitnym niebie, do którego daleko mi Jesteś jak Wiatr który niesie piękne wspomnienia. Nagle umilkł. Jesteś jak sen niewinny dziecięcy, który odległy jest. Jesteś jak dzień z nocą połączony nieosiągnięty. Jesteś choć Cię nie ma
Zgłoś SPAM
Płaczemy gdy się rodzimy, płaczemy kiedy ktoś bliski odchodzi, czy na pewno życie jest dla nas nagrodą? często w samotności,w bólu żyjemy, o byt i przetrwanie walczymy, kochamy, ktoś nas odrzuci, to wszystko nas zabija i smuci, uśmiechu mamy tak mało, bo dzieci, dom i praca, a źle przeżytych lat, nikt nam przecież nie wraca, lgniemy do ludzi duszę przed nimi otwieramy, później myślimy,gorycz przeżywamy, łatwego życia nikt nam nie obiecał, sami go tworzymy, sam się żar wznieca, lecz coraz częściej się zastanawiamy, czy życie jest dla wszystkich takie samo, czy tylko my tak mamy?
Zgłoś SPAM
"Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal." Z modlitewną pamięcią (*) Dziękuję Bliskim za pamięć o moim Bracie Krystianie. Przepraszam, że ostatnio nie pozostawiałam znaków mojej pamięci, ale zapewniam o pamięci w modlitwie. Bliskim z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę zdrowia, spokoju oraz tej wiary i nadziei kiedy patrząc na Zmartwychwstałego Chrystusa widzimy cud pokonania śmierci przez niezwykłą siłę miłości. Wciąż kochając tych, którzy odeszli podtrzymujemy to ich życie, które przez jakiś czas trwa tylko w naszych sercach. Dzisiejsza noc pozwala uwierzyć w to, że jeszcze się spotkamy,,, ale już w tym innym, lepszym świecie. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za trwanie w pamięci- Monika.
Zgłoś SPAM
Kochani bliscy naszych zmarłych .Z okazji Świąt Wielkanocnych Błogosławieństwa Bożego oraz miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. Jola Szostek
Zgłoś SPAM
Boże, miłosierny Panie, daj duszom naszych zmarłych miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Spraw Prosimy Cię, Panie, aby nasze modlitwy wyjednały zbawienie ich dusz.Pokornie błagamy.Prosimy Cię, Panie, uwolnij je od więzów grzechu aby wskrzeszone żyły w chwale zmartwychwstania wśród Twoich świetych i wybranych. Nakłoń, Panie, ucho ku prośbom pokornie przez nas zanoszonym do Twego miłosierdzia. Umieść w krainie pokoju i światłości dusze Twoich sług ,którym kazałeś odejść z tego świata, oraz włącz je do społeczności Twoich Świętych.Spraw Prosimy Cię, Panie, aby ta modlitwa wyjednała zbawienie duszy naszych zmarłych o które pokornie błagamy.Prosimy Cię, Panie, uwolnij od więzów grzechu duszę naszych zmarłych aby wskrzeszone żyły w chwale zmartwychwstania wśród Twoich świętych i wybranych. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen
Zgłoś SPAM
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.[*] ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
(*) MARIUSZOWI (*)
Zgłoś SPAM
Mój synu, tak bardzo tęsknię. Jutro cię zobaczę, jak trudno czekać. Czas stracił sens, moje serce mięknie, myślę tylko o tym, by znów móc dotykać. Jaki jesteś zimny, mam tylko dwie dłonie. Próbuję ogrzać twoją twarz, twoje ręce. Łzy płyną strumieniem, dusza płonie, chcę cię przytulić, nie widzę nic więcej. Ależ jesteś spokojny i taki piękny, tylko dlaczego tak bardzo zziębnięty. Ogromnie mi smutno, nie ma cię kochany, wiem, że tam w końcu kiedyś się spotkamy. Na zawsze coś zgasło, zginęło, przepadło, w głowie mętlik, dudnienie krzyku niemego. Życie zamarło, zapadła głucha cisza, słońce się schowało, niebo załkało i tylko kołacze się pytanie ? dlaczego
Zgłoś SPAM
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole. A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie . I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole."
Zgłoś SPAM
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..." Bliskim życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich potrzebnych łask na każdy dzień. Przede wszystkim siły i wytrwałości w tym, czego nie możemy zmienić...Po odejściu Naszych Kochanych Bliskich już Święta mają inny "smak"...ale trwajmy wspólnie w tej wierze, że nasi Bliscy świętują wspólnie przyjście Małego Boga tam, gdzie nas oczekują...A teraz ich cienie będą przeżywać z nami ten świąteczny czas... Serdecznie pozdrawiam i pomimo mojej nieobecności zapewniam o modlitwie za tych, których już nie widzimy...ale obecność na pewno czujemy...bo Oni żyją, ale już inaczej...
Zgłoś SPAM
Ogólnie to wszystko nie ma sensu zabierają nam tych,których najbardziej kochamy,nasze dzieci ,tak się nie robi, jak wierzyć, jak ufać, to nie ma sensu,nie ma już nic jesteśmy tylko my rodzice ale jak długo bez ciebie aniołku, to nie ma sensu,żadnego sensu,nie ma już nic nie ma nas...nie ma ...nie ma....
Zgłoś SPAM
Jesteś... Chodź Cię Nie Ma. Jesteś... Jak mgła, której Dotykam... A ta rozpływa Się... Jesteś Jak ten biały puch.. Na błękitnym Niebie.. Do którego daleko Mi... Jesteś Jak wiatr, który niesie piękne wspomnienia... Nagle umilkł.. Jesteś Jak sen niewinny... Dziecięcy, który odległy jest... Jesteś Jak Dzień z nocą połączony... Nieosiągalny Jesteś... Chodź Cię Nie Ma... Jesteś... Już na zawsze ..[*]
Zgłoś SPAM
31-10-2012
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥ W MOJEJ ♥ PAMIĘCI ✿░````````) ✿░```````( ( ✿░``````) ) ) ✿░`````( (,) ) ) ✿░````( ( ((,) ))) ✿░````( (( (,,)) )) ✿░`````[[IIIII]] ✿░ (█║(░( 〠 )░)║█) ✿░ (█║(░( 〠 )░)║█) ✿░ (█║)░) 〠 (░(║█) ✿░ (█║)░) 〠 (░(║█) ✿˜”*°• ڰۣڿ ๑ ♥ ๑ ڰۣڿ •°*”˜✿
Zgłoś SPAM
" NASZYCH SERC BICIEM BYŁAŚ.. W NASZYCH SERCACH I NASZEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE BĘDZIESZ..."
Zgłoś SPAM
Są ludzie koniecznie potrzebni Bez których radość staje się goryczą Są ludzie po których miejsca krzyczą!!!!!! Spoczywaj w pokoju Wiecznym [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Boże miej Go w swojej opiece i Jego Bliskich...
Zgłoś SPAM
"Kochany człowiek nigdy nie umiera, żyje wciąż w myślach i wspomnieniach" Pozostawiam ślad mojej pamięci i modlitwy (*) Bardzo przepraszam, że w ostatnim czasie moja nieobecność tutaj była dość częsta i długa. Ale każdego dnia pamiętałam i pamiętam w modlitwie. Dziękuję za pamięć i za każde światełko dla mojego ś.p. Brata Krystiana. Pozdrawiam serdecznie- Monika.
Zgłoś SPAM
"Dziś, gdy godzina rozstania wydzwoni, nie dam kamienia, bukietu nie splotę, dam Ci coś więcej, bo z serca, nie z dłoni: żal i tęsknotę." Moja pamięć i modlitwa na dziś i za wszystkie dni mojej nieobecności tutaj. Myślą i modlitwą pamiętałam każdego dnia. Dziękuję z całego serca za pamięć o moim Bracie Krystianie. Serdecznie pozdrawiam-Monika.
Zgłoś SPAM
18.04.2012
[`][`][`][`][`][`][`][`] ... Ci co odeszli ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas. ich dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas...
Zgłoś SPAM
18-04-2012
❀♥❀...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą.... ❀♥❀
Zgłoś SPAM
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było. Żyję dalej lecz czy to życie? Dzień za dniem snuje się powoli. Serce tak tęskni, a dusza woła, tak mocno pragnę Twojego powrotu, lecz taki świat, że nic nie zdoła przywrócić życia gwieździe co spadnie.
Zgłoś SPAM
Pamiętam te wszystkie chwile Pamiętam one dały mi radości tyle Pamiętam każdy twój gest każdy twój ruch Pamiętam to wszystko rozprysło się w puch Pamiętam twój usmiech szeroki Pamietam oczu blask głęboki Pamiętam zapach twoich włosów Pamiętam barwę twego głosu Pamiętam gładkość twoich rąk Pamiętam one są jak róży pąk Pamiętam każde twe słowo Pamietam i wypowiadam je na nowo Pamiętam bo byłaś jak cud wspaniały Pamietam to anioły mi cię dały Pamiętam miłość z twego serca tak szczerze płynąca Pamiętam bo w mym sercu bedziesz do końca
Zgłoś SPAM
.......
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny. Choćbyśmy uczniami byli najtępszymi w szkole świata, nie będziemy repetować żadnej zimy ani lata. Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.......
Zgłoś SPAM
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu W każdej chwili i w oddechu, W tańcu, w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy wszędzie jesteś, w każdym drgnieniu We mnie całej, w moim śnieniu Jesteś zawsze, zawsze będziesz moja miłość z Tobą wszędzie... /Halina Surmacz/
Zgłoś SPAM
Jola
Jedna chwila wystarczy Żeby życie runęło Aby wszystko co mamy W nicość odpłynęło Zgubiło się w jednej chwili Odeszło do przeszłości... A co mamy zrobić Jeśli to było nasz ziarno miłości Jeśli serce patrzy naszymi oczyma Wspomnienie jeszcze żywe w swej pamięci trzyma Ciepłe bo wczorajsze A może z przed godziny Z przed chwili jeszcze gorące Usta w niemym błaganiu Zastygłe , drżące Twarz łzami zalana Jedna chwila nieokiełznana Przeszywa nasze życie na wylot Na strzępy je rozrywa Zostaje przy nas chwilę Później poganiana następną odchodzi Zostawiając nas samych... Bez nadziei w duszy Jedna krótka chwila Najtwardsze mury kruszy
Zgłoś SPAM
"Chociaż odchodząc, jesteśmy dla świata przeważnie nikim, to dla bliskich nasza śmierć jest jednocześnie końcem wszystkiego co dzięki nam było najcenniejsze, ale i początkiem dni, które oni muszą jakoś przeżyć bez nas..." Moja pamięć i modlitwa na najbliższe dni.(*) <*> (*) <*> (*) <*> (*) <*> (*) Bliskim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech wraz ze Zmartwychwstałym Synem Bożym w nas umocni się ta wiara i nadzieja, że choć śmierć zabiera nam bliskich to tylko na chwilę, bo przecież śmierć nie wiem czym miłość jest. Miłość zwycięży wszystko, zwycięży śmierć i kiedyś znów wszyscy spotkamy się. Serdecznie pozdrawiam i otulam swoją myślą w tym świątecznym czasie.
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012