Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą,to nic może
jutro Będziecie....o Jesteście!nie to tylko Wasz obraz wyryty w naszych
sercach....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota , ból , cierpienie,pamięć wspomnienie...... nie znają czasu ,
pozostają na zawsze . Pokój Twojej duszy...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola
Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach będziesz żył na wieki...(*) MODLITWA I ŚWIATEŁKO(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Siostra Mirka i R.Nalepka (*) MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA (*)
(*) MARIUSZOWI (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[*]✿Tysiące światełek i promieni słońca niech świecą dla Ciebie bez
końca.✿[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dlaczego osoby które są tak bardzo kochane zbyt szybko nas opuszczają?Brakuje
mi słów [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczek pamięci Mariuszku...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każdy dzień uświadamia nam ,że Was już nie ma , lecz Tęsknota i Pamięć
żyje w naszych sercach... [*]...
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mika i R.Nalepka(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Można oczy zamknąć na rzeczywistość,ale nie na wspomnienia,tęsknimy i
wspominamy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.[*] Światełko i modlitwa
dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.