Nie wiem jak długo zniosę samotność w udręce,ludziom w oczy nie potrafię
spojrzeć szczerze,bo się uśmiecham,gdy mi pęka serce...tęsknimy Aniołki
tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego Nie wiem jak długo zniosę samotność w udręce,ludziom w oczy nie potrafi
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wiem jak długo zniosę samotność w udręce,ludziom w oczy nie potrafię
spojrzeć szczerze,bo się uśmiecham,gdy mi pęka serce...tęsknimy Aniołki
tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zabraliście nasze serca,tęsknotę
wzbudziliście....tęskno,smutno,cicho,ciemno,a to dlatego,że nie ma Was z
nami...
Zgłoś SPAM
N.N.
W tą Niedzielę Palmową światełko dla Mariuszka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PROMYCZKI DO NIEBA (*)(*)(*)(*)I MOJA CICHA MODLITWA
….BĄDZ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA....…
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Na zawsze pozostaniesz w sercach tych którzy Cię kochali i
kochają..Mariusz..[*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niedzielny płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Promyczki do nieba dla Was aniołki nasze....kochamy Was.....((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
❤ "Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( ❤ !!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol
wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Nad grobem bliskiej osoby odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci,
Obraz... którego zapomnieć nie sposób. Obraz. który nas cieszył. a dzisiaj
smuci...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Odpoczywaj
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Wysyłam do Ciebie opiekuńcze duchy, niech Tobie sprzyjają dodają otuchy za
serdeczność wielką czułe, dobre serce - niech zostawią Tobie, szczęścia
jak najwięcej.(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było - wszystko pamiętamy , głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem: Dlaczego Bóg nie dał Mu szansy dłużej
żyć ? Nie czekaj Nie odpowie Ci nikt... Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr..;*
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola
Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach zawsze będziesz żyła na wieki...
Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.