Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy.Spoczywaj w spokoju MARIUSZKU.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Mariusz...(*)..jestem pewna,że zajmujesz się moim ,,maluchem,,i wszystkimi
...przytulam Twoją Jolę,,,
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę...Zostawiam modlitwę...Odpoczywaj w pokoju....Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Mariuszu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy tak wiele...odebrano nam nasze Skarby...pozostała nam tylko tęsknota
i malutkie światełko nadziei,że jeszcze kiedyś odzyskamy to,co
straciliśmy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:"(*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ludzie żyją tak długo,jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i
kochajac..... (*)(*)(*)MODLITWA I NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Spoczywaj w pokoju, modlimy się za Twoja duszę MARIUSZKU.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przychodzi taki dzień, w którym już nie ma pytań. Nie ma zaciskania
powiek, są tylko wspomnienia i jedno marzenie... by spotkać się z Tobą
znów..." [*].
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie nasze Aniołki
ukochane.....[*] ....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróć" ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Kiedy śmierć przyjdzie po mnie,będzie moim najlepszym przyjacielem.Kiedy
przyszła po moje dziecko stała się moim najgorszym wrogiem.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
[*][*][*] Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z
czasem upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa
światy,wzmagająca się tęsknota,bezsilność i brak nadziei ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.