Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił... Prowadź mnie drogą przez tysiąc
mil... Ozdób kwiatami, by zapach trwał... Przytul myślami i ogień daj...
Bądź moją wiarą, gdy brak jej mi... Bądź moim stróżem...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Każdy dzień to wspomnienie ,modlitwa i łza...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY.... Światełko i
modlitwa w Wielki Piątek
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Taki los już teraz nasz,że Jesteście naszym sercem i trwacie....póki żyjemy
i śnimy,za Wami łzy ronimy...Aniołki Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"(
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk.
Zgłoś SPAM
Jola
Światełko pamięci dla Ciebie niechaj płonie po wieczność [*][*][*].......
Zgłoś SPAM
mama Emilka
A może życie jest snem ,z którego się budzimy ,gdy umieramy...........
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE PŁOMYKI PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże,zamień mnie w wiatr....przemierzę wzdłuż i wszerz przestworzy nieba
świat...czego w nim szukam ,wiesz....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola
Tyle wspomnień,tyle łez,tyle czasu i dni bez Ciebie...:(((((
ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Ci, których kochaliśmy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są
wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych
modlitwach. ......) ..♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.