I przyszła wiosna....po czystym niebie szybują złociste promyki słońca, z
świergotem życie się budzi....bez Was....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki JUcha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu....Śpij spokojnie...Światełko
pamięci zostawiam
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Dłoniom daleko, Sercu zawsze blisko...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Siostra Ś.P. Tomasza Chlipały ((*))
"Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek,
a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach.
Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje."