Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko,nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć. Spada jedna łza,
potem druga i trzecia a nasze dusze ogarnia pustka i smutek - czemu Was nie ma
blisko tutaj Ukochani????
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
S. ŚP. TOMASZA CHLIPAŁY(*) • Pokój Twojej Duszy •
Zgłoś SPAM
rodzice Justynki Cuber
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Mariuszu...Osusz nam łzę co się skryła w cieniu rzęs i zastygła
milczeniem.Spójrz-odeszła już zima,ptaszki śpiewają,drzewa się zielenią,a
nam smutno,bo Ciebie z nami nie ma...(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niegasnące Światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie,Mariuszu,nasza smutna pamięć....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czas wszystko zabierze,bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego co
w sercu zostanie..[*]..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie, A pozostało tylko wspomnienie
. Spoczywaj w pokoju.((**))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak chcielibyśmy mieć Was przy sobie...nic więcej...wystarczyłaby Wasza
obecność, aby uszczęśliwić nasze serca...pozostało tylko czekanie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.