Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
247354
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zważaj Panie na to, że ktoś krzyczy, wszak mamy prawo, smutne prawo, do łez, rozpaczy i goryczy...wiesz przecież jak się trudno rozstać, wiesz przecież jaka ciężka droga....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko pamięci....((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
Jola
''(...)bo nie umrze nigdy ten kto trwa w pamięci żywych'' ...Byłeś... ...Jesteś... ...Będziesz... Na zawsze w naszych sercach i pamięci...(*)(*)(*)MODLITWA (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Justynki Cuber
Choć dzieli nas czas, wieczność kiedyś złączy Nas... światełko pamięci dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....{*}
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mieliście żyć szczęśliwie i długo, cieszyć bliskich swoją obecnością, być podporą i nadzieją. Wszystko stracone, nie mamy już nic prócz codziennej rozpaczy[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
To co serca rozłączyło, również je połączy Spotkamy się tam, gdzie dzień się kończy [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Wszystko wokół jest teraz inne, nawet słońce nie daje nam żadnej radości.. Gwiazd jakby ubyło na niebie, a w sercu smutek i pustka,bo nie ma tu Ciebie ..(♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odsłoń nam Panie skrawek nieba, utul w ramionach, daj wytchnienie, daj spokój i chęć dalszej drogi, wiesz przecież jak rozdarte serca, wiesz Panie jak splątane nogi, trzymaj za rękę dobry Panie....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nasz smutek nie ma końca. Żal wygląda z każdego kąta. Rozpacz rozrywa serce, a dusza czeka na jeden znak zaproszenia [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Justynki Cuber
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Mariuszu..Dwie krople łez,smutek na twarzy,a w sercu żal...Czerń i szarość witają nas każdego dnia,odkąd Ciebie nie ma z nami..(♥♥)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1252   1253   1254   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012