" ... A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej
zapamiętać to, Co życiem było niedawno. Gest i uśmiech i oczu blask I twarz
tak bliskiego mi człowieka ... "
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce nieodłączny i wierny
lęk po policzku nas głaszcze....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ...[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !!
:"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały tylko
wspomnienia i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
"Ofiaruję Ci, Boże, mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mojego w ręce Twoje" - na zawsze w naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego [**]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy !!!!.
Zgłoś SPAM
Jola
Żył ile chciałeś, umarł bo kazałeś, zbaw, bo możesz, Boże...
Nieustające Światełko pamięci,niech ci świeci
Zapalam znicz,zostawiam modlitwę..
[[*]] [[*] [[*]]
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas tak szybko leci a ból ten sam ciągle będzie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pamiętam.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz na 20 dni naszej
nieobecności.Śpij
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie!Lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(! Tysiące światełek aniołki kochane :"(! Tak
ciężko bez Was ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.